Strona 93 z 252
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    komiwa, dzieki za wyjasnienie, nie myslalam jeszcze o tym planie porodu, musze popytac
    co do wyprawki
    to wozek mam, lozeczko stoi jeszcze zolozne w szafie po starszaku , materacyk w foli, ciuszki mam ale niepoprane i nie poprasowane
    kupilam takie rzeczy jak podklady, becik,octanicept,kosmetyki
    i to na tyle bo co tu wiecej kupowac i robic za wszasu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    My juz tez zaczelismy kompletowac rozne rzeczy, wystraszylam sie ze moge wczesniej urodzic to wole miec juz wczesniej przygotowane, wozek juz kupilismy i jednak chicco urban fajny jest podoba sie nam ale wiadomo wszystko wyjdzie w uzytkowaniu, kupilismy taki kosz wiklinowy zeby mial gdzie maly spac w salonie, jeszcze takie lozeczko dostawcze do sypialni zeby byl maly blisko mnie, ubranka juz czesc kupilismy, butelki, pieluchy tetrowe, rozek, laktator, tescie jeszcze koniecznie chcieli kupic johnsona te kosmetyki do kapieli itp ale bede tego uzywac jak maly podrosnie bo sie boje ze bedzie mial uczulenie albo cos bo rozne opinie o tym czytalam, jeszcze meble kupimy z czasem i wlasciwe to najpotrzebniejsze juz mamy
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Ja też po świętach się zabieram bo też się wystraszylam, że wcześniej urodze. Urodze... Jaka abstrakcja... ;-)
    Ten Chico Urban wydaje się być lekki i poręczny, jest tak?
    Fajny pomysł z tym koszem wiklinowym. Muszę też się nad tym zastanowić..
    Carlaaa jakie podkłady kupiłaś? Do czego? Do lozeczka?
    A jeśli chodzi o firmy butelek i smoczków i kosmetyków właśnie to macie dziewczyny jakieś sprawdzone już? Słyszałam o Avent?iii Lovi? Na co zwracać uwagę przy zakupie takich rzeczy?

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Komiwa jezeli chodzi o chicco urban to musisz uwazac bo nowszy ma amortyzacje a ten starszy nie ma, tez go ogladalismy w sklepie. podobal mi sie bo maly i lekki, gondole przerabia sie potem na spacerowke wiec nie ma problemu z przechpwywaniem.Ale w konu wygral moj coletto marcello.
    Jezeli chodzi o johnsona to moja matka poprzednim razem mi go kupila ale nie uzywalam u takiego noworodka bo zle na niego dzialala, ja uzywalam atoperal, a potem ziaja ktora jest najtansza i okazalao sie ze moj atopik swietnie na nia reagowal.
    Co do butelek i smoczkow to ja tym razem nic nie kupuje, bo nastawiam sie ze moze jednak tym razem uda mi sie karmic piersia.Zreszta nie kazdemu niemowlakowi kazdy ksztalt pasuje.Ja wowczas mialam tomee tepee ale byly dosc spore i nie chcial z nich pic, krztusil sie w i koncu skonczylismy na avent.
    Ja kupie butelki i smoczki dopiero jak sie okaze ze nie mam pokarmu
    podkłady takie 80x 80 do lozka do szpitala, a potem mozna niemowlaka na nich klasc u lekarza

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Ja kupiłam butelki z AVENT NATURAL (125 ml - 0m+ i 260 ml- 1m+ ) Mają naturalny kształt smoczka moje koleżanki ich używają i są bardzo zadowolone także też się w nie zaopatrzyłam. Smoczki dwa także z AVENTU.
    Natomiast co do kąpieli także z polecenia z ZIAJKI - Płyn natłuszczający do kąpieli , maść pośladkowa oraz oliwka do pielęgnacji natomiast ten płyn jest tak fajny , że nie trzeba juz oliwką natłuszczać ale wole mieć , każda dzidzia inna tym bardziej że nie są drogie te produkty . Ciuszków troszkę kupiłam nie chce przesadzać bo dużo dostane. Zamówiłam sobie materiały na pościel i kocyk moja mama uszyje. I tak powoli kompletuje.. Jeszcze w Styczniu zamówię sobie łóżeczko , wózek odbieram na początku lutego moja koleżanka pracuje przy wózkach także udało mi się i za pół ceny będę miała 3w1 nowe

Hej
    mi zostało dokupić tylko ubranka dla Synka i kosmetyczno-apteczne sprawy dla maluszka. Resztę juz mam. Po porodzie jeszcze kupi biustonosze do karmienia za dwa a narazie mam jeden. Na ppoczątku stycznia chce resztę dokupić i pozostawić sobie pranie i prasowanie oraz spakowane walizek. Łatwiej nam było finansowo po trochę kupić niż później wszystko na raz. A też i w ostatnim miesiącu ciąży juz ciężko coś zrobić

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    a tak abstrachujac, jak przygotowania do świat?
    ja dzis zrobilam bigos, oczywiscie musze go przypilnowac bo moj lubi i jak go znam zje zanim przyjda swieta.
    Jutro chcialam zabrac sie za pierogi, zeby zamrozic.Nie wiem czy mi sie uda ale przynajmniej taki mam plan.Piernik od 4 tyg w lodowce, chyba tez czas go juz upiec.
    Zamrazala ktoras pierogi przed gotowaniem?
    No i prezenty, w tym roku wyjatkowo mam problem z mezem---juz sama nie wiem co mu kupic.Chyba bede jednak musiala isc do jakiegos centrum handlowego i poszperac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-09 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o wyprawkę to chyba każdy szpital co innego wymaga. U mnie wygląda to tak:

Dziecko: czapeczka, skarpetki, rękawiczki, chusteczki nawilżające i pampersy
    Mama: 2-3 koszule nocne, szlafrok, biustonosz do karmienia, majtki siatkowe, skarpetki, kapcie, klapki pod prysznic i przybory toaletowe według uznania.
    Oczywiście dokumenty, wynik badań, karta ciąży i plan porodu.

Mi zostało tylko do kupienia łóżeczko i do niego pościel, ale to już w styczniu, żeby teraz kurzu nie zbierało
    Co miesiąc kupuje paczkę pampersów, wiec jeszcze zakupie ze 2 paczki

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Carla ja pierogi zawsze ugotowane mrozilam i nie słyszałam nigdy żeby surowe mrozic. A dla męża w tym roku koszula którą odrazu uprasuje żeby na wigilię założył. Tak mi się podobała ze prezent sam się znalazł. Poza tym teraz i tak nie mogę wyjść na większe zakupy.

No to prawda. Macie rację, lepiej rozłożyć sobie te wydatki na kilka miesięcy... Teraz to ja ugotowana finansowo będę ;-)
    Na wigilię mamy zamiar zrobić pierogi z kapusta i grzybami (pierwszy raz w życiu).... Taki nasz wkład ;-P szkoda, że ich zjeść nie będę mogła ;-P
    Prezentów sobie nie kupujemy w tym roku jakiś wielkich. Tylko po symbolicznej książce np.
    Kupujecie pampersy? Słyszałam, że dada też są dobre a tańsze?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów