Strona 84 z 91
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Junior Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    No w sumie racja, ze nie bede rodzic godzinami
    Ale szczerze wolalbym rodzic godzinami niz pozniej mordowac przez dluzszy czas zanim dojde do siebie i woogle...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Mama_parki ja będę rodzić 1 dziecko i nie wyobrażam sobie cesarki. Przeraża mnie sama myśl o tym. Ogólnie kobietki które miały cesarki - odradzają! Nie wiem jak można cos takiego na żądanie brać.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Jestem w szoku że miałam tyle stron do nadrobienia,fajnie że w końcu więcej się pisze na forum :-) Dziewczyny super ze U Was po badaniach wszystko dobrze ! MAMA_ PARKI23 nie wiem jak to jest po cc bo córkę rodzilam sn ale czytałam trochę o tym i się podpytywalam znajomych bo też miałam przodujace lozysko i brałam taki scenariusz pod uwagę że będę mieć cc ale mi się przesunelo.Ponoć nie zawsze druga cesarka jest gorsza ,duzo zależy od lekarza i jego umiejetnosci....Mam np koleżankę która na własne życzenie miała 2 cc( dla mnie to trochę chore bo co innego jak są do tego wskazania zdrowotne ale no cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie ) w prywatnej klinice i mówi że bardzo dobrze się po nich czuła i szybko doszla do siebie ,że w życiu by nie chciała rodzic sn...Także może warto się nie martwić na zapas tylko pozytywnie nastawić ze będzie wszystko dobrze !

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    A ja w środę byłam na krzywej ( wynik dobry ) i spotkałam znajoma położna która mnie zaprosiła na rozmowę przedporodowa :-) Pogadalysmy ,dała mi listę rzeczy potrzebnych do szpitala ,ogólnie co trzeba kupić dzidzi,listę rzeczy które można jeść w czasie karmienia piersia i tych zabronionych ,i co teraz warto jeść ....Nastawila mnie bardzo pozytywnie na poród bo powiedziała że z reguły jeśli kobieta szybko i lekko urodzi za pierwszym razem to drugi poród jest jeszcze szybszy i lzejszy...Ja akurat dobrze go zniosłam więc mam nadzieję że teraz będzie jeszcze lepiej :-) W przypadku moich 3 koleżanek i siostry akurat się to sprawdziło bo drugie porody miały blyskawiczne....więc mi kazała nie czekać jak zacznę czuć skurcze tylko na szpital jechać żebym zdarzyła dojechać bo ok 30 min drogi mamy ,no ewentualnie pojadę do szpitala tu gdzie mieszkam choć wolałabym nie :-)

Junior Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    OLA. ....

Ja bede musiała miec cesarke, gdyz przy pierwszym porodzie wogole nie mialam skurczow także od razu powiedzialam lekarzowi że chce cesarke.. Bo jesli nie mialam wogole skurczow to pewnie ich nie bede miec... Ale wszystko sie okaze nie ma co na przod panikowac

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    hej dz\iewczyny
    jak tam samopoczucie?
    ja mam dzis taki dolek nerwowy, niczym tykająca bomba, hmm nie wiem pogoda czy cos? Na szczescie umowilam sie z koleżanka na mala kawke popoludniu to moze jak wyjde to ludzi to mi przejdzie

U mnie leje, ale ogólnie samopoczucie spoko. Tylko mam takie dziwne uczucie w podbrzuszu, oczywiście nie potrafię go określić.... Tak jakby mnie ciągnęło w dół... Mam taki odruch, żeby "rosprostowac" brzuch? Hmmmm

A tak to wyszła mi cukrzyca ciążowa. Więc muszę teraz się tym zająć, chociaż nie bardzo wiem od czego zacząć. Tak diabetolog wiem ale nic poza tym nie wiem... Nie chcę nawet czytać wujka Google bo tam pewnie same strachy...

Któraś z was ma/miała cukrzycę ciążową i coś wie na ten temat?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    carlaaa

O mnie
    KOMIWA
    dieta z niskim indeksem glikemicznym tzw IG czyli wsyztsko pnizej 50 lub okolo
    4-5 posilkow dziennie, owoce do 200 g dziennie
    pieczywo orkiszowe,zytnie lub razowe
    ryz brazowy, makaron razowy
    chude mieso, najlepiej gotowanie lub duszone
    ryby bez ograniczen
    trzeba wykluczyc banany, gotowana marchew bo duzo weglowodanow
    poza tym normalnie w ramach rozsadku

Member
    carlaaa

O mnie
    a no i bez sokow bo duzo cukrow
    jezeli slodzisz to na poczatek ogranicz o połowę porcje cukru

Czyli widzę, że oprócz odstawienia słodkości typu placuszek, croissanty i owoce mogę jeść to co do tej pory

Soków nie pije a herbatę faktycznie zaczęłam slodzic w ciąży bo niczego przełknąć nie mogłam pitnego...

A w niedziele idę na roczek i tam będzie pyszny tort -.-

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów