Strona 88 z 91
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 903

Lutowe maleństwa 2017

Junior Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    No tak to zrozumiałe u Ciebie, ale bedzie dobrze !
    Ja mimo wszystko i tak sie ciagle martwie i myśle czy wszystko w porządku ale to chyba każda tak ma

2. dzieckozakupy.pl
    Hey, nie mam laptopa dlatego mnie nie ma. Dziewczyny poradźcie, nie mam gorączki, ani kataru ani bóli mięśni. Tylko mam ból gardła psikam argentinem T mam rumianek do płukania i prenalen syrop dla kobiet w ciąży. Do lekarza nie idę bo gorączki nie mam...czy taki ból jest niebezpieczny dla dziecka ?

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    malinowa
    jesli nie masz goraczki to wszystko ok, chyba ze bedzie przeciagac sie ponad tydzien to wtedy trzeba sie udac na kontrole

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Marta ja idę na 3 badanie. U mnie też wszystko do tej pory ok ale lekarz u którego robię prenatalne ma lepszy sprzęt usg. Poza tym jest to uzupełnienie poprzednich badań więc lekarz może porównać czy jest ok, jak dzieciak rośnie itp. Jak już zaczęłam to ciagnę do końca.

Malinowa na ból gardła spróbuj wodę z solą wypić lub zakończyć posiłek grudka soli. Ja na 3 prenatalne idę we środę. Dziś mnie trochę brzuch boli dołem. Mam nadzieje ze to nic wielkiego. Pozatym staram się luzowac ze względu na bol spojenia lonowego ale cciężko mi idzie przy malutkiej. Poza tym ja nie lubię tak nic nie robić. Ciągle ciągnie mnie bym coś wstała i zrobiła. Pozdrawiam

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Hey ! Jeśli chodzi o prenatalne to ja nie pomogę ,nie robiłam ich choć myślałam o tym .Szczerze to dla mnie jeśli jest skierowanie od lekarza to ok ale samemu nie warto iść i płacić ....Szwagierka robila,placila i co nie wykryli wady płuca która według mojej gin jest bardzo widoczna na usg .....Być może w przypadku prenatalnego tego inwazyjnego z naklowaniem jest większa szansa na wykrycie wszystkiego nie wiem ....ona miała wyniki krwi i usg.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Komiwa dzięki ze pytasz :-) U nas po wizycie wszystko ,wszystko pozamykane,lozysko dobrze ulozone,wody plodowe ok ,tylko mały ulozony jeszcze miednicowo ale tym mam się na razie nie martwic....Dostalam tylko jakieś wysypki na piersiach i udach ,moja gin mówi że wygląda na reakcje alergiczne na jakiś pokarm także dostalam wapno i fenistil i mam obserwowac swoją dietę ,wykluczyć cytrusy .Aha A synus wazy już 1,5 kg także kawal chłopa i dok powiedziała że prawdopodobnie będzie większy od córki także prawidłowo :-) Następna wizyta 23.12 :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a mialyscie kiedys cos takiego ze bolala was tylko jedna stopa? mnie od kilku dni wlasnie zaczela bolec i myslalam ze przejdzie a tu sie nasila momentami ze mam az ciezko chodzic... na rwe kulszowa mi to nie wyglada bo rwa idzie od posladka przez cala noge a tu tylko jedna lewa stopa... wczoraj bylismy u poloznej i jak chciala malemu tetnp zmierzyc to uciekal 5-6 razy go namierzala i jeszcze lozysko mam z przodu to dodatkowo miala ciezko cukrzycy konfliktu serologicznego nic nie mam dzis jest juz 29+4 czekam do 12 grudnia na kolejny scan, oby sie jeszcze podnioslo lozysko..
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Pomóżcie! Piszę z kom. Gardło przestało bolec. Ale mam mega katar co mogę wsiąść na katar w ciąży...czy to wszystko szkodzi dziecku ??? Nie mam gorączki...

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    malinowa
    wez sinupret 3 x 2 tabl, sol morska do nosa.Niestety nic co ma efedryne nie jest dozwolone
    ewentualnie aromactive-plasterek.Jesli masz w domu to moze byc tez sulfarinol, albo jeszcze lepiej krople okulistyczne np biodacyna 3 x 2 krople do nosa, ew dicortineff, ale to jezeleli masz w domu bo sa dostepne jedynie na recepte
    bezpieczny i dostepny bez recepty jest euphorbium- slabiej dziala ale tez moze byc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów