Strona 102 z 211
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Ja tez ruchy czulam z Julka wczesnie ale detektor jest potrostu dla mnie dodatkowym gadzetem ktory jest mnie w stanie po stracie i we wszystkich tych komplikacjach ktore mam zwyczajnie uspokoic. Wczesniej w zyciu bym nie wpadla na pomysl zeby cos takiego kupowac. Jednak zycie weryfikuje i zmienia podejscie do wielu rzeczy:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Anekk88 myślę,że zakup super masz pewność,że z dzidziusiem wszystko ok.Ja kupuję monitor oddechu i tak jak piszesz życie wszystko weryfikuje,przy Oskarze nawet bym o tym nie pomyślała!

Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Anek i bardzo dobrze zrobiłaś kupując detektor, tak jak piszesz jesteś spokojna o dziecko i tak masz sporo do niepokoju. Monitor oddechu to jak z mężem stwierdziliśmy najlepszy zakup przy pierwszym dziecku. To był podstawowy element wyprawki niemalże i nie wyobrażam sobie bez niego, sporo słyszałam o bezdechach nie tylko u wcześniaków i wolałam mieć spokój i kupić

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Anek, ale ja cie doskonale rozumiem z tym detektorem. Powiem wam że w pierwszej ciązy na która czekałam ponad 5 lat liczyłam każdy dzień, najpierw do ruchów, później do "bezpiecznego" tygodnia w którym w razie w dziecko ma szansę żyć, a potem chyba każdą godzinę do spotkania z córką W drugiej ciąży juz był większy luz. Ale wiadomo, że jak się dłużej ruchów nie czuło to tez jakiś strach ogarniał.

Member
    Pati82

O mnie
    Auri polecasz jakiś konkretny monitor oddechu?

Member
    Pati82

O mnie
    Anitet ja mam na odwrót pierwsza ciąża totalny luz,zero stresu,a teraz wszystkim się martwię i każda wizyta kosztuje mnie sporo nerwów.Ale pewnie to następstwo dwóch strat z którymi musieliśmy sobie poradzić.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    anek zazdroszcze az tego ze mozesz sobie posluchac serduszka kiedy tylko zechcesz..
    ja w pierwszej ciazy tez czulam ruchy w 17tyg i mam nadzieje ze w drugiej bedzie to szybciej.15tydzien oj bylo by super...to juz za 3tyg by bylo...
    ja jestem 2 do przodu,ale w sumie to sa te moje dwa ktore zgubilam przed samiutka ciaza i na poczatku jej jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy.mialam bardzo intensywny czas i same te 2kg spadlo(gdzies w 2tyg) i wiedzialam ze zaraz wroci na swoje miejsce jak wroce do normalnego trybu.i wlasnie wrocilo,takze mam swoja wage.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ale wy to naprawde chudzinki! ja mam 62kg/170cm i raczej mam wrazenie ze jestem normalna i nawet nie jakos nabita(najbardziej lubie sie z waga 59-60kg),a 50kg...wazylam tyle chyba w polowie podstawowki

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    dagma, ty też raczej z tych szczuplejszych Masz BMI 21 to super, ja mam 23 i tez jestem szczesliwa bo pracowalam na to dość cięzko...

Daga dokladnie wage masz idealna, jestes wysoka kochana :-) ja mam 165cm. Co do ruchow to calkiem mozliwe bo ja jak pisalam z Julka poczula ruchy w 15 tc:-) Wiec 3 mam kciuki :-)
    Ja nawet nie wiem ile przytylam bo w mojej wadze wysiadly baterie ale obstawiam ze moze ok 1-1,5kg w koncu nic nie robie tylko leze i jem w łóżku:-P
    Anitet bmi 23 to tez super. I takx ak piszesz masz satysfakcje bo to Twoja ciezka praca♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów