Strona 10 z 211
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ja właśnie wróciłam ze szpitala. Gdzieś z godzinę temu miałam krwawienie i to takie silne. Dużo nie myślałam zadzwoniłam od razu do mojego P. on do swojego ojca i za chwilę po mnie przyjechał (wzięłam ze sobą jeszcze sąsiadkę, która jest w siódmy miesiącu ciąży dla otuchy ) i pojechaliśmy do szpitala na Brochów. Przyjęto mnie od razu. Pan Doktor przemiły! Od razu mnie zbadał. I co się okazało? Że mam nadżerkę! Chodziłam do mojego wcześniejszego lekarza i to dość często (byłam u niego dwa miesiące temu) i ani słowa na temat nadżerki! Jestem taka wściekła bo powinien mnie o tym poinformować. Więc okazało się, że to krwawienie z nadżerki i, że to nic poważnego i mam się nie martwić. Pan Doktor wszystko sprawdził i jak to powiedział ' zerkniemy co tam u jasia fasolki' I pierwszy raz słyszałam serduszko mojego dziecka! Coś wspaniałego! Aż się popłakałam! Tak więc z ciążą jest wszystko jak najbardziej ok A ja po dzisiejszym zmieniam lekarza.

2. dzieckozakupy.pl
    Hej Dziewczyny. Nieśmiało się z Wami witam, aczkolwiek u lekarza jeszcze nie byłam. Poki co prawie dwa tygodnie temu zrobilam dwa testy i wyszly pozytywnie. Obecnie jestem na wakacjach i lekarza mam nadzieje, ze uda mi sie ogarnac po powrocie.

Bardzo sie ciesze ta ciąża, ale jestem tez przerażona czy sobie poradze. Troche już zapomnialam jak to jest... moja Córcia ma juz latek 6,5 :-) typowych ,dolegliwości brak, ale w pierwszej ciąży tez specjalnie mnie nie męczyły..

Wszystkim marcoweczkom oczywiscie bardzo gratuluje i za każdą z osobna trzymam mocno kciuki!!! :-) :-)

Junior Member Awatar Peas
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-28 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie marcóweczki, dołączam się do Was mimo iż termin mam na 28luty.
    Moje doświadczenia dotyczące prowadzenia ciąży są już od początku inne, a powodem jest mój pobyt w Wielkiej Brytanii.
    Ciążę tu prowadzi położna i podczas prawidłowego przebiegu są jedynie dwa USG, dlatego zdecydowałam się z mym przyszłym mężem na prywatne USG słyszeliśmy już bicie serduszka <3

Ostatnio edytowane przez Peas ; 17-07-16 o 20:11

Dawno mnie tu nie było... mam takiego stresa, że wytrzymać już nie mogę. W sobotę trafiłam do szpitala bo się przewróciłam i uderzyłam w brzuch. Na USG wszystko dobrze, serduszko bije dzieciątko ma ponad 1,5 cm. Miałam zostać na obserwacji, ale zaczęły do mnie wracać przykre wspomnienia związane z pierwszą ciążą, więc poszłam i wypisałam się na własne żądanie... ale potem mocno się pokłóciłam z mężem i tak się na niego wydarłam, że boję się, że mogłam zaszkodzić mojej fasolce tym i nie wiem co mam robić, przecież nie będę non stop latać do lekarza bo to nienormalne jest......pozatym piersi już mnie tak nie bolą, mdłości już też nie mam... dostaje do głowy...

Hej dziewczynki, długo mnie nie było, ale niestety brak czasu i codzienne zaganianie. W piątek wizyta, mam nadzieję, że wszystko ok i usłyszymy serduszko. Na razie mam mdłości, masakra, jak się najem jest kiepsko, jak jestem głodna to jeszcze gorzej. Czekam kiedy to minie i zacznie się cudowny drugi trymestr J

Hej dziewczyny

KlaudiaB ważne że już wszystko w porzadku! przynajmniej wiesz że lepiej zmienic lekarza. teraz bedzie tylko dobrze

Anitamta, Peas, cześć dziewczyny, gratulacje

Malinowa, jednorazowa awantura na pewno nie zaszkodzi, nie martw się przecież wszystkie mamy stresy, napięcia, rózne życiowe sytuacje, to normalne. Ale duża ta Twoja fasola już moja w zeszłym tygodniu w środę miała 8mm Też niestety mam tendecje do panikowania i latania do lekarzy więc rozumiem Cię w 100%. Teraz mam wizytę za dwa tygodnia, u lekarza do którego chodziłam przed ciążą (ma dośc długie terminy i dopiero teraz się zapisałam), te kilka pierwszych ciażowych wizyt było u innego lekarza, ale chyba już na stałe wrócę do tego "pierwotnego" Choć ten którego widzialam w ostantnich tygodniach w związku z ciążą ma gabinet 4 minuty piechota od mojego domu, i kusi... ale chyba jednak wolę wrócić do tego starego, bo bardziej mu ufam. Jeszcze z trzeciej strony ten mój pierwotny lekarz nie mówi za dobrze po angielsku podobno, a mój mąż nie mówi po polsku, ale chyba jednak nie ma to takiego znaczenia, będę mu tłumaczyć nawyzej :P Generalnie rozterki związane z wyborem lekarza są dla mnie chyba na razie najtrudniejszą rzeczą w tej ciąży :P I zmieniam zdanie co 2 dni :P

Ja wczoraj miałam koszmarny dzień, co zjadłam to było mi niedobrze i zwracałam ( W ogole w ciąży czuję się jakbym była na permanentym kacu: mdłości,oslabienie, glowa pobolewa, spać się chce.. dziś pod tym względem lepiej ale boli mnei strasznie gardło i boję się czy czegoś nie złapałam, więc pracuje z domu. Poza tym mam jakieś dziwne nowe bole brzucha, ale staram sie nie panikowac

Hej dziewczyny , bierzecie jakieś kompleksowe zestawy witamin dla ciężarnych? ja na razie łykam kwas foliowy, wszystkie wyniki ok, ale już mi się kończy opakowanie więc zaraz będę szukać jakiegoś szerszego zestawu, zależy mi bardzo na kwasach omega, możecie coś polecić? W poprzedniej ciąży brałam ladeevit, poleciła mi farmaceutka, dużo witamin, omega i korzystna cena, ale może ktoś jeszcze może coś podpowiedzieć? Co łykacie aby wspomóc wasze maleństwa?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    olinka85 ja biorę kwas foliowy i mama dha właśnie wróciłam z wizyty od swojego lekarza... termin porodu 28 luty/1 marzec. Fasolka ma 1,4 cm a serduszko ładnie bije 170 teraz jestem spokojniejsza. wole zapłacić za wizytę u swojego lekarza niż wierzyć w szpitalu dostałam skierowania na badania i na dniach będę miała już kartę ciąży wszystko jest ok. tak martwiłam się tymi objawami, a lekarz powiedział, że po prostu lekko przechodzę ciąże i powinnam się z tego cieszyć... panika paniką.. każda pewnie tak ma trzymam kciuki za nas wszystkie

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja tez dzisiaj ledwo dycham.goraco się zrobilo i oslablam jakos okropnie.na szczęście mdlosci itp. nie mam zadnych i jesc mogę wszystko,ale w pierwszej ciąży tez nie miałam.zreszta jeszcze u mnie może być trochę na to za wcześnie bo ciaza kilka dni mlodsza..

Junior Member Awatar Asiasia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-11 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!!!
    Wszystko wskazuję na to,że zostanę 3 raz mamą Termin 11 marzec. Nie jestem już zbytnio młoda(36lat),męczy mnie nadciśnienie,alergia,ale mam nadzieję,że wszystko dobrze się ułoży....bo niby dlaczego miałoby być inaczej Bardzo lubię swoją pracę dlatego będę jeszcze kilka miesięcy pewnie pracować,bo nie mam możłiwości powrotu...Cieszę się i boję, płaczę i szukam wózków. Pewnie to te hormony

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów