Strona 86 z 91
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    rulowa bierzesz aspiryne ze wskazań lekarza?
    ja biore polocard 75 ze wzgledu na gestoze w poprzedniej ciaży, ale jeszcze tylko 2 tyg, potem trzeba odstawic ze wzgledu na przewod botalla w serduszku,zeby nie zamknal sie za wszesnie

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Rulowa ja za każdym razem jak mnie boli brzuch poprostu odpoczywam i luzuję. Polezę trochę i kazdy ból przechodzi. ☺ Poza witaminami nie biorę żadnych leków.
    Papaja ja nadal się zastanawiam nad imieniem dla mojego chłopca. To jest trudny wybór bo nagle nic mi się nie podoba. Miałam swoje typy ale przed ciążą. Teraz nie wiem nic....

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    carlaa tak ze wskazan lekarza, po scanach mamy konsultacje z takim lekarzem i mowi zeby brac caly czas ze wzgledu na lozysko bo to ma pomoc jak to mowi i to jest 75 mg

I ja leze caly czas praktycznie, wstaje tylko do jedzenia i toalety bo nisko mam usadowione ale sie podnosi na szczescie juz
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    hejka dziewczyny, jak samopoczucie
    u mnie imie wybral synek, bo ja sama mialabym problem z meskim imieniem, nastawilam sie na dziewczynke a tu hp, niespodzianka
    podobalo mi sie szymon, ale kuzynki synek ma tak na imie, na szczescie starszak nie mial problemu i bedzie Hubert
    ja wykorzystuje wolny czas na rekodzielo, wlasnie dzis robilam szyszkowe drzewko, taka ozdobe na swieta, polecam wam, relaksuje niemilosiernie
    ale mnie ogolnie takie robótki relaksuja, zreszta sporo tego robie szczegolnie na drutach
    troche współczuje dziewczynom ktore musza lezec, ale jak mus to mus
    nie ma innego wyjscia

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Heyka! Jeśli chodzi o leki to ja oprócz witamin biorę tylko żelazo ze względu na anemie.Czasem gdy mnie podbrzusze boli to leżę i tyle ,rzadko mam bóle głowy ale jak mnie złapie masakra ,nie dobrze mi ale wtedy też odpoczywam,mecze się ale nic nie biorę ....Z imieniem U nas też jest problem ....Przed ciąża byłam nastawiona na Maksymiliana,potem zmienilam na Nikodema i byłam zakochana w tym imieniu i miało już zostać .Wiedzialam ze mojemu mężowi nie bardzo się ono podoba ale stwierdził że to ja będę rodzic ,cierpieć i mam dac tak jak mi się podoba :-) Wczoraj trochę rozmawialismy na ten temat bo nie chce dać synkowi imienia które się w ogóle mężowi nie podoba no i stwierdził że Nikodem to okropne imię :-) No cóż także tak na pewno nie dam ....Wpadło mi do głowy imię Kaspian:-) i szczerze bardzo mi się podoba A Wy co sądzicie o tym imieniu ?
    Ostatnio edytowane przez Ola21061987 ; 24-11-16 o 15:28

Member
    MałaM

O mnie
    Mam meble brw z serii kaspian. Jak dla mnie zbyt wymyślne, wybrałabym maksa albo Nikodema jednak ☺ ale jeśli Ci się podoba to daj tak na imie☺

Member
    MałaM

O mnie
    Dla mnie nie do przyjęcia są takie imiona które nie wiadomo jak zapisać typu brajan, Nikola, dzesika. Fajne ale nie w pl.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Michasiase
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-07-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, mam dwa opakowania sab simplex do sprzedaży jakby któraś potrzebowała nam już niepotrzebne jak co priv
    Ostatnio edytowane przez Michasiase ; 27-11-16 o 11:48

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Hej . Dawno mnie tu nie było współczuję tym dziewczyna kto te muszą leżeć, nie ma nic gorszego ale czego się nie robi dla naszych maluchów i własnego zdrowia. Ola co do imienia to ja jestem za takimi bardziej polskimi , jak Emil czy Oskar a nawet Arkadiusz mi się spodobał ostatnio. Ale to kwestia gustu wiadomo.
    Byłam ostatnio w pon na wizycie no i powiem wam ze maluch rośnie ładnie, mam nadzieję ze nie urodzi się jakiś gigant hehe . Główkę ma już na dole ale wiadomo może się to jeszcze zmienić. Zaczęłam brać żelazo te mocniejsze zapomniałam teraz nazwy, bo mi krew spadała a nie chce by dzidziusiowi coś brakowało, ogólnie czujemy się dobrze, choć stanik czasami mnie już uwiera bo nachodzi na brzuch który caly czas rośnie. Na plusie mam na razi +5kg ale brzuch duży bardzo następna wizyta 12 grudnia. Już nam tak malutko zostało. Wyprawkę zaczęłam kompletowac na poważnie, bo w święta nie bd o tym myśleć, ciuchy poprane, część dodatków i kosmetyków na necie już zamówiona, jeszcze dokładnie muszę poczytać co potrzebne żeby ewentualnie dokupić i nie zapomnieć o niczym do torby szpitalnej. I będę mogła spać spokojnie. A u was jak wyprawka ?? I jak się w ogóle czujecie dziewczyny.

Hej!
    Na temat imienia się nie wypowiem, każde imię jest wyjątkowe i fajne, w końcu to imię naszego dziecka :-)
    W ogóle nie biorę się jeszcze za wyprawkę ani dzieciaczkową ani szpitalną. Coś tam mi bratowa podrzuciła i póki co tak jakoś się zatrzymało :-)
    A my się czujemy dobrze chociaż musimy się zmagać z kilkoma moimi chorobami.
    W przyszłym tygodniu kolejne badanie przepływów i sprawdzenie czy mała rozwija się prawidłowo :-) a tak to co chwilę badania, leki, lekarze i tak w kółko ;-)
    A co tam u reszty lutówek???

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów