Strona 80 z 91
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    MAALINOWA nie będę pisać ilości ciuszkow bo przy córce miała tego za dużo i sama jestem ciekawa ile inne dziewczyny tego kupują :-) Na pewno trzeba kupić pampersy newborn,chusteczki nawilżane,krem na odparzenia,oliwka lub balsam do ciała ,waciki do mycia buzi ,pieluchy tetrowe lub flanelowe( ja jedne i drugie kupiłam :-)),termometr do wody ,ręcznik z kapturem ( choć zwykły też może być ),płyn do mycia ciała i włosów ,sól fizjologiczna w ampulkach do przemywania oczu ,aspirator do nosa ( choć ja wolę osobiście gruszke),nozyczki lub cążki do paznokci,szczotka do włosów,krem ochronny na wiatr i mróz ,coś do odkarzania pępka ale nie pamiętam nazwy chyba oktanisept( muszę spr ) ,gąbka mała i duża do wyłożenia wanienki,termometr w razie gorączki i jakiś syrop ,butelki ,smoczek ...Pewnie połowy zapomniałam napisać ,będę dopisywać jak mi się przypomni :-) aha można kupić ściągacz do pokarmu ( mi osobiście bardzo się przydał )
    Ostatnio edytowane przez Ola21061987 ; 13-11-16 o 11:26

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Ciąg dalszy :-) wkładki laktacyjne do piersi choć mi przy nawale pomogaly jedynie pieluchy tetrowe :-) Tamtum rosa w saszetkach.Z ciuszkow to na pewno bodziaki na długi rękaw ,spioszki,można kupić kaftaniki,polspioszki,pajacyki,skarpetki,czapeczki cienkie po kąpieli ,kombinezon,czapeczka zimowa,jakiś dresik,niedrapki do szpitala bo nie zawsze pozwalają obciac paznokcie A dziecko jak ma ostre to może się do krwi podrapac,kocyk cieńszy do domu i gruby na dwór ,rożek ( ja osobiście zamowilam 2 szt w razie jak się małemu uleje albo obsika :-)) ,pościel do łóżeczka ,zestaw do wózka ( podusia i kocyk)....chyba na razie na tyle ....dziewczyny na pewno napiszą swoje listy to sobie uzupełnię :-)
    Ostatnio edytowane przez Ola21061987 ; 13-11-16 o 11:37

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    no Ola zrobiłaś baardzo dużą listę, chyba wymieniłaś wszystko co trzeba,
    Moja uwaga jest chyba tylko taka zeby nie kupowac wszystkiego za duzo, bo dziecko szybko wyrasta i trzeba kupowac nowe rzeczy. Ja poprzednio miałam po kilka rzeczy na poczatek, codziennie można przeprać ubranka.I wystarczyło w zupełności.Wiem wiem jak sie widzi te wszystkie ubranka w sklepei to można oszaleć z radości
    Ja własnie wczoraj kupiłam wózek, ale używany-- doszłam do wniosku ze chyba nie stać mnie na nowy wózek-- chociaż źle nie zarabiam, ale wole wydać te pieniadze na cos innego.

ja zamiast gąbki do wanienki używałam takiej wkładki tzw foczka, bardzo wygodna
    i do noska polecam katarek--podłącza sie go do odkurzacza, znacznie lepiej odciąga
    moim zdaniem tez na początek zamiast poduszki warto jest mieć klin ktory podnosi tułów nieco wyżej, zapobiega to zachłystnieciu się w razie ulania

cos jeszcze?
    burza mózgów

Dziękuję bardzo dziewczyny. Ja to mam przeboje...od dwóch dni dziąsło mnie bolało i było opuchnięte a wczoraj w nocy ropa mi się zebrała to potraktowałam to dentoseptem i pękło ropa wyleciała ale dzisiaj i tak pojechałam na pogotowie stomatologiczne bo spanikowałam całą noc nie spałam masakra...ale przynajmniej maluszka czułam bo w nocy dawal czadu. A dentystka stwierdziła, że to nie od zęba bo żaden ząb mnie nie boli stukała pukała i nic kazała mi tylko rumiankiem płukać i obserwować, ze powinno to zejść...ale jutro zapiszę się do swojego stomatologa by to skontrolować. Miała tak któraś z was z dziąsłami? mam wrażenie ze się sypie....jak wam mija niedziela? Z łóżeczka narazie zrezygnowałam bo siostra z dani ma przywieźć mi swoje to mogę poczekać z kupnem łóżeczka

Member
    carlaaa

O mnie
    hej malinowa, dzisla sa poprostu wrazliwe, może szczoteczka za mozno przejechałas? ja zauwazylam ze jak za mozno to nieco podkrwawiaja, ale takich WRAZEN nie mialam.
    ja nadal sie ucze, juz mam dosc, ale ostatni egzamin za 3 dni i wtedy odpocznę.żal mi tylko biednego dziecka, bo kolejny weekend spędza u dziadków.Fajnie tam ma ale trochę tęskni już.Ale jak siedzi w domu to moge zapomnieć o nauce bo ciągle mi gada, chce zebym sie bawiła itd.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    CARLAA i co kupiłaś coletto?jaki kolor ?Do wanienki mialam taka foczke ale jakoś wygodniej było mi kąpać na tej gabce,zobaczymy teraz jak będzie :-) A co tym katarku coś kiedyś słyszałam ,może kupie A gdzie można go nabyć ? A o jaki klin Ci chodzi ? Bo mi dziewczyna która szyje komplety polecila takiego motylka pod glowke i może wezmę .MAALINOWA niestety w ciąży możemy mieć wrazliwsze dziąsła i zęby i stąd być może u Ciebie problemy ....Ja dawno temu miałam taki kłopot z dziaslem ze soczyla się z niego ropa( taka bulwe mialam) A zęby były ok ,okropne to było ....Pamiętam że właśnie rumiankiem przemywalam i miałam jakas maść do smarowania po której problem znikł . A my jestesmy po obiedzie i odpoczywamy.Czekam aż mi mąż zrobi na deser placki na sodzie :-) Córce się zachcialo i powiedzial ze zrobi bo ja nie umiem :-) ogólnie to bym wolala żeby pączki zrobil ale to na nastepny weekend bo więcej przy nich roboty A dziś i tak jest na nogach od rana bo zakłada nowe akwarium i działa przy nim drugi dzień :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    carlaaa

O mnie
    Ola kupilam w koncu granatowo- bialy, wlasciwie ecru. a katarek mozna kupic w sklepach z produktami dzieciecymi, mamy go polacają twierdza ze lepiej odciaga katar,
    a klin, wklejam linka
    http://allegro.pl/listing/listing.ph...5-uni-1-5-1025

motylek tez fajny, widzialam juz go w necie

Member
    carlaaa

O mnie
    hmm sodziaki dawno nie jadlam, moja babcia takie robila, mam nawet gdzies przepis na nie
    2 dni temu w ramach odstresowywania sie zrobilam stado rogalikow drozdzowych z marloada rozana:-)

Dziewczyny jesteście nie zawodne, mnie juz tak bardzo nie boli trochę opuchnięte jeszcze jest, ale jest mniejsze grunt to , obędzie się bez antybiotyku mam tylko taką rankę białą na dziąśle już mam nadzieję, ze szybko zniknie ja tez mam ochotę na słodkie i jestem po obiadku odpoczywam bo rano owsianka i 70 km do Chorzowa na pogotowie stomatologiczne wiem, jestem nie normalna, ale wolałam jechać bo u mnie w miescie na pogotowiu placu się 200 zł u dentysty a tan tylko 50 a auto mam na gaz wiec i tak mi się opłaciło jechać dalej naprawdę nie wiem jak mam się wsiąść za ta wyprawkę mam tylko pare ciuszków -_- nie wiem czy łóżeczko ba początku w ogóle siw przyda... Bo moja siostra jedna i druga jak i mama powiedziała ze dziecko i tak śpi przy mamie....albo w wózku...sama nie wiem..widziałam takie kokony do spania przy mamie...może.to na początek kupie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów