Strona 95 z 252
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Ale u mnie szyjka bardzo skrócona i muszę się zgłosić do szpitala żeby podali mi sterydy na rozwój plucek. Tak się porobiło ...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    MałaM a bardzo siè skrocila tzn? Mi utrzymuje się niecałe 3cm ale nie póki co rozwarcia.
    witam Was dlugo mnie nie bylo.
    Wyprawki praktycznie nie mam zadnej. Mam dla siebie koszule , w tym jedna do karmienia i stanik.
    co prawda kolezanka obiecala sprzedac mi paczke 72szt. Ciuszkow po swojej corci. Jak to do mnie dotrze to bede wiedziec czy cos jeszcze zakupic. Kompletowanie zaczniemy po swietach.

MalaM trzymaj się, będzie wszystko dobrze, synek jeszcze sobie posiedzi :-)
    Duży, dzielny chłopak rosnie :-)

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Ruchy malenstwa u mnie to strach sie bac. Mala 2,3 dnijest aktywna a potem 1,2 leniwa, slabo ja czuje i wariuje. Nie jest to regularne. Przed nami 10 tygodni a ja juz raz bylam w szpitalu bo malej nie czulam ponad 2 godziny i raz na izbie bo prawie jej nie czulam, machnela 1,2 razy tak slabo ze nie czulam tylko widzialam jak brzuszek w danym miejscu sie wypycha. Jak sie rusza i ja czuje to jestem taka szczesliwa.
    usg mialam tydzien temu 29 tydzien i mala wazyla ok 1,3kg. wszystko bylo ok, choc lekarz zauwazyl ze wody mam w dolnej granicy normy i zeby sie temu przygladac. Kolejne usg mam w 32 tygodniu, wiec zobaczymy.
    Cholestaza póki co opanowana, dieta i tabletki daja rade. Do tego biore garsc innych tabsow na pobolewania podbrzusza i zeby skurcze sie nie powtorzyly.
    krzyz pobolewa, ciezko juz jest, mam dusznosci. Dopadla mnie grzybica.
    uczęszczamy na kurs szkoly rodzenia, fajna rzecz, duzo mozna sie dowiedziec, a ostatnio cwiczylismy przewijanie i kapiel. Wydaje sie to proste ake tak nie jest.
    na swieta nicnie robie spedzamy je u rodzicow jednych i drugich.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo szyjka na niewiele ponad 1 cm.
    Też chodzę do szkoły rodzenia. Fantastyczna sprawa! Polecam!

kasjo doskonale cie rozumiem jeśli chodzi o ruchy. Mam na ich punkcie świra. Cały czas na czuju. Teraz też jest tak, że ona bardziej się przeciaga w brzuchu lub wypycha, mój brzuch wygląda komicznie wtedy :-) zdarzają się też jakieś jeszcze wygibasy ale rzadziej.

Też chodzę do szkoły rodzenia. Fajna sprawa najfajniejsze teksty lub komentarze mają faceci

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    MałaM - to rzeczywiście chyba spory synek się szykuje u ciebie, uważaj na siebie bo Szyjka u ciebie rzeczywiście króciutka.
    Ja wczoraj wieczorem wyszłam po mleko dla córki i zaczął mnie boleć brzuch , później godzinę w nocy nie spałam bo mnie bolał i dziś też mnie pobolewa, więc nic dziś nie robię, wyjdę tylko odebrać wyniki badań , czasem się boję ze ten maluch pospieszy się jeszcze bardziej niż moja córka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Hej! My dziś byliśmy na usg. Wszystko jest w porządku, mała waży 1690g. co do wyprawki to jestem jeszcze w polu, tzn naszykowalam wszystko po synku, rozłożyliśmy łóżeczko i to na razie tyle. Muszę dokupić jeszcze trochę rzeczy, ale to po świętach. No i pranie i prasowanie. A i jeszcze wózek muszę ogarnąć ale dałam sobie jeszcze spokój na święta a później do roboty.
    Jeżeli chodzi o butelki to zaopatrzę się w tt, mieliśmy je dla synka i były ok. A pieluchy pampersy oryginalne. Miałam 2 podejścia do dady, bo cenę mają naprawdę atrakcyjną ale niestety dla mnie się nie sprawdziły i właśnie chodzi o jakość. Ale to moje indywidualne odczucie.
    A tak poza tym to u nas w domu permanentnie chorujemy, aktualnie Krzyś ma ospe. Już mam dość tych wszystkich chorób, a po bostonce schodzą mu paznokcie :/ no ale lepiej że teraz ma tą ospę niż jak się mała urodzi. A dla niej nie mamy imienia a Wy macie imiona wybrane?
    Wybaczcie że ten post taki bez ładu i składu ale na telefonie piszę no i już późna pora jest dobranoc!

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Witajcie. U nas ok. Synek choć nie znam aktualnej jego wagi rośnie szybko. Czuję to po jego ruchach, nie mówiąc już o brzuchu. Sama mam wrażenie, że nie chodzę tylko się turlam. Będzie też co zrzucać, oj będzie Ubranka niemowlęce po córkach przeglądnięte, wyprane i wyprasowane. Nic nie dokupuję bo jest tego bardzo dużo i o dziwo mało w różu. Kosmetyki już mam z firmy emolium, alantan i bepanthen do pupy. Łóżeczko, wózki, wanienki, leżaczek, przewijak, niania elektryczna, laktator, sterylizator i takie tam co już nie pamiętam jeszcze leży na strychu - w styczniu zniosę, lub wróci do mnie bo pożyczyłam. Zostały pieluchy do kupienia. Przy kolejnym dzidzi wydatki są coraz mniejsze.

P.s. Ogólnie fizycznie to u mnie nieżle ale z psychiką mam gorzej. Właśnie kupiłam (znowu !) dla siebie ubrania z wyprzedaży w internecie w rozmiarze 36 na następny rok. Pozostawię to bez komentarza

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    A ja właśnie siedzę w przychodni, opóźnienie już polgodzinne a przede mną 2 pacjentki,mam nadzieję że się wyrobię na jasełka do dziecka.niecierpliwie się bo aż się boję jaka waga,dziś 34 z om, z usg 33/32,dwa tyg temu 1475

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów