Strona 82 z 193
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 1928

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    no ja mam termin na 2 lutego , hmm ciaze chyba gorzej bo boli mnie kregoslup i promieniuje do posladka, czego wowczas nie mialam, no ale wtedy mialam zatrucie ciążowe, a ja glupia jeszcze pracowalam wtedy bo chcialam udowodnic szefowi ze nie jestem gorsza.Skonczylo sie cieciem i zahamowaniem wzrastania u dziecka, urodzil sie z waga 2200.
    Teraz duzo szybciej poszlam na zwolnienie, aczkolwiek wisi mi nad głowa ostatni egzamin, wiec tez stresy sa, ale jeszcze tylko do jutra a potem bede mogla sie relaskowac i raz w koncu upiec pierniki z dzieckiem na spokojnie a nie miedzy jedna a druga praca.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Cytat Zamieszczone przez carlaaa Zobacz posta
    no ja mam termin na 2 lutego , hmm ciaze chyba gorzej bo boli mnie kregoslup i promieniuje do posladka, czego wowczas nie mialam, no ale wtedy mialam zatrucie ciążowe, a ja glupia jeszcze pracowalam wtedy bo chcialam udowodnic szefowi ze nie jestem gorsza.Skonczylo sie cieciem i zahamowaniem wzrastania u dziecka, urodzil sie z waga 2200.
    Teraz duzo szybciej poszlam na zwolnienie, aczkolwiek wisi mi nad głowa ostatni egzamin, wiec tez stresy sa, ale jeszcze tylko do jutra a potem bede mogla sie relaskowac i raz w koncu upiec pierniki z dzieckiem na spokojnie a nie miedzy jedna a druga praca.

o kurcze to tez nie za dobrze, mnie w sumie tez boli kregoslup i promieniuje w posladek nie raz nie da sie krzekrecic na drugi bok... a co dopiero wstac z lozka... Ja znowu mam dwa terminy z miesiaczki wychodzi 6 luty a z USG 27 luty... takze nie wiadomo kiedy tu sie spodziewac cesarki...
    W takim razie powodzenia na egzaminie jutro! napewno zdasz!

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    hmm duza rozbieznosc miedzy usg a miesiaczka, no tak to ciezko powiedziec kiedy, pewnie beda patrzec na wielkosc malucha, stan lozyska i wyjdzie z tego jakis termin

Member
    mama_parki23

O mnie
    Dokladnie takze nie ma co sie martwic na zapas. Ale w razie czego juz wszystko przygotowane na przyjscie maluszka
    Imie juz wybralas? Chlopczyk czy dziewczynka?

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    moj starszak wybral imie-- Hubert, wiec bede miala dwoch urwisiakow, marzyla mi sie dziewczynka, ale coz na to poradzic,wazne zeby zdrowy byl.A u was? juz imie jest czy w fazie obgadywania?
    skad jestes?

Member
    mama_parki23

O mnie
    U nas bedzie Kacperek !
    My mamy pierwsza dziewczynke a marzyl nam się chlopczyk, ale teraz sie udalo i bedziemy miec parke :*
    Jestem z okolic Tarnowa a ty?

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    witam nowa mamusie widze ze mamy podoby problem ;/ mam lozysko na przedniej sciance i jest nisko usadowione i zaslania styka sie z wejsciem, ja pierwsza coreczke stracilam dokladnie w tym samym tyg ciazy co teraz jestem , nikt nie wie co przezywam sa u nas teraz tesciowie i tesciowa nie rozumie co ja czuje... to byla corka a nie jakas rzecz ze byla i juz jej nie ma... wychodze z siebie momentami..
    I widze ze jestes z tarnowa a ja z polski z okolic krakowa
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    he mama-parki ja jestem z Gdyni, czyli drugi koniec.
    rulowa no tak to juz jest z teściowymi, ja przestalam sie przejmowac juz moja, wlasciwie to tesciowa i nietesciowa heheh bo my ślubu nie mamy
    moze dlatego caly czas mowie jej pani, a ona do mnie po imieniu

Member
    mama_parki23

O mnie
    Rulowa ...
    Bardzo Ci wspolczuje naprawde...
    ale teraz nie mozesz sie denerwowac, napewno wszystko bedzie dobrze tylko musisz uwazac na siebie...
    o to nie daleko w sumie siebie mieszkamy..
    a Tesciami sie nie przejmuj....

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    hejka jak wam mija dzien?
    ja jestem najszczesliwsza osoba na swiecie--przynajmniej dzis, zdalam wielgachny egzamin.Rodzina odetchnela bo cierpieli na mojej nauce,obiad spalony, niepoprasowane,itdAle od dzis moge zaczac sie delektować w końcu ciążą.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów