Strona 9 z 91
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 908

Lutowe maleństwa 2017

W 2 ciąży mdłości i wymioty miał do 20 tc jak szłam rodzić ważyłam mniej niż jak zaszłam

mfk też tak miałam, zawsze modne ciuchy bez makijażu z domu nie wychodziłam ... ale to było jakieś 4 lata temu :P teraz chodzę w dresie żeby było mi wygodnie, a tapetkę zakładam raz od wielkiego święta, no chyba że jadę do Pl na urlop. W Pl staram się wyglądać jak człowiek

komiwa trzymam za Was kciuki, wierze że tym razem Wam się uda

Beatka zaciskam kciukasy

mft za Ciebie również

Stokrotka do mnie moja była szefowa do dzisiaj się nie odzywa, jak się przypadkiem spotkamy na zakupach to ona odwraca głowę a to już ponad 4 lata bo jak mogłam zajść w ciążę :
    A co do lęków to jest całkiem normalne my kobiety już tak mam że sobie znajdujemy powody do zmartwień :P

olianna ja piję 1 kawę dziennie, ale ja mam niskie ciśnienie

Stokrotka plamienia w ciąży nie muszą oznaczać nic złego, też plamiłam 1 dzień w tej ciąży, poleżałam, obejrzałam film i mi przeszło
    W 1 ciąży krwawiłam dość mocno ( żywą ,czerwoną krwią) przez kilka miesięcy i urodziłam zdrowego ślicznego syneczka, więc głowa do góry, będzie dobrze. A i zmień lekarza bo ta babka jakaś dziwna jest żeby straszyć kobietę w ciąży

wow nadrobiłam
    mam mdłości rano i wieczorem, ratuje się herbatą z sokiem imbirowym bo ma mdłości i złe samopoczucie nie mam czasu przy moich łobuziakach,

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Beatka11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-08 zobacz kalendarz
    Jestem ponownie już po wizycie u doktora. Ciąża pojedyncza, prawidłowo umiejscowiona i ukrwiona. Widziałam bijące serduszko ze względu na wielkość płodu wygląda na 6- ty tydzień Ależ ja się denerwowałam... Kolejna wizyta 30-go czerwca i dopiero wtedy doktor założy mi kartę ciąży bo będzie mógł stwierdzić jak się rozwija - też tak miałyście? No ale bynajmniej zaświadczenie otrzymałam i czeka mnie rozmowa z szefostwem, brrr... Czy to może jeszcze za wcześnie???

Biedroneczko dziękuję za rady i dobrze, że u Ciebie wszystko ok

Beatko, mi też powiedziała, ze kartę ciąży założy dopiero od 12 tygodnia. Ja nawet jeszcze zaświadczenia nie dostałam. Ciążę oceniła na młodszą niż sobie liczyłam (5 tydzień), według miesiączki 6, ale zarodek 2 mm było widać i nie była pewna, czy już serduszko, bo miała kiepski sprzęt. Dlatego zastanawiam się nad zmianą lekarza

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Stokrotka07 Zobacz posta
    Biedroneczko dziękuję za rady i dobrze, że u Ciebie wszystko ok

Beatko, mi też powiedziała, ze kartę ciąży założy dopiero od 12 tygodnia. Ja nawet jeszcze zaświadczenia nie dostałam. Ciążę oceniła na młodszą niż sobie liczyłam (5 tydzień), według miesiączki 6, ale zarodek 2 mm było widać i nie była pewna, czy już serduszko, bo miała kiepski sprzęt. Dlatego zastanawiam się nad zmianą lekarza
    myślę, że Ci nie zaszkodzi iść do innego lekarza.

ja byłam 30.05 na nfz i to była taka paskudna wizyta. cały wieczór w domu później przepłakałam. dla tego kolesia byłam po prostu kolejną babą w ciąży, a tez badań mi nie zrobił tylko dał mi skierowanie na krew, mocz i usg, zaświadczenia o ciąży nie dostałam, a potrzebowałam, bo pracowałam w kawiarni wiec nie mogłam dźwigać pracować w nocy i dłużej niż 8h.
    a 1.06 - dzień dziecka poszłam prywatnie, badania od razu zostały wykonane i jak poprosiłam o zaświadczenie o ciąży i powiedziałam dlaczego go potrzebuję to dostałam zwolnienie i od niemalże poczatku ciazy jestem na l4. i ciesze sie, bo w 6 tyg zaczeły sie naprawde nieprzyjemne dolegliwści i mam je po dzis dzien, wiec nie wyobrazam sobie pracowac i tak sie czuć. liczy sie mój komfort fizyczny i psychiczny a przedewszystkim to zeby dzidzi nic nei zaszkodziło

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej dziewczyny
    U mnie doktor od 9 tyg zazwyczaj zakłada kartę ciąży, co do usg to niestety muszę czekać bo akurat tutaj on nie ma w tym gabinecie tylko muszę jechać do Wawy tak jak w poprzedniej ciąży więc usg pewnie dopiero będę miała gdzieś około 12 tyg. Ale mi to nie przeszkadza wiem że jest wszystko dobrze ufam lekarzowi, oczywiście mogła bym iść gdzieś na usg ale poczekam.
    Też kiedyś mi powiedział inny ginekolog ze Pierwsza ciążę mogę poronic i zmieniłam go właśnie na tego co teraz ciągle chodzę zna się na rzeczy i w ogóle.
    U mnie z pracą inna trochę sytuacja bo teraz jestem na macierzyńskim i nie wiem co zrobić czy dociągnąć do końca i wziąć zaległy urlop i wtedy im dostarczyć L4 czy inaczej to zrobić, sama nie wiem nie mam się kogo poradzić nawet, ale ogólnie to nie mówiłam jeszcze tak o ciąży więc lepiej może jak się później zakład dowie, a najlepsze jest to że umowę mam do 02.02.2017 , a przewidywany termin porodu na 13.02.2017. Nawet nie wiem czy mi przedłuża do porodu .

Senior Member Awatar klaudia2684
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-03 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny ;D pirwszy raz się spotykam z tym, ż karta ciąży dopiero od 12 tygodnia ciąży..:/ ja jak byłam na pirwszej wizycie był wywiad usg cytologia i oczywiscie podstawowe badania do zrobienia. przy nastepnej wizycie ponowne usg czy ciąża sie rowija prawidłowo itd i juz od 6 tygodnia mam karte ciązy. Przy pierwszym dziecku tez tak mialam, ale wydaje mi sie ze to wszystko zależy od lekarza. trzecia teraz wizyte mam 27 czerwca i już sie nie mogę doczekac
    olianna- umowe muszą Ci przedlużyc do dnia porodu bynajmniej ja tak milam z poprzedim pracodawca. Miałam umowe o prace na czas okreslony jak sie nie myle do stycznia 2014 roku i musieli mi przedłużyc do 3 kwietnia aż urodziłam dziecko. zwolnic Cie na pewno nie zwolnia bo nie maja takiego prawa. Ja na twoim miejscu bym jeszcze przeczekała z ta wiadomością spokojnie skonczyła urlop macierzyński i później powiedziała.

Member
    daria888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-14 zobacz kalendarz
    Olianna ja jestem na macierzynskim do 11 lipca wiec mam podobna sytuacje wiec po macierzynskim biore zalegly urlop a pozniej znowu na l4 u nas lekarz na pierwszej wizycie zleca wszystkie badania a na nastepnej zaklada karte ciazy i wpisuje wszystkie wyniki :-) ja do mojej gin chodze juz prawie 9lat i choc teraz mnie troche wkurzyla tym, ze w czerwcu nie ma juz miejsc i na pierwsza wizyte pojde dopiero w lipcu to nie zamierzam zmieniac lekarza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar klaudia2684
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-03 zobacz kalendarz
    daria pewnie ze nie ma sensu zmieniac lekarza tylko dlatego ze nie ma terminu w czerwcu. Skoro masz do niego zaufanie i tyle juz do niego chodzisz to mysle ze warto poczekac. Teraz z tymi lekarzami jest różnie nawet widac to po tym co tutaj piszecie.. chcialam zapytac was o badania prenatalne idziecie ?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    No właśnie. Zagadnienie w postaci badania prenatalnego też mnie interesuje ;p to moja pierwsza ciąża więc mało wiem na ten temat.
    w którym miesiącu chodzi się na takie badania? czy na nie trzeba mieć skierowanie czy można iść prywatnie?

Senior Member Awatar aaaishaaa
    Mieszka w
    Krapkowice
    O mnie
    Podwójna mama dwóch córeczek
    Dziewczyny, przepraszam, że Wam zaspamuję tutaj, ale zbieram pieniądze dla chorej Zosi, każda złotówka się liczy, jak byście chciały pomóc:
    https://www.siepomaga.pl/r/pomocdlazosi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów