Strona 207 z 242
Pokaż wyniki od 2,061 do 2,070 z 2419

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    bo za goraco jest, ale nie bede z tego powodu narzekac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    hmm jak po wizycie? Na pewno na plus jest to że wejście dla zdrowych dzieci jest takim wejściem całkowicie odgrodzonym od strefy chorej czego nie miałam w Łodzi. Lekarka trochę starszej daty ale sympatyczna . Nie marudziła że ma mi wystawic skierowania, bez problemu je wystawiła i pogadalimy o potrzebie wizyty u gastrologa i chirurga. Chirurga odrazu skreslila bo pepek jest w cudownej kondycji (zgadzam się z nią) i na 99% już przepuklina na powinna się pojawić. Gastrologa omówiłyśmy i ostatecznie też stwierdziła że nie ma potrzeby a nawet zebym spróbowała przejsc na normalne mleko enfamil tak jak mialam wczesniej, obserwowac i zobaczyc czy prezenia wrócą. Gazy i tak będą gdyż brzusio cały czas się rozwija i uczy. Ważne żeby wychodziły gładko a nie powodowały bolączki, prężenia czy kolki.
    Co do żywienia? Córcia wazy 6300gr (w pampersie i w bodziaku) więc powinna zjadać ok.900ml (słowa lekarki) ale lekarka mówi, że skoro przybiera to jej wystarcza te 750-800ml i nie ma się czym martwić. Nawet nie sprawdziły na siatkach centylowych bo to tylko orientacyjne jest a nie wyrocznia Nie zmierzyły mi wzrostu więc nie wiem dokładnie ile ma, na moje oko ok 60cm.
    Chciały mi dzisiaj szczepić kruszynkę ale nie dałam Nie łącza 5w1 z szczepionka na pneumokoki gdyz duzo dzieciaczków gorączkuje, zaproponowały szczepionke 5w1 za 2 tygodnie a pneumokoki zrobi sie za 3 tygodnie od tamtej.

O mnie
    Prasowanie?!, tez czeka na mnie sterta. Też pomyslalm aby robic 2 spacery jesden po 11 a drugi po 15 zeby ominac to najgorsze slonko.

Jak sypiają Wasze maluchy? Bo Ewunia w trakcie od karmienia do karmienia czyli 3-4godz spi tylko ok 40minut. Ostatnio nawet na spacerze tez spi 40 minut potem przez 10 minut sie rozglada a potem zaczyna marudzic. Kiedys potrafiła cały spacer 1,5godziny spac a teraz zapomnij.
    W nocy cały czas wstajemy miedzy 1 a 3 a potem 4 a 6 i spimy dalej do ok 8-9 godziny. w porze nocnej je mniej niż w dzień bo max 100ml.

Kurcze nie mam jeszcze wakacji zorganuizowanych. Patrze aby w pokojach były czajnik (mleko jakos trzeba robic) i większośc odpada pendjonatów, hoteli itd. Macie może jakieś super sprawdzone miejsce gdzie czajnik i sniadania będą?

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Moj zasypia ok21 i spi tak do 4-5 rano,w ciagu dnia ostatnio tez girzej sypiua,ale to chyba przez moja dezorganizacje.Ciagle gdzies chodzimy.
    A nie mozesz wziac ze soba czajnika?chocby takiego turystycznego,on ma mniejsza pojhemnosc.mam taki i dobrze sluzyl.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Kasjo na tym etapiue wzroist nie jest bardzo wazny,bo nie da sie go dokladnie zmierzyc,wazniejsze sa przyrosty masy ciala

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Moj tez nie zjada 900 ml tylko 700-800 ml,poza tym co bys musiuala zrobic zeby tyle jadla?sonde zalozyc?kasjo ciuesz siue dzidzka,nie szukaj dziury w calym,wiem wiem latwo sie mowi,ale ja to pisze z wlasnego doswiadczenia

O mnie
    Dobry pomysl z tym czajnikiem ja ciemna masa nie pomyslałam o tym .
    E tam po wizycie dzisiaj u pdeiatry juz sie tym nie przejmuje ze je mniej niz mowi jakas tam norma. Tak jak powiedziała lekarka widocznie tyle jej starcza, ważne że przybiera

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Ja dzisiaj już muszę poprasowac bo ostatni komplet do spania dla dziecka użyłam tej nocy :/
    Co do snu... moje dziecko przesypia całą noc budzi się po 6-7.
    W dzień usypia jakąś godzinę po jedzeniu i śpi max godzinę. Wczoraj na dworze w cieniu przespal ze 2 godz nawet.
    Kasjo Od razu widać że trafiłaś na lekarke z doświadczeniem.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Hejka jak wam minal weekend?my dzis grill na dzialce ze znajomymi,dziecko sie wybiegalo,właśnie zjada kolacje po kapieli.

O mnie
    Weekedn szybko zleciał. W sobote wyjechalismy do znajomych a że 2 godziny w jedna strone to u nich bylismy tylko 3 godzinki. Bałam się że mała może mi się przestawić bo spała całkiem dużo w aucie ale na szczęście nie miała problemów z zasnięciem w nocy.
    Dzisiaj byliśmy w galerii na zakupach niestety rozdzielilam sie z mezem zeby szybciej nam poszło. On kupil sobie spodnie ja kupilam mase ciuszkow dla mlodej a dla siebie nic. Ale poogladalam to i tamto.
    Młoda dzisiaj jakiś gorszy dzień ma, gdyż mniej je oraz po kazdym odbiciu ulewa, a ostatnio juz prawie nic nie ulewala. Ale ma ie swietnie, bo usmiecha sie bawi tylko widocznie dzisiaj gorszy dzionek miala. Zobaczymy jak jutro. Jutro tez mamy cwiczenia i juz sie boje bo na ostatnich krzyczala caly czas. Jak teraz tez tak bedzie to zmieniam rehabilitanke. W Łodzi tak sie nie zachowywala.Zobaczymy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów