Strona 81 z 91
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    CARLAA to super wozeczek,mi się takie zestawy kolorystyczne bardzo podobają :-) Mój będzie czarno biały :-) Co do katarku to kupie go :-) A taki klin to ma,tylko jak kupowalam córce to inaczej jakoś na to mówiła sprzedawczyni :-) A motylek wezmę ,ponoć fajna sprawa :-) Ale mi teraz narobilas smaku na Rogalski :-) Wogole w niedzielny dzień to bym tylko siedziała i jadła ,w tygodniu jest inaczej ....:-) MAALINOWA to super że już jest lepiej ...ile my musimy się nacierpiec A przy okazję namartwic żeby czymś nie zaszkodzic dziecku ...Uwielbiam stan w którym jestesmy,ten kragly brzuszek ,kopniaki :-) ale jakoś kazda blachostka się martwię żeby malemu nie zaszkodzilo,nie umiem jakos dam na luz jak co niektóre ciezarne.... Co do łóżeczka to mialam przy córce i szybko złożyłam i sprzedalam....Faktem jest ze spala z nami ale jak ja nawet w ciągu dnia położyłam to strasznie się wiercila i mimo oslonek balam się ze się uderzy albo nóżki włoży między szczebelki.Potem uzywalismy kojca i byłam bardzo zadowolona.Teraz kupię lozeczko ale turystyczne A potem będę używać kojec po córce .U nas akurat położna nawet zapisuje jakie jest lozeczko,materac więc muszę kupić bo się przyczepi ze śpi z nami :-)

2. dzieckozakupy.pl
    hej
    Wymieniłyście juz chyba wszystko. Mi przydał się jeszcze krem na brodawki popękane i kapturki do karmienia bo niunia dlugie godziny ssala piers
    Faktem jest tez, ze Corcia w wozku byla lulana a do łożeczka przenieśliśmy dopiero jak zaczęła siadać
    My kupiliśmy sanki i czekamy na śnieg żeby z córcią poszalec a tu wcale się nie zanosi u nas hehe

Junior Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Witam. Zalozylam sobie konto na tym forum , gdyz boje sie kolejnej cesarki ktora mnie czeka... poniewaz mam lozysko przodujace...
    pierwsza cesarke mialam 2015r. a teraz mam miec 2017, takze bedzie dokladnie 2 lata odstepu od pierwszej cesarki.
    boje sie czy bedzie jeszcze bardziej bolec niz przy pierwszej cesarki...
    dotego zle sie czuje, boli mnie brzuch, mialam skurcze (po magnezie i nospie troche ustapily)
    Czy ktoras z mam byla w podobnej sytuacji.. strasznie niepokoi mnie te lozysko przodujace, ktore dochodzi do ujscia wewnetrznego...
    Dziekuje za kazda odpowiedz. Pozrawiam.

Junior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-27 zobacz kalendarz
    Mama parku, glowa do gory, nie dawno wrocilam z szpitala i naprawde sa o wiele gorsze przypadku, ktore zakonczyly sie dobrze. Ja nie mam przodujacego lozyska ale bole podbrzusza mam od poczatku mimo masy przyjmowanych lekiw sa dni ze i tak pobolewa wtedy leze na kanapie. Skurcze pojawily sie nie dawno i to przeznie znalazlam sie w szpitalu. Teraz jest calkiem calkiem ale lista lekow sie zwiekszyla. Duzo leze i mam nadzieje ze dotrwamy przynajmnuej do konca 37 tygodnia. Powodzenia Ci zycze.

już mam dzisiaj dość. Musiałam znowu iść do dentysty, i musiałam mieć prześwietlenie zęba ale miałam fartuch, stomatolog upewniał mnie, że to bezpieczne dla dziecka zadzwoniłam do gina powiedział, że też bezpieczne , ale i tak mam schize dzisiaj już mam siebie samej dosyć

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    Malinowa, nie przejmuj sie tym rentgenem, przeciez to nie I trymestr gdzie wszystko dopiero sie ksztaltuje
    kobitki nie zapominajcie ze nasze babki do d nia porodu pracowaly, w roznych warunkach i wszystko bylo tez ok
    gorzej ze zab sie sypie

Junior Member
    mama_parki23

O mnie
    rozumiem tylko wiesz ja nie mam czasu w sumie kiedy odpoczywac.. mam jeszcze w domu prawie 2 letnia coreczke i obowiazki w domu...
    staram sie nie wysilac za bardzo w dzien ale czasem sila wyzsza...
    Dzis naprzyklad boli mnie brzuch i wogole dziwnie sie czuje... zjadlam dwie nospy i w sumie nic nie pomoglo... w srode ide do lekaza i obawiam sie ze wysle mnie na szpital.. a tego sie strasznie obawiam, nie chce mojej coreczki zostawiac w domu.. wiem ze bedzie miala dobra opieke bo bedzie z mezem ale i tak jakos boje sie tego wszystkiego...
    w nocy malo co spie nie wiem czy z nerwow czy z czego... budze sie z bolem brzucha i na dodatek synus daje w nocy takze popalic....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    carlaaa

O mnie
    mama-parki, a nie da rady corki do jakiegos punktu dac na 3-4 godz?
    moglabys odpoczac, polezec

Junior Member
    mama_parki23

O mnie
    Nie ma wlasnie gdzie, niby jak maz przyjdzie z pracy to zajmie sie nia kiedy potrzeba....
    najbardziej martwi mnie ten bol brzucha... boje sie o synka.. pierwsza ciaze nosilam bez probelmu nic mi nie byo ani nie wymiotowalam ani nic a teraz jest coraz ciezej.... mam tylko nadzieje ze donosze przynajmniej do 36-38 tygodnia...

Member
    carlaaa

O mnie
    a może w takim razie ktos do ciebie przyjedzie na troche? zeby pomoc w domu
    a moze jakas niania na 2-3 godz do dziecka zeby odpoczac?
    poza tym bol brzucha nie musi byc taki zly sam w sobie, tzn nie musi oznaczac za duzo zlego
    a dlaczego mialas cesarkie w pierwszej ciazy?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów