Strona 97 z 252
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Witam mamusie dawno mnie tu nie bylo..
    Dzis bylam na wizycie u lekarza i stwierdzil u mjie krocona szyjke i dodal rowniez ze jest bardzo slaba.. Zalecil odpoczynek, i duzo lezec. Dodam ze to 31tydzien. Czy ktoras z mam tez byla w takiej sytuacji. Nie wiem sama co o tym myslec bać ze wczesniej urodze czy to nic powaznego... Termin cesarki na 18luty dopiero...

2. dzieckozakupy.pl
    Póki co muszę tą moją królewnę wydać bezpiecznie na świat a potem się zobaczy :-) Mam 2 braci. Jeden starszy o rok, drugi młodszy o 10 lat dlatego wiem jak fajnie mieć rodzeństwo. A życie pokaże :-)

mama_parki23 z tego co czytałam i słyszałam (sama tego nie przeżyłam) leżenie bardzo pomaga na skróconą szyjkę. Na pewno lekarz zareaguje w odpowiednim momencie, tak jak będzie wymagała tego sytuacja, nie martw się.

Jeszcze troszkę musi malec posiedzieć w brzuchu i wierzę, że cię posłucha :-)

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Mama_parki odpoczywaj ile tylko się da, skoro lekarz tak ci zalecił wie co dla ciebie dobre, jeśli będziesz się stosować do zaleceń to na pewno urodzisz w odpowiednim momencie a nie wcześniej. Odpoczynek najważniejszy dla ciebie.
    Aneta_k15 u mnie będzie rok i piec miesięcy różnicy między córka a synem , tej ciąży nie planowaliśmy, planowaliśmy nie wcześniej niż dwa lata po córce. Wyszło jak wyszło, szczerze ci powiem że mi jest ciężko będąc teraz w ciąży i latać za Zuzią która ciągle by coś robiła, czasem naprawdę nie daje rady, fizycznie i psychicznie. Może to i dziwne ale czasem mnie przerastają niektóre rzeczy, wolała bym jednak chyba większa różnice między dziećmi. Te dwa i pół roku by już mi chyba starczyło niby drugie jeszcze było by małe ale już by się trochę same sobą zajęło itd.
    Ale jest jak jest oczywiście cieszymy się z ciąży i bardzo chciałam w niej być ale wiem że jeszcze będzie ciężko , jakoś damy radę .

Member
    mama_parki23

O mnie
    A czy ktoras z mam wie co oznacza " slaba szyjka"

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    pewnie chodzilo mu o to ze szyjka jest skrocona i zbyt miekka, rozpulchniona.Wtedy lezec, odpoczywac bo porod przedwczesny jest mozliwy

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć!
    Mama_parki ja mam taka sytuację. Moja szyjka skrócona jest do 1 cm, do tego miękka i cienka, a najgorsze że mały się pcha i przy badaniu ginekologicznym lekarze czują jak główka napiera. Leżę teraz w matce polce w łodzi. Dostałam konska dawkę leków, kroplowki, sterydy na rozwój płuc małego a teraz i antybiotyk dozylnie. Lekarze każą leżeć i wstawać tylko do wc, mam nadzieję ze chociaż na święta uda mi się wziąć prysznic....
    Mówią że teraz wszystko zależy odemnie i małego. Z tym że ja się lekarzy słucham a mój mały nie... każdy dzień jest teraz ważny. Też jestem w 31 tc. Pozdrawiam

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    MałaM jak Ci w szpitalu? Ja wolē chyba madurowicza. Miałas jakies objawy skracania sie szyjki czy wyszlo na terminowym badaniu?
    balam sie ze tez na swieta wyladuje w szpitalu bo mialam klucia w pochwie ale okazalo sie, ze to grzybica. Wczoraj zakonczylam leczenie czy skuteczne okaze sie po swietach. Mała moja jest leniwa czasem wiec w wtorek bylam na prywatnym ktg aby upewnic sie ze wszystko ok. Ktg wyszlo ok. Trzymaj sie i nie ródz w swieta..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo nie jest tu tak źle. Z lekarka mogę porozmawiać 3 razy dziennie bo tyle do mnie przychodzi. Jeśli mam jakieś dolegliwości to mnie bada i sprawdza czy sytuacja się nie pogorszyła. Mało jest dziewczyn na oddziale więc na sali leżę sama. A przywieźli mnie tu we wtorek z mojego szpitala powiatowego. Skracanie wyszło przy okazji terminowego usg, które robiłam prywatnie i poprosiłam lekarza o zmierzenie przez usg więc dokładne a nie na oko jak to robią niektórzy.
    Mam nadzieję że wytrzymamy z maluchem conajmniej do nowego roku a połowa stycznia to mi się marzy.

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    MalaM i Kasjo skąd jesteście? Ja też z łódzkiego.
    To dziewczyny trzymajcie się jak najdłużej w dwupaku!

Member
    mama_parki23

O mnie
    MalaM.. U. Mnie jest inna sytuacja bo lekarz powiedzial ze moge miec dluga to szyjke chodz mowil ze sie skrocila[tego nie rozumiem] ale ze jest slaba.. I zalecil lerzenie i odpoczynek.. A przy dwu letniej coreczce to troche ciezko o odpoczynek.. Narazie do szpitala mnie nie wysyla bo bylam tydzien temu na dwa dni bo bolal mnie brzuch i dawali mi magnez dwa razy dziennie. Ale brzuch dalej nie przestał bolec, dalej boli i do tego skurcze sie pojawiają.. Dodam ze to moja druga ciaza.. I czeka mnie cesarka, gdyz lozysko mam przodujace. I pierwsza ciaza tez zakończyła sie cesarka.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów