Strona 96 z 252
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    u mnie waga maluszka dzis 1922, tak wiec nie jest zle.za 2 tyg kolejna kontrola.
    jasełka udaly sie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja też już po usg, mały waży 1777g myślałam że będzie miał trochę więcej... niestety łobuz nie chciał pokazać buzi więc trochę szkoda, no ale najważniejsze że wszystko w porządku, póki co jest ułożony jak moja córka więc mamy powtórkę z rozrywki
    ( położenie podłużne miednicowe).

Fajnie, że wszystko dobrze. U mnie waga we wtorek u jednego lekarza 1740 a na drugi dzień u innego lekarza 1980.... Także..... Co prawda ten, który wyliczył mi wagę 1980 jest starym wyjadaczem i jemu wierzę, że faktycznie jest jak mówi ;-) ważne, że wszystko dobrze, że dzieciaki rosną :-)

Hehe Juja przynajmniej będziesz miała motywację :-D

Kiedyś mi lekarz pokazał na usg jej buzię ale niestety zanim ogarnelam to już się schowała ;-)

Dużą będziecie miały różnice wieku między dziećmi?

Co to za choroba bostonka?????

Ja jestem nie do ogarnięcia emocjonalnie stwierdziłam. Jest jakaś masakra ;-P

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    w usg waga moze sie roznic, wystarczy przesunac kursor o 1mm i wyliczenia sa inne.
    U mnie roznica bedzie 6 lat, no coz z zjednej strony dobrze.Starszak odchowany, bede miala czas dla malucha.Z drugiej strony wież na razie bedzie slaba.

Bostonka to taka infekcja wirusowa, wywolywana przez wirusy coxackie-- wysypka na dloniach stopach, w jamie ustnej troche moze byc na tulowiu.łagodna, głownie dzieci, rzadko dorosli

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    U nas bostonka nie była łagodna. To były 3 dni spędzone na zmianę z mężem przy synku przez 24h na dobę. Wysypka okropnie go swędziała a w dodatku bolała. Nie chciał nawet przejść z wersalki na swój fotel (Ok metr odległości) bo sprawiało mu to ból. Nie wspominam o założeniu butów. Do tego wszystkiego gorączka. W naszym doświadczeniu nie jest to taka łagodna choroba. Przechodzilismy ją na początku listopada a do teraz się ciągnie, najpierw zeszła skóra z dłoni i stóp a teraz paznokcie.

U nas rocznikiem będzie 4 lata różnicy między dziećmi.

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    U mnie różnica 8 i 6 lat. Dużo. Ale tym razem mi to odpowiada. Córki były prawie po sobie, sporo plusów, ale pamiętam, że chwilami nie dawaliśmy rady, zwłaszcza gdy chorowały obie naraz.

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hej ! Ja byłam wczoraj na wizycie i według USG moja waży 1683g. Ogólnie wszystko dobrze także się cieszę, kolejna wizyta 10 stycznia
    Po za tym kręgosłup strasznie mi dokucza i boli , tym bardziej że nie jest w najlepszym stanie z przed ciąży ("sport to zdrowie"). Ale damy radę - jeszcze troche

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nie brzmi dobrze ta bostonka.... Mam nadzieję, że koniec końców nie będzie śladu choroby.

To jest moje pierwsze dziecko także pewnie naiwnie wierzę, że szybko (po max 2 latach) urodze małej brata lub siostrę ;-) mam 33 lata już wiec chyba nie mam na co czekać :-) swoją drogą mam nadzieję, że w ogóle będę mogła mieć jeszcze dziecko :-)

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Komiwa ja mam jeszcze 35,w marcu 36.Tez myślałam że już się nie uda,bo ja mam hashimoto,pco,jeszcze nie zaczęliśmy starań a już płakałam że się nie uda. Hmm zwiększyłam leki, nieco diety i po 2 cyklach ciąża,tak więc trzeba być dobrej myśli

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Komiwa ja bardzo żałuję że nie mam dzieci rok po roku. Na początku pewnie byłoby ciężko ale teraz wychodzilibyśmy z pieluch no i pewnie bawiliby się razem. Ale ja zwyczajnie nie byłam psychicznie na to gotowa. Potrzebowałam więcej czasu na decyzję o kolejnej ciąży i dziecku. Podziwiam ludzi którzy decydują się na małą różnicę wieku. Także jeśli tego chcesz to tego Ci życzę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów