Strona 79 z 91
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    RULOWA to duuuuzo zdrówka dla Was i oby jak najszybciej Wam przeszlo!!!!PAPAJA powiem Ci że mi też przyszła chęć na te bułki i w sobotę zrobię :-) W sumie to niunia już będzie miała praktycznie 2 latka więc jeśli masz 2 wózki to ja bym ewentualnie kupiła taka podstawke i zamontowala do tego z gondola w razie jakby ja nóżki rozbolaly na spacerze ...Tylko kwestia też tego czy śpi jeszcze w wózku bo wtedy jednak lepszy podwójny :-) macie czas to wymyslicie najlepsze rozwiązanie :-) Ja jestem bardzo ciekawa czy będę zadowolona z wózka co małemu zamówiłam bo nawet go na żywo nie widziałam tylko w intern

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Rulowa ja też polecam czosnek i herbatę z cytryną i miodem. Też złapałam przeziębienie i po tym szybko mi przeszło. Czosnek drobno kroiłam i popijalam kakao (taki miałam sposób żeby mi wchodził ten czosnek). Herbatę albo melise robiłam z naturalnym miodem, wciskalam cytrynę i piłam rano i wieczorem. Pomogło. Ząbek czosnku teraz tak co 2 dzień jem profilaktycznie. Dodatkowo lekarz kazał brać Wit. D która też jest na wzmocnienie.

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    I trzeba pamiętać o tym że najpierw parzymy herbatę a jak troszkę przestygnie dodajemy miód i cytrynę.

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Jeszcze pije od kilku dni mleko z miodem, odkad moj zachorowal zeby mnie nie wzielo a i tak wzielo eh, bym sie musiala wyniesc z domu zeby sie nie zarazic od niego, od jutra bede z czosnkiem eksperymentowac bo w sobote przylatuja do nas tescie, rodzice meza i musze sie jakos wykurowac
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Junior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-27 zobacz kalendarz
    Rulowa olej tesciow to nie ty tylko oni powinni skakac koli ciebie. Nie martew sie na zapas niskim lozyskiem ja tak mialam do 21 tygodnia w juz w 23 sie podciagla wiec moze i u ciebie sie podniesie.
    Juz wozki kupujecie? Ja nic dla malej jeszcze nie mam, poczekam jeszcze troszke.
    Nie pamietam, ktora pisala o malych ruchach. Moja gwiazdka ma intesywne dni i noce poczym ma kilja bardzo spokojnych. Kazdy maluch jest inny i ma inne godziny.
    Przez 4 dni mase napisalyscie. Nie bylo mnie gdyz dopiero dzis wrocilam ze szpitala.
    Pamietacie jak pisalam wam ze pojawiaja mi sie skurcze? To w niedziele popoludnia zaczely sie od silnych napiec brzucha kilka ba godzine, potem przeszly w sciskanie podbrzusza w miedzy czasie bralam luteine u spazmiline, ktore nie dawaly zbytniio efektow choc uciski troche zelzaly. Gdy do skurczy dolaczyly bole plecow to zabralam sie na izbe, gdzie o 2 w nocy po badaniach umiescili mnie na oodziale. Dzisuaj jestesmy stabilne wiec nas wypuscili. Jestesmy juz w domku.

Junior Member
    bea76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-17 zobacz kalendarz
    [QUOTE=carlaaa;2984707] hahha no widzisz ja poprzednio mialam 3 kołowy, dlatego teraz jednak wolalabym, 4 koleczka

ja już wybrałam i kupiłam camarelo carera 3w1. Kupiłam używany w świetnym stanie po jednym dziecku. Odbierałam osobiście, więc wszystko mogłam obejrzeć i pomacać. Tylko ja jestem wysoka - mam 176cm... i chyba ten model jest polecany dla wyższych osób.
    Tu jest fajny praktyczny opis:
    http://freelancemama.pl/2015/05/woze...a-cz1-gondola/
    http://freelancemama.pl/2015/09/woze...-2-spacerowka/
    to nie mój opis - żeby nie było wątpliwości

Rulowa, ja na przeziębienie polecam sok z malin.
    Tylko raczej wypij sam albo z woda, a nie zalewaj gorącą herbatą, bo szkoda topić witaminy we wrzątku.
    No i ważne - trzeba mieć własny sok lub z dobrego źródła... bo te koncentraty malinowe ze sklepów to tylko smak malin mają - czytajcie składy.

Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez bea76 ; 11-11-16 o 12:30

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    jeh ten camarelo tez fajny, ale dla mnie za duzy.Przejrzalam ponownie net i jednak zostaje przy coletto marcello, ma przekladana raczke co dla mnie jest bardzo wygodne, tego mi brakowalao w poprzednim wozku.

Rulowa na przeziebienie: inhalacje z soli fizjologicznej, wapno w syropie, sinupret jesli masz katar.mozesz tez spokojnie jakis syrop na kaszel od dziecka wziac, paracetamol,

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Rulowa na przeziębienie herbatka z imbirem cytryną, albo ciepłe mleko miód, cytryna czosnek odrobina masła i pod kołderke

Ja mam wózek, jeszcze kupowałam siostrze, ale go nie używała, to nie będę nowego kupować tylko koła z plastikowych na gumowe wymienie. A w przyszłym tygodniu jadę kupić łóżeczko używane, ale mi się podoba, tylko kupie nowy materac do niego.

Dziewczyny pomóżcie, co musze kupić przed narodzeniem dziecka jakie ciuszki ile tych ciuszków i jakie akcesoria bo nie mam bladego pojęcia...

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    BEA76 myślę że będziesz zadowolona z wózka :-) Dla córki pierwszym wózkiem był właśnie camarelo :-) fakt że dość duży jest ale wygodny ,lekko go się prowadzi i nie miałam żadnych z nim problemow...mnie urzekła w nim duża gondola ,córkę wozilam w niej prawie do 9 miesiąca :-)

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    CARLAA ten który wybralas wozeczek jest naprawdę fajny ,ważne żeby Tobie pasował :-)MAALINOWA pewnie jeśli masz okazję kupić w dobrej cenie ,używane to bierz :-) Ja chciałam kupić fotelik do samochodu używany bo nowy kosztuje ok 900zł ale niestety stan okazał się inny niż w treści ogłoszenia ....Wkurza mnie takie coś jak ktoś zachwala ze stan jest bardzo dobry A i cenę sobie życzy odpowiednią ,jedziesz i okazuje się że jest np pełno rys ,sprany material....Wiem że to jest rzecz używana ale kurczę należy o wszystkich defektach informowac i wtedy cenę adekwatna robić do stanu .....Miałam zamiar kupić łóżeczko,wózek ,fotelik używany bo przy córce miałam wszystko nowe i stwierdziłam że szkoda kasy bo można fajne używane kupić ale przez ten fotelik się zrazilam(zresztą to już nie pierwszy raz ) i jednak kupuje wszystko nowe .Wózek pewnie dostanę pod koniec tygodnia ,łóżeczko turystyczne zamówie na koniec miesiąca ,a nad fotelikiem się zastanawiam czy wybrać ten Kiddy czy maxi cosi,ewentualnie x lander.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów