Strona 94 z 252
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    carlaa ja zawsze mroze nie ugotowane pierogi, tak mnie uczyli w restauracji jak mialam lata temu praktyki tak zawsze sie robi a co do wozka to ma amortyzacje, wiadomo nie az taka jak przy kolkach pompowanych ale te piankowe zobaczymy jak beda zdawaly egzamin, duzo bylo opini pozytywnych a tu nie mam takiej wygody jak w pl ze idzie sie do sklepu stacjonarnego i mozna wybierac i wybrzydzac heh
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    no rulowa dzieki, ja rzadko robie pierogi, ale znajoma w w pracy mrozi przed gotowaniem i twierdzi ze nie nabieraja pozniej tego specyficznego zapachu w zamrazarce.Bylam ciekawa czy ktos tez tak robi :_)
    Tak wiec w tym roku mrozenie przed gotowaniem.Co do pieluszek Dada ja wlanie kupilam paczke, uzywalam przy starszaku, nie widzialam roznicy w jakosci, natomiast w cenie jak najbardziej.

U nas Dady się nie sprawdziły niestety. Próbowaliśmy trzy razy i pupa natychmiast czerwona cała.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej dziewczyny
    Chyba wieki mnie tu nie było....
    U nas wszystko w porządku dzidziuś może nie bryka tak bardzo ale często się wypycha i nie jest to czasem przyjemne. Ogólnie czuje się już nie za dobrze, tak jak tuż przed porodem w pierwszej ciąży więc za specjalnie nie jest. Przy córce nie daje rady, nie mam siły, często jestem nerwowa rozdrażniona itd. Czekamy z niecierpliwością na wtorkowe usg żeby zobaczyć synka .
    Co do wyprawki to ja już wszystko mam , jestem zaopatrzona, zostało mi tylko kupić staniki do karmienia i płyn do kąpieli dla malucha. Więc płyn pewnie na tygodniu kupię a staniki w styczniu i pranie w styczniu żeby wszystko było gotowe, mam nadzieję że synek posiedzi dłużej w brzuchu i nie wyskoczy jak moja córka w 37 tyg.
    Co do planu porodu to mnie w szpitalu nawet o niego nie zapytali, zresztą ja miałam cc.
    Co do pieluch dada polecam, przy pierwszej córce dopiero zaczęłam ich używać gdzieś w 7 miesiącu czego żałuje bo mogłam wcześniej, nie widzę różnicy miedzy pampersem firmowym a tymi. Też już kupiłam dade do szpitala do spakowania.
    Co do świąt ja w tym roku bigosu nie robię i nie wiem czy czymś go zastąpić, zresztą mniej rzeczy będzie w tym roku na święta żeby nie zostawalo bo później tego przejeśc nie można...Co do prezentów M chce ograniczyć wydatki i nie chce nic więc ja też nie bardzo ale jak znam życie to kupi coś a ja znowu wyjdę na głupią że nic nie mam dla niego. Dziewczyny które już miały ostatnio usg ile wasze maluchy ważą?

Moja kondycja też już podupadla... Mecze się szybko, kręgosłup mnie bardzo boli jak długo siedzę albo stoję.. I te mam huśtawki nastroju, czasami takie ze sama siebie nie poznaje ;-D

Na wizycie dodatkowej, która miałam w środę okazało się, że waży 1980g i termin się skrócil.. Teraz wychodzi koniec stycznia.. Co usg to inna wersja ale myślę, że rozpakuje się na koniec stycznia jednak..

Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Komiwa- A który to tydzień ciąży u ciebie?

Według środowego usg, na którym wyszło 1980g był 33+1.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    A u mnie w pon byl zaczety 31 tc i maly mial 1650 g a w 28 tyg mial 1200 g

Olianna noo to musisz czesciej wpadac a u ciebie ile male wazy?
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Komiwa- mnie córka w 33 tyg tyle samo wazyla co u ciebie.
    Rulowa- dowiem się we wtorek na usg . Nie zawsze to jest takie łatwe tu zajrzeć .

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Olianna mój synuś 30w 6d (czyli wczoraj) ważył 1982 g

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów