Strona 81 z 213
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 2128

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Mama parku, glowa do gory, nie dawno wrocilam z szpitala i naprawde sa o wiele gorsze przypadku, ktore zakonczyly sie dobrze. Ja nie mam przodujacego lozyska ale bole podbrzusza mam od poczatku mimo masy przyjmowanych lekiw sa dni ze i tak pobolewa wtedy leze na kanapie. Skurcze pojawily sie nie dawno i to przeznie znalazlam sie w szpitalu. Teraz jest calkiem calkiem ale lista lekow sie zwiekszyla. Duzo leze i mam nadzieje ze dotrwamy przynajmnuej do konca 37 tygodnia. Powodzenia Ci zycze.

2. dzieckozakupy.pl
    już mam dzisiaj dość. Musiałam znowu iść do dentysty, i musiałam mieć prześwietlenie zęba ale miałam fartuch, stomatolog upewniał mnie, że to bezpieczne dla dziecka zadzwoniłam do gina powiedział, że też bezpieczne , ale i tak mam schize dzisiaj już mam siebie samej dosyć

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Malinowa, nie przejmuj sie tym rentgenem, przeciez to nie I trymestr gdzie wszystko dopiero sie ksztaltuje
    kobitki nie zapominajcie ze nasze babki do d nia porodu pracowaly, w roznych warunkach i wszystko bylo tez ok
    gorzej ze zab sie sypie

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    rozumiem tylko wiesz ja nie mam czasu w sumie kiedy odpoczywac.. mam jeszcze w domu prawie 2 letnia coreczke i obowiazki w domu...
    staram sie nie wysilac za bardzo w dzien ale czasem sila wyzsza...
    Dzis naprzyklad boli mnie brzuch i wogole dziwnie sie czuje... zjadlam dwie nospy i w sumie nic nie pomoglo... w srode ide do lekaza i obawiam sie ze wysle mnie na szpital.. a tego sie strasznie obawiam, nie chce mojej coreczki zostawiac w domu.. wiem ze bedzie miala dobra opieke bo bedzie z mezem ale i tak jakos boje sie tego wszystkiego...
    w nocy malo co spie nie wiem czy z nerwow czy z czego... budze sie z bolem brzucha i na dodatek synus daje w nocy takze popalic....

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    mama-parki, a nie da rady corki do jakiegos punktu dac na 3-4 godz?
    moglabys odpoczac, polezec

Member
    mama_parki23

O mnie
    Nie ma wlasnie gdzie, niby jak maz przyjdzie z pracy to zajmie sie nia kiedy potrzeba....
    najbardziej martwi mnie ten bol brzucha... boje sie o synka.. pierwsza ciaze nosilam bez probelmu nic mi nie byo ani nie wymiotowalam ani nic a teraz jest coraz ciezej.... mam tylko nadzieje ze donosze przynajmniej do 36-38 tygodnia...

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    a może w takim razie ktos do ciebie przyjedzie na troche? zeby pomoc w domu
    a moze jakas niania na 2-3 godz do dziecka zeby odpoczac?
    poza tym bol brzucha nie musi byc taki zly sam w sobie, tzn nie musi oznaczac za duzo zlego
    a dlaczego mialas cesarkie w pierwszej ciazy?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mama_parki23

O mnie
    Odeszly mi wody plodowe 2 tygodnie przed terninem.. I dawali mi kroplowki chyba z 7 bo mialam male skurcze.. I wogole bez zadnego rezultatu.. A ze minelo 12h od odejścia wod to musili mi zrobic cesarke...

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    hmm no to faktycznie kiepski poród,
    ja tez mialam cesarkie ale mam nadzieje ze tym razem bede mogla sprobowac naturalnie, tez kiepsko sie czulam po cięciu, dlugo bolało i nie mogłam za dużo chodzić.
    Może po tej cesarce będzie inaczej?zresztą jeszcze masz trochę czasu ,żeby się przyzwyczaić do tej mysli i wszytsko poukładać sobie w głowie

Member
    mama_parki23

O mnie
    Wiem wlasnie, i dziekuje bardzo za odpowiedź.. Strasznie sie balam ze cos pojdzie nie tak tyle sie czyta na internecie ale stwierdzilam ze nie warto czytać tych glupot w internecie co pisza.. Bo wtedy jeszcze gorzej bo sie mysli i denerwuje caly czas.
    A ty na kiedy masz termin? I jak sie wogole czujesz? Gorzej niz przy pierwszej ciazy?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów