Strona 87 z 160
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 1594

Lutowe maleństwa 2017

Szybkiego powrotu do zdrowia Juja!
    Po mnie w końcu widać ciążę ale nadal słyszę opinie, że mam mały brzuszek... Mała waży 1300, tak było tydzień temu więc wielkością brzucha się nie przejmuję już :-)
    I pępek mi zaczyna znikać hehe, została mała "gwiazdeczka", pewnie za chwilę wyjdzie na zewnątrz?
    Jutro mam wizytę kolejną u diabetologa i mam ogromną nadzieję, że nie włączy insuliny :-/ ciężko znaleźć mi już miejsce na brzuchu do klucia a gdzie tu jeszcze insulina..
    A może któraś z was mieszka w bloku i może polecić wózek, który jest lekki i funkcjonalny?
    Tak samo nie mam pojęcia na co zwracać uwagę jeśli chodzi o materac do łóżeczka i kołderkę?
    Trzymajcie się babeczki i dawajcie znać jak tam sobie radzicie :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Hey ! Jutro nadrobie zaleglosci i wszystkim odpowiem .Wpadłam tylko napisać że jutro mam wizytę i mam nadzieję że wszystko dobrze będzie ! Niestety dziś strasznie się zryczalam bo dowiedzielismy się ze meza brata syn po porodzie był w krytycznym stanie .Urodzil się tydzień temu w sob i tyle wiedzielismy bo mąż dostal sms od brata ,pewnie on i jego żona nie byłi w stanie nam dac znac ze coś jest nie tak i wcale się im nie dziwie.A z reszta rodziny nie utrzymujemy kontaktu i nic nie wiedzielismy.Wszystko było ok A po 2 godz od porodu jego stan był krytyczny,do dnia wczorajszego był pod respiratorem ,pękło mu pluco przy porodzie,został ochrzczony.Wina pewnie będą obarczac lekarza prowadzacego który podczas usg nie wykryl wady i lekarza przyjmujacego porod bo nie zrobili cc i mały urodzil się po 27 godz od odejscia wód plodowych.Na dzień dzisiejszy jest lepiej ,wczoraj pierwszy raz mogli go na ręce wziąść .Dla mnie jest to straszne wydarzenie i teraz bardziej boje się o mojego maluszka !

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-10 zobacz kalendarz
    Komiwa ja tez ogladalam wozki male i lekko ze wzgledu na swoj niski wzrost i niezbyt duza sile miesniowa
    moge polecic coletto marcello- ja ten kupilam, ale ogladalam tez graco symbio.Faktycznie bardzo lekkie, dosc poreczny tez jez x-lander x-cite lub x-move oraz taki wozeczek cart soul-- ten byl najlzejszy z nich wszystkich i niezbyt drogi

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    ja akurat kupilam materacyk z ikei sprezynowy, przy poprzednim mialam gryczano-piankowy i nie bylam z niego zadowolona, co do kolderki to one chyba wszystkie sa takie same, wiec to tylko mozna wybierac w cenie i firmie

O dzięki carlaaa poogladam sobie te wózki, o których napisałaś :-) Ja mieszkam na II piętrze i wózek będę musiała trzymać w mieszkaniu, na klatkach nie ma miejsca a w piwnicy nie chcę bo śmierdzi i są myszy... Jeszcze myślałam, żeby w aucie w bagażniku trzymać.
    Cieszę się, że jesteś zadowolona z Ikeii z materacyka. Myśleliśmy, żeby właśnie w Ikeii kupić cały zestaw: łóżeczko, materacyk, pierzynke i osłonki do łóżeczka ale zastanawiałam się nad jakością tych rzeczy... A skoro mówisz, że jest ok to chyba śmiało możemy uderzać w ikeę :-)

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hejka
    Ja miałam wizyte we wtorek 28tc mała waży 1153g wszystko jest dobrze , leży już główką do dołu.
    Natomiast załapało mnie przeziębienie strasznie boli mnie gardłoo i kaszel okropny...

Z wyprawką jestem już powoli do przodu. Wózek mam zamówiony na koniec Stycznia , łóżeczko też zaraz po nowym roku zakupie. A tak to jeszcze kilka rzeczy ale głownie chemia i coś do pielęgnacji.

Mam jeszcze pytanko odnośnie badań prenatalnych. Jakie macie zdanie na temat 3 badania. Ja byłam na 2 pierwszych wszystko dobrze teraz u lekarza na USG też mówi że dobrze. Więc czy iść na 3 ?

Ja idę na 3 a nawet na 4 ale ja muszę. Przez tam te moje wszystkie schorzenia musi mi sprawdzać przepływy i czy mała dobrze przybiera i się rozwija i te inne rzeczy co się sprawdza..
    W innym wypadku bym nie poszła.

Jak tam Ola po wizycie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    No tak to zrozumiałe u Ciebie, ale bedzie dobrze !
    Ja mimo wszystko i tak sie ciagle martwie i myśle czy wszystko w porządku ale to chyba każda tak ma

Hey, nie mam laptopa dlatego mnie nie ma. Dziewczyny poradźcie, nie mam gorączki, ani kataru ani bóli mięśni. Tylko mam ból gardła psikam argentinem T mam rumianek do płukania i prenalen syrop dla kobiet w ciąży. Do lekarza nie idę bo gorączki nie mam...czy taki ból jest niebezpieczny dla dziecka ?

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    malinowa
    jesli nie masz goraczki to wszystko ok, chyba ze bedzie przeciagac sie ponad tydzien to wtedy trzeba sie udac na kontrole

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów