Strona 77 z 194
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 1936

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    CARLAAA moja siostra miała w drugiej ciąży gestoze ....nadcisnienie się pojawilo które leczy do dzisiejszego dnia (9 lat ),opuchnięta była strasznie no i mały się urodził miesiąc wcześniej z waga 1900 kg .Po porodzie wszystko z małym było dobrze ,nie musiał brać żadnych leków A teraz jest największy w klasie :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    no moj od samego poczatku ponizej 3 centyla, a w tym roku wyhamowal wzrost

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Co do wózka to zamówiłam ABC DESIGN 3 Tec :-) zakochałam się w wózkach 3 kołowych:-) Przy córce miałam 4 kołowca na pompowanych kolach A teraz chciałam coś innego :-) Przy młodej ogólnie chyba 5 wózków miałam różnych firm i szczerze mogę polecić Bebetto i Camarelo :-) Teraz jeszcze będę się rozglądać za fotelikiem samochodowym ,ogólnie Kiddy mi się podoba i bardzo dużo opinii pozytywnych o nim slyszalam....zobaczymy ewentualnie maxi cosi fotelik kupie

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Carlaa to rzeczywiście nie ciekawie ale głowa do góry ,będzie dobrze !!!! Trzymam kciuki żeby tym razem były teraz tylko bezpodstawne podejrzenia

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    A ten który oglądasz coletto -fajny wozeczek .Bardzo ładny ,zgrabny stelaż ma .....

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hahha no widzisz ja poprzednio mialam 3 kołowy, dlatego teraz jednak wolalabym, 4 koleczka
    z trojkolowym miewalam czasami problemy w terenie, no wlasnie jeszcze dojrzalam graco symbio, tez ma przekladana raczke i tez dosc lekki uff ciezko sie zdecydowac
    chetnie kupilabym hartmana ale cena niestety niezbyt sprzyjająca
    bebeetto tez mi sie podobaja ale sa dla mnie zbyt ciezkie i za wysokie-- mam 152 i nie widze nic poza budka

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    CARLAA z tych które wymieniłas ten hartman podoba mi się najmniej :-) ale to też każdy ma inny gust A o gustach się nie dyskutuje :-) Niestety niektóre wózki są bardzo drogie A nie zawsze warte swojej ceny ....Ja na początku byłam zakochana w quinny mood ale cena wysoka A z tego co widzę u sąsiadów to bardzo mała spacerówka i to mnie zniechęciło.....Ja też miałam 3 kołowy ,ale taki spacerowy na pojedynczym kole do biegania .Zobaczymy jak ten co wybralam będzie się sprawowal....jak coś to sprzedam i kupie inny jak mi się znudzi hihi :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a jakie macie sposoby na przeziebienie? oprocz syropu z cebuli, napary z imbiru rozne... nie mam pomyslu jak sie wyleczyc
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Mnie w sumie, odpukac, w tej ciąży tylko trochę gardło bolało i pomogła herbata z cytryna i sokiem ale najlepiej się poczułam jak się porządnie wypocilam...

W pierwszej ciąży jak byłam chora to pani doktor powiedziała, że w ciąży to mi pozostaje wypocenie w łóżku i naturalne babcine sposoby typu właśnie syrop z cebuli, czosnek, herbata itp.... A do tego dopisala i tak Duomox ;P tak więc bądź tu mądry....

Rulowa ja z domowych sposobów znam czosnek i cytrynade (3 plastry cytryny w kubek i zalac ale nie wrzatakiem do tego 2 łyzki cukru lub miód). Zdrówka
    Malinowa jesli chodzi o opryszczkę to ja miałam na ustach w każydym trymestrze jak byłam córeczką w ciąży. Nic nie robiłam tylko czosnkiem smarowałam albo pasta do zębów aż zaschło kilka razy i mi wysuszało opryszczkę. Tez sie balam o niunie ale nic jej nie jest Jesli lekarza dał jakiś lek to sie nie obawiaj.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów