Strona 85 z 91
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny po dluzszej nieobecnosci, mielismy gosci no i wiadomo jak to jest, mnie dopadla zgaga teraz, od 4 dni mam codziennie wieczorami przed spaniem choc dzis mialam chwile przez dzien i w poniedzialek mam badanie na cukier wlasnie i to 2h zejdzie ;o o 8 tam zaczne to i pojde na 9 na scan i wroce tam znowu, jak ja to przetrwam az sie boje, wczesniej przed ciazami to zawsze tracilam przytomnosc po pobraiu krwi ale pozniej w pierwszej ciazy juz zyje po tym ale tez zawsze bylam pojedzona ale nigdy na czczo i nie wiem jak to teraz bedzie bo to 2 razy beda pobierac krew, mam nadzieje ze nie odwale nic hehe
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    hej rulowa jak tam po badaniach?
    a co u reszty? ja wlasnie wpadlam w wir zalatwiania roznych rzeczy, dzis chirurg dzieciecy bo jednak jaderko sobie wedruje i trzeba je przyszyc, dzwonilam dzis a termin na zabieg w lipcu, myslalam ze damy rade jeszcze przed porodem.Jutro musze jechac do drugiego szpitala, moze maja sensowniejsze terminy albo ulituja sie nad cieżarną

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Lozysko sie podnioslo troche, jest juz 2,5 cm od ujscia szyjki, dzis mam 28 tydz i synek wazy juz 1 200 g ma wage optymalna, trafila sie jakas strasznie nie mila polozna co mi krew pobierala, tak mocno wbila igle ze do tej pory mam czerwone miejsce i reki nie moge za bardzo rozprostowac ;/ i drugi raz wziela w druga reke to tam troche lagodniej sie wbila i po wyniki mam sie zglosic do swojej poloznej, dlugo czekacie w pl na wyniki z tego?

Member
    carlaaa

O mnie
    wyniki sa nastepnego dnia zazwyczaj jak robie w przychodni, lub tego samego dnia jak prywatnie w labolatorium.
    O rety czyli tylko moj dzidzius taki malutki, w 28 tyg mial 925 g

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    nadrobi jeszccze maluszek od teraz chyba zaczynaja malce intensywnie przybierac na wadze, i ja nastepny scan mam za 3 tyg, jak to dobrze ze jeszcze robia mi scany, taka ulga... czyli teoretycznie u mnie polozna juz w piatek na wizycie powinna miec wyniki

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    A wlasnie jeszcze mam pytanie, pobolewa was podbrzusze? dzis sie zapytalam co z tym i powiedzieli ze moge brac lek cud czyli paracetamol...

Junior Member
    bea76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-17 zobacz kalendarz
    rulowa.... nie ma leków cud, jak się uda przetrwać bez paracetamolu, to na pewno warto http://www.crazynauka.pl/paracetamol...odzic-w-ciazy/ czytałam też o zwiększonych skłonnościach do ADHD u dzieci matek, które w ciąży stosowały paracetamol.... trzeba, to trzeba - ale jak można unikać, to lepiej unikać.

mama-parki - nie bój się cesarki, to nie koniec świata, mnie pewnie też czeka takie rozwiązanie, a to mój pierwszy poród, nawet jeśli trochę dłużej będziemy dochodzić do siebie, to warto, jeśli są wskazania nie ma co szaleć na siłę z SN... będzie dobrze

u mnie 27tc, jestem po krzywej cukrowej, wyszła tak sobie, znaczy po godzinie i po dwóch było OK ale na czczo było 96 i została skierowana do dietetyka, który nie bardzo wie co ze mną zrobić.... no ale moja Pani dr chyba nie bardzo się tym przejęła, bo do tej pory wizyty miałam co miesiąc, a teraz zapisała mnie za półtora miesiąca (czyli jeszcze miesiąc czekania). Teraz czekam na USG ale to dopiero na kilka dni przed wizytą.
    Jest OK, zaczynam mieć brzuch, bo do tej pory nawet jak mówię, że jestem w ciąży, to nie wszyscy wierzą, a to już 7mc... w każdym razie na kupowanie bez kolejki nie mam co liczyć

Pozdrawiam!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    carlaaa

O mnie
    rulowa
    jesli boli podbrzusze to raczej nospa 3x1 przez 2-3 dni, paracetamol raczej nie dziala rozkurczowo

Hej ja też myślę że jak nie trzeba to lepiej nie brać leków.
    Fajnie ze dzieciaczki nasze rosną.
    U mnie ogólnie ok. Wizytę mam dopiero 7 go grudnia. Będę miała wtedy dokładne pomiary. Co do imien i a to ciągle wybieramy. Wy macie już wybrane?
    Ja mam ta k a dolegliwość, że boli mnie spojenie łonowe podczas chodzenia i wstawania przy obracaniu się na boki jak leżę. A w nocy to czasem wstać na siku mi ciężko. Czytałam o rozejscie spojenia lonowego. Mam nadzieje ze będzie git. Lekarz kazał się oszczędzać i nie dzwigac córci ale czasem nie mam wyjścia.

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Tutaj w uk to na wszystko daja paracetamol, jak mojemu cos strzelilo w plecach ze w ogole chodzic nie mogl ani nic to paracetamol, masz reke/noge zlamana tez paracetamol po prostu tutejszy lek cud, nie wiedza chyba o istnieniu innych lekow jak paracetamol tylko. Ja unikam lekow w ciazy, biore aspiryne i witaminki tylko, nawet nie chce nic innego brac zeby maluszkowi zaszkodzic, tymbardziej ze juz jedno dziecko stracilam...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów