Strona 109 z 211
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Dzięki Anek w takim razie mogę łykać. Byłam na badaniach morfologia, cukier, mocz, przeciwciała itp oczywiście godzina w kolejce czekanie najgorsze bo jak nie zjem to mi słabo i nie dobrze. Dałam rade, wyniku w poniedziałek mam nadzieje ze ok będzie. A z dziwnych rzeczy już miałam dość widoczny brzuszek a dziś rano nic taki mały nagle nie wiem o co chodzi już się martwię ze coś się dzieje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny ja zaczełam 12 tydzień i na wczorajszej wizycie p. doktor zaleciła mi między 12-16 września zrobić USG p.karkowej. Czy Wy jesteście już po takim badaniu? jak to wyglądało? ile trwała wizyta? Poznałyście płeć dziecka podczas badania?
    Siostra męża właśnie podczas tego badania dowiedziała się że będzie dziewczynka.

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    hej dziewczyny ja zaczełam 12 tydzień i na wczorajszej wizycie p. doktor zaleciła mi między 12-16 września zrobić USG p.karkowej. Czy Wy jesteście już po takim badaniu? jak to wyglądało? ile trwała wizyta? Poznałyście płeć dziecka podczas badania?
    Siostra męża właśnie podczas tego badania dowiedziała się że będzie dziewczynka.
    Na tzw prenatalnych jest mierzona przeziernosc karkowa,dodatkowo była mierzona kość nosowa,mieliśmy jeszcze badane przepływy zylne,badane serduszko zastawka trojdzielna i dwudzielna i podstawowe pomiary,lekarz oglądał jeszcze dokładnie ten kregoslupek bobo przynajmniej ja z grubsza miałam robione takie pomiary maluszka.
    Co do płci u nas jest niewiadoma,nasza kruszynka jest dość uparta i absolutnie nie chciała współpracować,poza tym przyznam się szczerze absolutnie nie dopytywalam,powiedziałam tylko lekarzowi,ze jakby coś widział niech mówi.
    Płeć dziecka to drugorzędna sprawa,dla nas wcale nie istotna mnie to obojętne czy będzie chłopiec czy dziewczynka,są ważniejsze rzeczy - donosic do bezpiecznego momentu,urdzic żywe i zdrowe dziecko,a płeć będzie co będzie
    Ja w poprzedniej ciąży szłam na pewniaka i mówiłam zawzięcie ze to będzie dla mnie pierwsza i ostatnia ciąża.
    Później zalowalam tych słów,bo widać chłopcy będą mieli kolejnego braciszka albo siostrzyczke

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    A co do długości wizyty,samo usg trwało 20-30minut,bo tak jak pisałam maluszek nie chciał współpracować,więc była żmudna robota z pomiarami. A po,nagle zaczęła pozowac do zdjęć więc musieliśmy te nasze dziecię troszkę pooglądać i chociaż doktorek fotek nam nastrzelal
    Badanie miałam robione 13+5tc
    Ostatnio edytowane przez Paula07 ; 02-09-16 o 10:44

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Hej Nihill ja jestem już po tym usg tzw genetycznym u mnie było robione z 20 min przerwą,bo dzidziuś spał i nie chciał się obrócić,a do zbadania kości nosowej musi być ustawiony przodem.Co do płci mamy 50/50 ze wskazaniem na chłopczyka,ale na 100% powie nam na połówkowym w październiku,moja lekarka uważa,że na określenie płci w 12-13 tyg jest jeszcze za wcześnie.

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Anek masz jednym słowem bardzo odważną i dzielną córeczkę.Brawo! mój mały poszedł dopiero do zerówki w wieku 5 lat i bywało różnie,ale z racji tego,że nie pracuję był cały czas ze mną i ciężko przyszło mu rozstanie z mamusią

Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Ja przy pierwszej ciąży w jednym dniu miałam prenatalne i wizytę u swojego gina. Mój powiedział ze córka co się sprawdziło, natomiast na prenatalnych wskazanie na syna. Teraz puki co tak ułożone ze nie widać, nam to tez zupełnie obojętnie co będzie. Najważniejsze że jest i oby wszystko się pozytywnie zakończyło a płeć nie istotna. Badanie ok 20 minut trwało ja miałam 13 tydzień 1 dzień

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Wiadomo, że zdrowie dziecka jest najważniejsze. Pytam te dziewczyny które są już po takim badaniu, bo byłam bardzo zaskoczona że szwagierka tak szybko poznała płeć. Oczywiście było im obojętne co będzie i o nic nie dopytywali i my też nie zamierzamy stać nad lekarzem.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    Wiadomo, że zdrowie dziecka jest najważniejsze. Pytam te dziewczyny które są już po takim badaniu, bo byłam bardzo zaskoczona że szwagierka tak szybko poznała płeć. Oczywiście było im obojętne co będzie i o nic nie dopytywali i my też nie zamierzamy stać nad lekarzem.
    ja mam za tydzien ale wiem ze podawanie plci na tym etapie jest bardzo mylne i czasem mam wrazenie ze jak trafia to fuksem,bo wiecej slysze o przypadku pomylki niz trafienia
    wizyte u mojej gin mam za 3tyg i wtedy juz mysle ze jak dzidzia pozwoli to pokaze co tam ma
    z synem ginka powiedzila mi w 15tyg i to na 90%.w zasadzie to pewna byla,ale te 10% sobie zostawila mozliwej pomylki.Ale ja nie nastawiam sie na nic.co bedzie to bedzie.

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Auri i Anek ja brałam ten lek jak nie byłam w ciąży i powiem Wam że mój organizm go nie tolerował znaczy, było mi ciągle niedobrze czułam się tak że ciągle miałam ochotę zwymiotować i po tygodniu je odstawiłam.

Szczerze nie pamiętam czy pisałyście o dolegliwościach typu wymioty i mdłości ale ten lek może to nasilić ( w moim przypadku tak było)

Gratulacje dla dziewczyn które są już po badaniach prenatalnych i kciuki zaciśnięte dla tych które na badania się wybierają.
    Ja mam w środę USG i test PaPa wizytę u lekarza w czwartek też zaczynam się trochę denerwować i mam nadzieję że będzie dobrze i lekarz pozwoli mi się opiekować moim synkiem ( od 4 tygodni cały czas ktoś z nami jest bo nie mogę nic podnosić) jeszcze w dodatku mój M wyjeżdża niedługo w delegację na 3 tygodnie więc pewnie nie będę mogła sama zostać z dzieckiem a niestety rodzinę mamy daleko od miejsca w którym mieszkamy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów