Strona 99 z 252
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Wesołych świąt!!

2. dzieckozakupy.pl
    Wesołych Świąt!

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Nie pisałam bo nie miałam jak, wieczorem jednak pojechałam na IP , zrobili ktg ale lekarz stwierdził że muszą mnie zostawić na obserwację bo po jednym ktg to nie znaczy że jest ok, potem było usg, badania, dostałam kroplówke, następnego dnia rano 24-tego zrobili ktg i powiedzieli ze mogę iść do domu ze wszystko jest w porządku. Na całe szczęście nic się z maluchem nie stało no i ja jestem spokojniejsza teraz tylko uważać na siebie i dotrwać jak najdłużej do porodu.

To dobrze olianna, że wszystko dobrze :-) uważaj na siebie :-)

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hejka dziewczyny
    jak tam po swietach? ja miernie objedzona bo uwazałam jednak na ilości .Jak zjem jednorazowo za duzo to mam ucisk pod zebrami i ledwo dycham.
    Jak tam wasze szyjki, mam nadzieje ze wytrzymały.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja sporo się objadlam w święta trochę później ubolewalam nad tym i chyba na dodatek moja wskazówka na wadze się przesuwa do przodu chociaż ostatnio też dużo pije i w sumie też jem więc albo byłam tak objedzona i opita albo rzeczywiście przytylam, ale to trochę dziwne jak na tydzień czasu.

A ja mało jadłam przez cukrzycę cholerną a było tyle słodkości i innych pyszności, które bym w sekundę pożarła! Co prawda skusilam się na kawałek ciasta ale wiedziałam, że mogę bo na insulinie troszeczkę więcej można ;-)

Dzisiaj byłam na wizycie. Wszystko wskazuje na to, że do lutego nie dotrwam. Kroić mnie chcą pod koniec stycznia już. A mała jest mała ale odpowiednia do tygodnia ciąży. Leży mega nisko i napiera na szyjkę, co czuję bardzo dokładnie, ale szyjka trzyma mocno na szczęście :-)

A tak to bardzo przeziębiona jestem do tego wszystkiego. Udało mi się na sam koniec tak załatwić, że już nie pamiętam kiedy tak przeziębiona byłam -.-

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Hejka, ja z przyzwoleniem lekarzamimo mojej watroby sobie triche pozwolilam. Slodyczy staram nie jesc ale to trudne tyle pysznosci czekoladowych mamy w domu.
    jestem dzisiaj po usg. Mala szacunkowo ma 1800g, wedlug pomiarow termin moze sie skrocic o tydzien. Szyjka bez zmian caly czas nie cale 3cm, ale zamknieta. Wody w normie AFI 11. To tyle z dobrym wiadomosci. Niestety mala okrecila sie pepiwina na szyji, doktor robiaca usg mowila ze troche jej zimno bo szaliczek sobie zrobila. Mam sie tym nie martwic ale monitorowac ruchy. Teraz bede jeszcze bardziej panikowac jak vedzie leniwa lub zbyt gwaltownie sie poruszac. Ah

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    MalaM co u ciebie? Trzymasz sie dzielnie?
    kupilam pake uzywanych ciuszkow, dzisiaj przyszla, ale te ciuszki sa slodkie, jutro bedzie wielkie pranie. Przyszedl czas na robienie wyprawki
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 28-12-16 o 17:10

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć. Ja nadal w dwupaku przez święta miałam krwawienia ale po kroplówach ustały. Póki co trzymamy się jakoś. Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów