Strona 110 z 210
Pokaż wyniki od 1,091 do 1,100 z 2092

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Mi prenatalne zrobi mój ginekolog bo ma usg 4D więc w sumie przy każdej wizycie mam przyjemność dokładnego pooglądania fasolki. Mam nadzieję że poznam płeć chociaż jest nam obojętne czy chłopak czy dziewczynka byle zdrowe. Chociaż mój starszy syn twierdzi że będzie siostrzyczka i koniec i tylko się pyta kiedy ta siostrzyczka się w końcu urodzi. Mojemu lekarzowi jeszcze nie zdarzyła sie pomyłka co do określenia płci ale też mówi tylko wtedy gdy jest pewny.

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ryjek Zobacz posta
    Mi prenatalne zrobi mój ginekolog bo ma usg 4D więc w sumie przy każdej wizycie mam przyjemność dokładnego pooglądania fasolki. Mam nadzieję że poznam płeć chociaż jest nam obojętne czy chłopak czy dziewczynka byle zdrowe. Chociaż mój starszy syn twierdzi że będzie siostrzyczka i koniec i tylko się pyta kiedy ta siostrzyczka się w końcu urodzi. Mojemu lekarzowi jeszcze nie zdarzyła sie pomyłka co do określenia płci ale też mówi tylko wtedy gdy jest pewny.
    moja ginka tez ma 4d.juz mi na ostatniej wizycie przelaczyla z czarno bialego.no cuudoooo....

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a robimy tą tabelkę?? Wie ktoś jak się ją robi?

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ale bajer z tym 4d musi być
    Co do tabelki to ja myślę,żeby po prostu zrobić taka rozpiske i wsio. Najlepiej byłoby na pierwszej stronie,ale takiej mozliweosci nie ma. Ewentualnie można zrobić ja na danej stronie na której piszemy bieżąco a tam podajze to się zwie 'sygnatura' tak gdzie są suwaczki każda może wkleić link do strony z tabelka

Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Tabelka fajny pomysł, pamiętam jak się uzupełniala o kolejne narodzone dzieciaczki, a ja czekałam z niecierpliwością na swoje (30 się urodziła) wiec prawie 2 miesiące bo wcześniaki tez się zdarzały. A co z grupą na fb?tam dopiero można się poznać, zobaczyć kto jest kto no i później pochwalić się dzieciakami

Auri, grupa na FB już jest więc zapraszamy tam wszystkie dziewczyny. My już tam gadamy, można się bliżej poznać a tutaj to każdy może wszystko przeczytać :P

Junior Member
    olka91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mona_Lisa Zobacz posta
    Auri, grupa na FB już jest więc zapraszamy tam wszystkie dziewczyny. My już tam gadamy, można się bliżej poznać a tutaj to każdy może wszystko przeczytać :P
    można link ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    olka91, link nie bo to grupa tajna, ale musisz napisać np do Gloo, Magnoliaa lub nawet do mnie prywatna wiadomość że swoim imieniem i nazwiskiem na FB i Cię ktos przyłączy do grupy . Zapraszamy

Hej dziewczynki:-) moj bąbelk fika fikolki w brzuszku i bawi sie z mamusia w uciekiniera hihi :-P a juz w poniedzialek prenatalne ♡
    Jestem nadal dumna z mojej córki, Panie powiedzialy ze ani razu nie plakala tylko cos przy leżakowaniu zaczela marudzic ale za chwilke jej przeszlo:-) no i jie chciala za duzo jesc ale to pikus nie w przedszkolu to w domku doje;-) najważniejsze ze jest zadowolona, o wszystkim mi opowia i chce dalej tam isc:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Junior Member
    Min

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór Mamusie. Czas żebym i ja dołączyła, choć nieśmiało i ostrożnie. To moja pierwsza ciąża, długo wyczekiwana - ponad 5 lat po ślubie. Terminy mam dwa: 10 i 16 marca. Wasze Maluszki też co usg mają określony inny wiek? U mnie w 9+5 wg OM wyszło 8+6 a w 12+5 wg OM 12+2. Ciekawe co będzie za trzy tygodnie.
    Widać już po Was ciąże? Ja się robię coraz bardziej obła i nie wiem czy to ciąża czy po prostu za dużo jem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów