Strona 79 z 193
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1928

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Jeszcze pije od kilku dni mleko z miodem, odkad moj zachorowal zeby mnie nie wzielo a i tak wzielo eh, bym sie musiala wyniesc z domu zeby sie nie zarazic od niego, od jutra bede z czosnkiem eksperymentowac bo w sobote przylatuja do nas tescie, rodzice meza i musze sie jakos wykurowac
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Rulowa olej tesciow to nie ty tylko oni powinni skakac koli ciebie. Nie martew sie na zapas niskim lozyskiem ja tak mialam do 21 tygodnia w juz w 23 sie podciagla wiec moze i u ciebie sie podniesie.
    Juz wozki kupujecie? Ja nic dla malej jeszcze nie mam, poczekam jeszcze troszke.
    Nie pamietam, ktora pisala o malych ruchach. Moja gwiazdka ma intesywne dni i noce poczym ma kilja bardzo spokojnych. Kazdy maluch jest inny i ma inne godziny.
    Przez 4 dni mase napisalyscie. Nie bylo mnie gdyz dopiero dzis wrocilam ze szpitala.
    Pamietacie jak pisalam wam ze pojawiaja mi sie skurcze? To w niedziele popoludnia zaczely sie od silnych napiec brzucha kilka ba godzine, potem przeszly w sciskanie podbrzusza w miedzy czasie bralam luteine u spazmiline, ktore nie dawaly zbytniio efektow choc uciski troche zelzaly. Gdy do skurczy dolaczyly bole plecow to zabralam sie na izbe, gdzie o 2 w nocy po badaniach umiescili mnie na oodziale. Dzisuaj jestesmy stabilne wiec nas wypuscili. Jestesmy juz w domku.

Junior Member
    bea76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-17 zobacz kalendarz
    [QUOTE=carlaaa;2984707] hahha no widzisz ja poprzednio mialam 3 kołowy, dlatego teraz jednak wolalabym, 4 koleczka

ja już wybrałam i kupiłam camarelo carera 3w1. Kupiłam używany w świetnym stanie po jednym dziecku. Odbierałam osobiście, więc wszystko mogłam obejrzeć i pomacać. Tylko ja jestem wysoka - mam 176cm... i chyba ten model jest polecany dla wyższych osób.
    Tu jest fajny praktyczny opis:
    http://freelancemama.pl/2015/05/woze...a-cz1-gondola/
    http://freelancemama.pl/2015/09/woze...-2-spacerowka/
    to nie mój opis - żeby nie było wątpliwości

Rulowa, ja na przeziębienie polecam sok z malin.
    Tylko raczej wypij sam albo z woda, a nie zalewaj gorącą herbatą, bo szkoda topić witaminy we wrzątku.
    No i ważne - trzeba mieć własny sok lub z dobrego źródła... bo te koncentraty malinowe ze sklepów to tylko smak malin mają - czytajcie składy.

Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez bea76 ; 11-11-16 o 11:30

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    jeh ten camarelo tez fajny, ale dla mnie za duzy.Przejrzalam ponownie net i jednak zostaje przy coletto marcello, ma przekladana raczke co dla mnie jest bardzo wygodne, tego mi brakowalao w poprzednim wozku.

Rulowa na przeziebienie: inhalacje z soli fizjologicznej, wapno w syropie, sinupret jesli masz katar.mozesz tez spokojnie jakis syrop na kaszel od dziecka wziac, paracetamol,

Rulowa na przeziębienie herbatka z imbirem cytryną, albo ciepłe mleko miód, cytryna czosnek odrobina masła i pod kołderke

Ja mam wózek, jeszcze kupowałam siostrze, ale go nie używała, to nie będę nowego kupować tylko koła z plastikowych na gumowe wymienie. A w przyszłym tygodniu jadę kupić łóżeczko używane, ale mi się podoba, tylko kupie nowy materac do niego.

Dziewczyny pomóżcie, co musze kupić przed narodzeniem dziecka jakie ciuszki ile tych ciuszków i jakie akcesoria bo nie mam bladego pojęcia...

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    BEA76 myślę że będziesz zadowolona z wózka :-) Dla córki pierwszym wózkiem był właśnie camarelo :-) fakt że dość duży jest ale wygodny ,lekko go się prowadzi i nie miałam żadnych z nim problemow...mnie urzekła w nim duża gondola ,córkę wozilam w niej prawie do 9 miesiąca :-)

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    CARLAA ten który wybralas wozeczek jest naprawdę fajny ,ważne żeby Tobie pasował :-)MAALINOWA pewnie jeśli masz okazję kupić w dobrej cenie ,używane to bierz :-) Ja chciałam kupić fotelik do samochodu używany bo nowy kosztuje ok 900zł ale niestety stan okazał się inny niż w treści ogłoszenia ....Wkurza mnie takie coś jak ktoś zachwala ze stan jest bardzo dobry A i cenę sobie życzy odpowiednią ,jedziesz i okazuje się że jest np pełno rys ,sprany material....Wiem że to jest rzecz używana ale kurczę należy o wszystkich defektach informowac i wtedy cenę adekwatna robić do stanu .....Miałam zamiar kupić łóżeczko,wózek ,fotelik używany bo przy córce miałam wszystko nowe i stwierdziłam że szkoda kasy bo można fajne używane kupić ale przez ten fotelik się zrazilam(zresztą to już nie pierwszy raz ) i jednak kupuje wszystko nowe .Wózek pewnie dostanę pod koniec tygodnia ,łóżeczko turystyczne zamówie na koniec miesiąca ,a nad fotelikiem się zastanawiam czy wybrać ten Kiddy czy maxi cosi,ewentualnie x lander.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    MAALINOWA nie będę pisać ilości ciuszkow bo przy córce miała tego za dużo i sama jestem ciekawa ile inne dziewczyny tego kupują :-) Na pewno trzeba kupić pampersy newborn,chusteczki nawilżane,krem na odparzenia,oliwka lub balsam do ciała ,waciki do mycia buzi ,pieluchy tetrowe lub flanelowe( ja jedne i drugie kupiłam :-)),termometr do wody ,ręcznik z kapturem ( choć zwykły też może być ),płyn do mycia ciała i włosów ,sól fizjologiczna w ampulkach do przemywania oczu ,aspirator do nosa ( choć ja wolę osobiście gruszke),nozyczki lub cążki do paznokci,szczotka do włosów,krem ochronny na wiatr i mróz ,coś do odkarzania pępka ale nie pamiętam nazwy chyba oktanisept( muszę spr ) ,gąbka mała i duża do wyłożenia wanienki,termometr w razie gorączki i jakiś syrop ,butelki ,smoczek ...Pewnie połowy zapomniałam napisać ,będę dopisywać jak mi się przypomni :-) aha można kupić ściągacz do pokarmu ( mi osobiście bardzo się przydał )
    Ostatnio edytowane przez Ola21061987 ; 13-11-16 o 10:26

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Ciąg dalszy :-) wkładki laktacyjne do piersi choć mi przy nawale pomogaly jedynie pieluchy tetrowe :-) Tamtum rosa w saszetkach.Z ciuszkow to na pewno bodziaki na długi rękaw ,spioszki,można kupić kaftaniki,polspioszki,pajacyki,skarpetki,czapeczki cienkie po kąpieli ,kombinezon,czapeczka zimowa,jakiś dresik,niedrapki do szpitala bo nie zawsze pozwalają obciac paznokcie A dziecko jak ma ostre to może się do krwi podrapac,kocyk cieńszy do domu i gruby na dwór ,rożek ( ja osobiście zamowilam 2 szt w razie jak się małemu uleje albo obsika :-)) ,pościel do łóżeczka ,zestaw do wózka ( podusia i kocyk)....chyba na razie na tyle ....dziewczyny na pewno napiszą swoje listy to sobie uzupełnię :-)
    Ostatnio edytowane przez Ola21061987 ; 13-11-16 o 10:37

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    no Ola zrobiłaś baardzo dużą listę, chyba wymieniłaś wszystko co trzeba,
    Moja uwaga jest chyba tylko taka zeby nie kupowac wszystkiego za duzo, bo dziecko szybko wyrasta i trzeba kupowac nowe rzeczy. Ja poprzednio miałam po kilka rzeczy na poczatek, codziennie można przeprać ubranka.I wystarczyło w zupełności.Wiem wiem jak sie widzi te wszystkie ubranka w sklepei to można oszaleć z radości
    Ja własnie wczoraj kupiłam wózek, ale używany-- doszłam do wniosku ze chyba nie stać mnie na nowy wózek-- chociaż źle nie zarabiam, ale wole wydać te pieniadze na cos innego.

ja zamiast gąbki do wanienki używałam takiej wkładki tzw foczka, bardzo wygodna
    i do noska polecam katarek--podłącza sie go do odkurzacza, znacznie lepiej odciąga
    moim zdaniem tez na początek zamiast poduszki warto jest mieć klin ktory podnosi tułów nieco wyżej, zapobiega to zachłystnieciu się w razie ulania

cos jeszcze?
    burza mózgów

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów