Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Też tak macie ?

Junior Member
    Kasia580

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-07 zobacz kalendarz

Też tak macie ?

Też tak macie że podczas usypiania dziecka myślicie co zrobicie jak już bd spało? np: posprzątam a może coś zjem a może poprasuje a koniec końców dziecko i tak nie zasypia i po planach ?? a jak już zaśnie to i tak braknie czasu na zaplanowane rzeczy bo po prostu troszkę się zasiedzieliście ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    ha ha, co Ci napisac? tez tak czasem mam. A czasem zasnie ekspresowo, a ja zmiast cos zrobic, siadam do laptopa. Najgorzej, kiedy młoda nie chce zasnac, a ja sie wkurzam i tylko swoim zdenerwowaniem bardziej ja rozbudzam. Na szczescie moj mąż sie kładzie w tygodniu wczesniej ode mnie (bo do pracy musi po 4 wstawac) i to on zwykle usypia Nadie. Ona w ogole jest dziwnym stworem, bo kiedys zasypiala sama- buziak, bajeczka, albo piosenka i moglam wyjsc. Teraz nie gada z nami, nie wydziwia (najczesciej), ale ktos musi byc. Wiktora nigdy nie usypialam. Po kolacji mycie ząbkow, do łóżka, buziak i juz spał.

Junior Member
    kacpi123

Mieszka w
    Gulbity
    O mnie
    Będę tatą 2016-08-31 zobacz kalendarz
    Data
    31.08
    Żeby efektywnie schudnąć to chyba jednak trzeba wybrać się do dobrego dietetyka, który ułoży dietę dostosowaną indywidualnie do potrzeb no i dodatkowo ćwiczenia. Zapisac się na siłownię i chodzić regularnie 3 razy w tygodniu. Wysiłek spory, ale warto Zdecydowanie przyniesie upragnione efekty.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Co do poczatku wątku - to ja nawet teraz, choć mam juz duże dzieci, to planuje, co zrobię, jak w domu wreszcie bedzie cicho i spokojnie, bo wszyscy zasną, albo zajmą sie lekcjami....I tez nie zawsze mi się te plany udaje zrealizowac. To normalne. Ale mam zasadę malych kroczków - nie planuje sobie jakiś mega wielkich zadań, bo wiem, ze sie nie uda ich wykonać, tylko takie malutki, np. dzis sprzatne jedną szafke w kuchni. nawet jak sie nie uda, to wyrzusty sumienia mniejsze.....

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Gonia- ha ha, bardzo czesto jak czytam Twoje komentarze, to jakbym wlasne przemyslenia czytala. Ja tez tak mam ze sprzataniem-np. swiateczne porzadki rozkladam na szafki, piekarniki i inne takie. A jak zrobie cos wiecej, to pękam z dumy, nawet jesli to tylko dodatkowa szuflada ze sztuccami.

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    A ja tak nie potrafię ;( Albo wszystko, albo nic. W sensie - albo wiem, że posprzątam całą kuchnię, albo od razu sobie odpuszczam, bo jak sprzątnę jedną szafkę, a w reszcie jest bałagan, to tylko się denerwuję, że tak mało udało mi się zrobić. Coś chyba muszę nad sobą popracować, wasze sposoby bardzo mi się podobają

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Kasiu, bo to nie tak, ze nas to nie denerwuje. Ja ogolnie nie lubie myslec,ze cos jeszcze mnie czeka, ze cos jest niezrobione. Nie potrafie wtedy wypoczac. Ale skoro zaplanowalam, ze sprzatne jedna szafke, to mam plan wykonany i zero pretensji do siebie. Po prostu wiem, ze ta kolejna czeka na nastepny dzien. Oczywiscie, czasem z rozpedu zrobie i te kolejna, a nawet wszystkie. Ale juz przynajmiej sumienie mam spokojne.

ojj takie myśli nurtują mnie bardzo często

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów