Strona 78 z 91
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a jakie macie sposoby na przeziebienie? oprocz syropu z cebuli, napary z imbiru rozne... nie mam pomyslu jak sie wyleczyc
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Mnie w sumie, odpukac, w tej ciąży tylko trochę gardło bolało i pomogła herbata z cytryna i sokiem ale najlepiej się poczułam jak się porządnie wypocilam...

W pierwszej ciąży jak byłam chora to pani doktor powiedziała, że w ciąży to mi pozostaje wypocenie w łóżku i naturalne babcine sposoby typu właśnie syrop z cebuli, czosnek, herbata itp.... A do tego dopisala i tak Duomox ;P tak więc bądź tu mądry....

Rulowa ja z domowych sposobów znam czosnek i cytrynade (3 plastry cytryny w kubek i zalac ale nie wrzatakiem do tego 2 łyzki cukru lub miód). Zdrówka
    Malinowa jesli chodzi o opryszczkę to ja miałam na ustach w każydym trymestrze jak byłam córeczką w ciąży. Nic nie robiłam tylko czosnkiem smarowałam albo pasta do zębów aż zaschło kilka razy i mi wysuszało opryszczkę. Tez sie balam o niunie ale nic jej nie jest Jesli lekarza dał jakiś lek to sie nie obawiaj.

Byłam wczoraj u lekarza i wszystko jest ok Następna wizyta az 7go grudnia. Krzywa cukrowa tez wporzadku
    Ostatnio przejrzałam ubranka po corci i postanowilam zostawic tylko chlopiece kolory a wszelkie róze jednak oddam rodzinie bo jest malutka dziewczynka. Od tej rodziny mam obiecany kombinezon czapke, dresiki jakies i ogolnie chyba cos tam z ubran. W styczniu bedziemy kupowac reszte ze wzgledów finansowych. W grudniu wiadomo swieta.
    Widze ze rozgladacie sie za wozkami przyznam sie ze nie wiem czy wozic malego w tym po niuni czy kupic podwojny Jeszcze sie zastanawiam. Mamy maluszków z małą roznica wieku jak robicie?

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    RULOWA ja bardzo polecam sok z malin lub sok z czarnego bzu .Ten pierwszy jest smaczniejszy ale poci się strasznie po nim człowiek ,natomiast ten drugi jest super po prostu na wszystko ! Ja mam akurat je domowej roboty ale pewnie w aptece dostaniesz tylko cena może być wysoka bo koleżanka kupowala i drogo płaciła .Poza tym herbata z naturalnym miodem i cytryną .Czosnek pokrojony w plasterki jadlam do kanapek z wędlina .Syropu z cebuli,czosnku nie stosowalam bo mnie mdlilo na sam zapach .Wiem że jest dostępny w aptece syrop na przeziębienie dla kobiet w ciąży na bazie czarnego bzu A tabletki też są chyba prenatal na przeziebienie na bazie czosnku bodajze.Na katar kupiłam sobie spray do nosa dla niemowlat na bazie wody morskiej .Najgorszy jest kaszel ....I tu trzeba najlepiej ze swoim lekarzem rozmawiać co brać bo moja gin mi w poprzedniej ciąży jakiś syrop przepisala bo mówiła że ostry kaszel może skurcze wywolywac.Zdrówka dla Ciebie kochana !

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    PAPAJA to super że wszystko dobrze ! A wiesz ile Twój maluszek waży ? Jeśli chodzi o wózek to jeśli różnica wieku nie jest duża to bym kupiła podwójny ...Moja kuzynka będzie teraz na dniach rodzic kolejnego synka A pierwszy ma ok 2 latka i kupiła fajny ,podwojny,uzywany chyba za 1500zł .To też zależy ile dokładnie Twój mały ma latek i czy np daleko masz do miasta na zakupy,bo też bez sensu kupować na powiedzmy 3 miesiące .....My akurat mamy spory kawałek do miasta więc gdyby moja Misia była młodsza to bym musiała kupić chociaż z dostawka wózek ale ma już 5 lat i czasem ja wyciagne na miasto choć zazwyczaj nie chce iść bo za daleko i ja nogi bolą :-)

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Dzieki dziewczyny za rady, mam nadzieje ze syrop z cebuli i sok z malin bo to mam dostepne w polskim sklepie pomoga bo dzis juz sie zle czuje i walcze z tym okropienstwem w pierwszej ciazy bylam dwa razy chora, teraz pierwszy i mam nadzieje ostatni raz... jeszcze bede probowac z tymi plastrami cytryny i miodem

Ola nie wiem czy przelknelabym czosnek na kanapce musze kupic i sprobowac bo na razie dalam 2 zabki do syropu z cebuli jak robilam i troche miodu, oby dalo rade

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    RULOWA ja akurat bardzo lubię czosnek, sos czosnkowy itd więc dla mnie nie było problemem góry jeść :-) Ja kochana też często robię bułki czosnkowe więc też możesz sprobowac,może one Ci zasmakuja :-) Maselko rozpuszczam,jak ostygnie to dodaje pokrojona natkę pietruszki i czosnek wycisniety ( ja biorę 3-4 ząbki ale nie każdy lubi taki mocny smak :-)) i do lodówki .Bułki delikatnie nacinam w poprzek i smaruje tym masłem ,do piekarnika na kilka minut żeby były chrupiące.Latem je wkładam w folię i na grilla :-)

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Ola oj tak, taka bagietke to i my jemy na grillu musimy jutro do sklepu jechac i kupic czosnek i imbir i sok malinowy bo sie pokonczylo wszystko i bede sie kurowac jak sie da

Ola ale mi na robiłaś ochoty na takie bułki czosnkowe )) mniamik ja też bardzo lubię czosnek. Wagi nie znam. Lekarz stwierdził że przybiera ale dokładne pomiary zrobią za miesiąc. Co do wózka to córeczka będzie miała 22 miesiące jak urodzi się synek. Mam dla niuni spacerowe różowa a i wózek 3 w 1 baby merc trochę starszy model ale wygodny, szaro fioletowy ( lilaroż) i tak myślę że idealnie byłoby synka wozić w tej właśnie gondoli a kiedy zacznie siedzieć to dokupić trzeba będzie podwójny jednak. Będzie wózków a wózków. Z mężem rozmawiałam ze czasem przecież trzeba będzie i oddzielnie dzieci na spacer wziąść i wtedy to te pojedyncze tez się by przydały. Jeszcze myślimy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów