Strona 105 z 211
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Co do ospy to jeszcze nie szczepilam, teraz zabrałam mała ze żłobka to raczej nie będę szczepila ale przed przedszkolem na pewno. Sporo lekarzy mi poleca niby dzieci łagodniej przechodza po szczepieniu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Anek to wspaniałe że słuchacie serduszka w domu, my jutro dopiero mamy pierwszy raz usłyszeć dziecko podczas USG.

U mnie wszystko dobrze, choć martwi mnie ból brzuch, rwący i obolały szczególnie podczas dotyku. Zaczął się wczoraj, poczekam do wizyty i zobaczymy czy wszystko dobrze.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    o kurcze! Ale naskorbałyście prze te kilka dni! Postaram się nadrobić U nas wraca powoli chęć na mięso i kawę! Senność też już powoli mija. Więc witaj cudowny drugi trymestrze! W weekend byliśmy z mym lubym w Pałacu Staniszów pod Jelenia Górą - taki wyjazd w ramach urodzin. I wróciłam do domu już jako narzeczona Więc wszystko pięknie się układa! W piątek kolejna wizyta u lekarza ale tym razem już na spokojnie i bez stresu Pozdrawiam wszystkie ciężarówki

Anek88 moja waga również jak sprzed ciąży a nawet 1,5kg mniej, zupełnie się tym nie przejmuje. W pierwszej ciąży zaczęłam tyć dopiero ok.4 miesiąca. Dzieciaczki są jeszcze malusie aby jakoś szczególnie odczuć duży skok wagi

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Aaa i wiem co mialwm jeszcze pisac. Wazyla mnie i mierzyla i niestety moja waga ani drgnie O.o troche srednio... za chwile koniec 1 trymestru a waga jak z przed ciazy:-/ Ale to chyna tak jak u Ciebie ola tak?:-)
    anek tylko sie cieszyc.ja wlasnie bardzo bym chciala w pierwszym trymestrze utrzymac wage.w pierwszej ciazy tez zaczelam tyc dopiero od 2 trymestru.nasze dzieci jeszcze tycie sa,macica tez nie za wielka to i kg nie przybywa.za pasem drugi trymestr to sie zacznie szybki rozrost i brzucha i kg naszych

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Hehe ile sie dzieje , ciesze sie ze u Was coraz lepiej Moja fasola ma juz 5.1 cm, w ubiegly pt bylo 4.3 , szybko przybywa przeziernosc karkowa 1.3, wszystko ok, niestety moj luby sie spoznil na usg i w sumie dopiero przeszedl mi foch mimo to wciaz mysle czy nie zrobic pappa

Junior Member
    AniaK112

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny ja już po prenatalnych maluszek jest zdrowy podobno bardziej chłopak niż dziewczynka ale zobaczymy. bardzo się cieszęa i termin porodu wg usg mam na 9 marca wiec 4 dni do przodu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Pati82 Zobacz posta
    Anek super wiadomość Ja z jeden strony się cieszę,że mały idzie do szkoły,z drugiej wiem,że skończy się spanie do 10-ej i zaczną obowiązki.Do tego wszystkiego zapisaliśmy Oskara do szkółki piłkarskiej treningi będą 3 razy w tygodniu.Dziewczyny mające dzieci myślałyście o zaszczepieniu ich przeciwko ospie?
    Ja nie szczepię dzieci przeciw ospie. Mój starszy syn ma ją już za sobą.

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Z wagą mnie się już przytylo nie całe 3 kg ale to pewnie dlatego,ze zmieniłam w zupełności tryb życia + wpierdzielam słodycze i to pewnie one mnie tak załatwimy
    Ja wczoraj miałam prenatalne,u nas również wszystko w najlepszym porządku

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a co z tą tabelką była już robiona a przegapiłam czy nie było?

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów