Strona 11 z 211
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Dziewczyny, czy orientujecie się w którym tygodniu najpóźniej lekarz ma obowiązek nas przyjąć? Chodzi mi na nfz. Bo zadzwoniłam do swojej przychodni i wyznaczyli mi termin na.... 5 września... wydaje mi sie że to jakoś późno chyba...?? :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anitamta Zobacz posta
    Dziewczyny, czy orientujecie się w którym tygodniu najpóźniej lekarz ma obowiązek nas przyjąć? Chodzi mi na nfz. Bo zadzwoniłam do swojej przychodni i wyznaczyli mi termin na.... 5 września... wydaje mi sie że to jakoś późno chyba...?? :-)
    a powiedzialas ze jetes w ciąży?ja jak się umowilam dwa tyg temu to miałam termin na 25sierpien,ale ze okazało się ze jetem w ciąży to zadzwoniłam,wyjasnilam i mnie wcisnela na 5 sierpnia.bede w 9tyg wyliczyla.
    może tez licza ze prywatnie się pojdzie.ja poszlam i tak prywatnie bo dostalam infekcji i plamienia,ale to już inna bajka

O mnie
    dodam jeszcze ze w pierwszej ciąży tez zadzwoniłam na nfz i miałam termin za 2 mieiace,wiec prowadziłam ciaze prywatnie,ale nie mowilam ze jestem w ciąży tylko ze chce się zarejestrować,a kolezanka mi później powiedziała ze trzeba to uwzglednic.w sumie to chyba jak się do 10tyg nie pojdzie do lekarza to nawet becikowego się nie dostanie.chyba powinni o tym wiedzieć a przecież nie każdego stać na chodzenie po lekarzach prywatnie...

Tak, powiedziałam, że jestem w ciąży. No nic, troche mnie brzuch czasami pobolewa, wiec jak wrocę z wakacji w przyszłym tygodniu to spróbuję się umówić wcześniej. Może się uda :-)

Junior Member
    KarolinaJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Dddd

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie.
    Jestem nowa ale opowiem wszystko od początku. Ostatnią miesiączkę miałam 19.06. cykle mam 28 dni. Kolejna powinna być 17.07 lecz nie przyszła. Od jakiś 2tygodni mam bóle tak jakby w jajnikach i uczucie bąbelków w brzuchu. Test ciążowy wyszedł pozytywny. Dziś moja Pani ginekolog zbadała mnie i na lewym jajniku mam torbiel. Nie widać zarodka, ani pęcherzyka ale za to jest widoczne endometrium 1,7mm. Mam przyjechać na wizytę 1.08. Sama już nie wiem czy mogę cieszyć się czy jeszcze za wcześnie. Teoretycznie to 5 tydzień ciąży i terminu wg kalkulatora przypada na 26.03.2017.
    Może któraś z was miała kiedyś podobnie... Martwię się że utracę ciążę

O mnie
    monika ja wlasnie bylam u gina w 5tyg i 3 dniu i jeszcze nie było nic widać.beta 377.wiec niska jak na ten czas.to był wtorek zeszly,a poszlam w piątek i już był pęcherzyk i bet ponad 1000.ciaza kilka dni mlodsza.u mnie niecale 3 dni(we wtorek bylam wieczorem,a w piątek rano) a miał znaczenie.teraz mam wizyte w poniedziałek i mam nadzieje zobaczyć już zapełniony pęcherzyk a może i uslyszec serduszko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Dagmara mam nadzieję że masz racje i na następnej wizycie zobaczę już pęcherzyk. Mamy już jedno dziecko, Amelke 4lata i w sumie to nie staraliśmy się o rodzeństwo dla Małej. Mimo wszystko cieszę się i to bardzo. Z kolei mój mąż mówi że jak nie uda się to będę płakać bo za szybko się nakręcam. Może ma trochę racji... Bę będę czekać z niecierpliwością na następną wizytę i mam nadzieję że jednak się okaże że przenoszę w sobie dzidzie.

Monika, to jeszcze bardzo wcześnie.. bądź dobrej mysli!! kobiety ktore dowiaduja sie pozniej musza sie jednak mniej stresowac..

btw, dziewczyny, czy Wy też tak panikujecie (( Ja dziś i wczoraj mam mniej obolałe piersi (8 tydzien) i panikuje strasznie przekopaalm juz internet i rozne fora (wieeem, glupota), i z jednej strony czytam ze to normalne, i prawie każdej kobiecie objawy "przychodzą i odchodzą", z drugiej strony niektóre dziewczyny piszą że to był u nich znak poronienia... Zwariować mozna. Chciałam znowu lecieć do lekarza ale powiedziałam sobie że nie będę latac co tydzień, zagryzłam zeby, a teraz znowu panikuje.. Ehhhh

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ja to się nie mogłam doczekać aż mnie piersi przestaną boleć i będę mogła normalnie na brzuchu spać! Nie ma co panikować bo tak z każdą pierdołą to się wykończyć można...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów