Strona 92 z 252
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    no na szczęscie jak na razie u mnie dobrze, aczkolwiek nie powiem ze przy prasowaniu nie wymiekam. Brzuch juz wysoko, ciezko sie oddycha,ale coz taka fizjologia ciazy.
    W poprzedniej pracowalam do 8 miesiaca, a szefa nie mialam wyrozumialego.
    Ja jeszcze tydzien i ide na kontrolna wozyte, sprawdzic jak maly przyrasta.Mam nadzieje ze rosnie sobie.Musze jeszcze przed swietami wyprawke dokonczyc kompletowac.Co bralysccie do szpitala?
    Ja slabo jestem zorientowana, bo ostatnim razem poszlam na patologie ciazy i myslalam ze jeszcze wyjde, a niestety wyszlam juz malym.

2. dzieckozakupy.pl
    Ola lez i się nie ruszaj! ;-)
    carlaaa ja nie mam nic. Dostałam listę rzeczy do kupienia ze szkoły rodzenia i od pielęgniarki i jest tego mnóstwo. Póki co nie ogarnęłam nic jeszcze ;-P
    Ciągle mi się wydaje, że mam jeszcze mnóstwo czasu....
    Chętnie też się dowiem co na pewno trzeba mieć w szpitalu :-)

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Ola no to trzeba lezakowac maz niech sie wszystkim zajmie a Ty odpoczywaj!

A mnie dzis rano zlapal bol kosci lonowych ze tak powiem... boli caly czas, czasami tak ze chodzic nie mozna ale czytalam ze to juz sie przygotowuje do porodu i mam teraz 31 tydzien i maly wazy 1650g i lozysko mam 36 mm od wyjscia a w 28 tyg bylo 24 mm.. nie wiele sie podnioslo, chyba to sie kwalifikuje do cc, maja w 36 tyg stwierdzic co dalej... maly sie wierci caly czas, czuje go w calym brzuchu ale jeszcze czulam dwa dni temu jakby napieral na wyjscie. mam nadzieje ze nie urodze wczesniej kurde,,
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Ola trzymaj się!
    U mnie znacznie skrocila się szyjka więc mam się oszczędzać, biorę leki i odpoczywam bo jest zagrożenie porodem przedwczesnym.
    Teraz wzięłam się za prasowanie ubranek ale podzieliłam je na kilka tur

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    No i ucieło mi post a tyle się napisałam

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    hejka dziewczyny
    jak samopoczucie, leżycie?
    w gdyni znowu pada, wole jak jest mrozek.
    ja mialam dokonczyc wyprawke, ale na razie wpadlam w szal robienia ozdób swiatecznych.
    Moze zrobmy liste potrzebnych rzeczy do szpitala, zawsze co kilka glow to nie jedna.Moze ja zacznę
    dla mamy:
    1 koszulka nocna x 2
    2. podklady
    3. wkładki
    4. zel pod prysznic, szczoteczka, pasta, szampon
    5. woda i herbatniki --przydadza sie na przekaske do przedluzajacego sie porodu

dla dziecka:
    pieluszki
    do smarowania pupy cos
    octanisept
    becik, rozek
    ubranka

Dla mamy:
    - DO, karta ciąży, badania ostatnie (gr krwi, Gbs, Antygen Hbs, HCV, HIV)
    - Plan porodu, inne wypisy ze szpitala inne badania
    - Szlafrok, kapcie i klapki pod prysznic, stanik do karmienia?, siatkowe majtki, skarpetki,
    - Biała! czekolada
    - Sztućce, talerz, kubek

Dla dziecka:
    - Czapeczka, pieluszki jednorazowe małe opakowanie
    - Ubranka?rękawiczki te takie, żeby się nie podrapalo?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    co to plan porodu?

U nas to wygląda jak taka tabelka, są pytania i się zaznacza tak lub nie. Dostałam ja od mojej położnej.
    Tam np. są pytania czy po urodzeniu ma być szczepione dziecko, czy chce oxytocyne, czy chce lewatywe, czy chce z osobą towarzyszącą itd itp.

rulowa powiedz synkowi, że do 37tc musi tam siedzieć i koniec! ;-)
    MałaM nie poddawaj się i pisz jeszcze raz posta ;-D i lez oczywiście :-)
    Przed świętami, kiedy trzeba tyle ogarnąć to przerabane leżeć ale jak mus to mus :-)
    Ja jestem po wizycie i wszystko wskazuje na to, że mogę się rozpakować na koniec stycznia! Kurczy się ten czas, chyba powinnam się zabrać za te wszystkie wyprawki itp....
    Ja się pytam gdzie zwiały mamuski z lutowek????? ;-) Było nas dużo a teraz taka nieznosna cisza....
    Wy dziewczyny już tak ogarniete macie wózki, łóżeczka, ciuszki i inne gadżety??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów