Strona 87 z 91
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Junior Member
    bea76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-17 zobacz kalendarz
    U mnie 28tc4d dziś byliśmy na takim dodatkowym USG, do kolejnego terminu jeszcze prawie 3 tygodnie, a chcieliśmy sprawdzić, czy wszystko OK Pan dr obliczył, że synek waży 1318g. Pooglądał wszystko i jego zdaniem bardzo dobrze, więc się cieszymy.
    Imię wybrane - po pradziadku - dziś zdecydowanie nie popularne ale z pewnością polskie. Jak się urodzi, i będzie pasować, to napiszę
    Z zakupów dla dziecka jest wózek, bo jak wcześniej pisałam, kupiony używany i okazyjny, więc nie można było czekać. Reszta jeszcze czeka na swoją kolej, pewnie zacznę w grudniu, a dokończę zakupy w przyszłym roku, mam nadzieję, że nie będzie przyspieszenia terminu i na wszystko będę miała czas.
    Ciąży prawie po mnie nie widać, więc jak ktoś nie wie, to nie wie... pracuję w miarę normalnie. Czasem tylko robię przerwy albo zwyczajnie sobie odpuszczam.... no ale to urok pracy u siebie.
    Z dolegliwości, to tylko śpię tak sobie - czasem mam noce prawie w ogóle nieprzespane, bo nie potrafię sobie znaleźć wygodnej pozycji.... ale poza tym NIC się nie dzieje oby tak dalej.

Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    hejka
    ja kolejna wizyte mam 6 grudnia, mam nadzieje ze maly nie przyhamowal z waga, az sie boje tego badania.
    Ja z wyprawki to mam duzo rzeczy po starszaku, kupilam tylko nowy materacyk, i inny wozek, zamierzam tez tylko do szpitala zakupic cos nowego dla malucha zeby mial cos wlasnego. ale pranie i ustawianie lozeczka zostawiam na okres poswiateczny, mysle ze szybciej nie ma sensu

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Hej. U nas szalała grypa jelitowa. Najgorzej ją przechodzę, strasznie mi niedobrze, boli mnie brzuch i kości. Myślałam wczoraj, że zaczynam rodzić, takie skurcze miałam. Bałam się o dzidzie. Nie mam siły pisać. pa

Szybkiego powrotu do zdrowia Juja!
    Po mnie w końcu widać ciążę ale nadal słyszę opinie, że mam mały brzuszek... Mała waży 1300, tak było tydzień temu więc wielkością brzucha się nie przejmuję już :-)
    I pępek mi zaczyna znikać hehe, została mała "gwiazdeczka", pewnie za chwilę wyjdzie na zewnątrz?
    Jutro mam wizytę kolejną u diabetologa i mam ogromną nadzieję, że nie włączy insuliny :-/ ciężko znaleźć mi już miejsce na brzuchu do klucia a gdzie tu jeszcze insulina..
    A może któraś z was mieszka w bloku i może polecić wózek, który jest lekki i funkcjonalny?
    Tak samo nie mam pojęcia na co zwracać uwagę jeśli chodzi o materac do łóżeczka i kołderkę?
    Trzymajcie się babeczki i dawajcie znać jak tam sobie radzicie :-)

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Hey ! Jutro nadrobie zaleglosci i wszystkim odpowiem .Wpadłam tylko napisać że jutro mam wizytę i mam nadzieję że wszystko dobrze będzie ! Niestety dziś strasznie się zryczalam bo dowiedzielismy się ze meza brata syn po porodzie był w krytycznym stanie .Urodzil się tydzień temu w sob i tyle wiedzielismy bo mąż dostal sms od brata ,pewnie on i jego żona nie byłi w stanie nam dac znac ze coś jest nie tak i wcale się im nie dziwie.A z reszta rodziny nie utrzymujemy kontaktu i nic nie wiedzielismy.Wszystko było ok A po 2 godz od porodu jego stan był krytyczny,do dnia wczorajszego był pod respiratorem ,pękło mu pluco przy porodzie,został ochrzczony.Wina pewnie będą obarczac lekarza prowadzacego który podczas usg nie wykryl wady i lekarza przyjmujacego porod bo nie zrobili cc i mały urodzil się po 27 godz od odejscia wód plodowych.Na dzień dzisiejszy jest lepiej ,wczoraj pierwszy raz mogli go na ręce wziąść .Dla mnie jest to straszne wydarzenie i teraz bardziej boje się o mojego maluszka !

Member
    carlaaa

O mnie
    Komiwa ja tez ogladalam wozki male i lekko ze wzgledu na swoj niski wzrost i niezbyt duza sile miesniowa
    moge polecic coletto marcello- ja ten kupilam, ale ogladalam tez graco symbio.Faktycznie bardzo lekkie, dosc poreczny tez jez x-lander x-cite lub x-move oraz taki wozeczek cart soul-- ten byl najlzejszy z nich wszystkich i niezbyt drogi

Member
    carlaaa

O mnie
    ja akurat kupilam materacyk z ikei sprezynowy, przy poprzednim mialam gryczano-piankowy i nie bylam z niego zadowolona, co do kolderki to one chyba wszystkie sa takie same, wiec to tylko mozna wybierac w cenie i firmie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O dzięki carlaaa poogladam sobie te wózki, o których napisałaś :-) Ja mieszkam na II piętrze i wózek będę musiała trzymać w mieszkaniu, na klatkach nie ma miejsca a w piwnicy nie chcę bo śmierdzi i są myszy... Jeszcze myślałam, żeby w aucie w bagażniku trzymać.
    Cieszę się, że jesteś zadowolona z Ikeii z materacyka. Myśleliśmy, żeby właśnie w Ikeii kupić cały zestaw: łóżeczko, materacyk, pierzynke i osłonki do łóżeczka ale zastanawiałam się nad jakością tych rzeczy... A skoro mówisz, że jest ok to chyba śmiało możemy uderzać w ikeę :-)

Junior Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hejka
    Ja miałam wizyte we wtorek 28tc mała waży 1153g wszystko jest dobrze , leży już główką do dołu.
    Natomiast załapało mnie przeziębienie strasznie boli mnie gardłoo i kaszel okropny...

Z wyprawką jestem już powoli do przodu. Wózek mam zamówiony na koniec Stycznia , łóżeczko też zaraz po nowym roku zakupie. A tak to jeszcze kilka rzeczy ale głownie chemia i coś do pielęgnacji.

Mam jeszcze pytanko odnośnie badań prenatalnych. Jakie macie zdanie na temat 3 badania. Ja byłam na 2 pierwszych wszystko dobrze teraz u lekarza na USG też mówi że dobrze. Więc czy iść na 3 ?

Ja idę na 3 a nawet na 4 ale ja muszę. Przez tam te moje wszystkie schorzenia musi mi sprawdzać przepływy i czy mała dobrze przybiera i się rozwija i te inne rzeczy co się sprawdza..
    W innym wypadku bym nie poszła.

Jak tam Ola po wizycie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów