Strona 76 z 91
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja jestem po wczorajszym badaniu glukozy, ale dopiero odbiore wyniki jak będę szła dziś do lekarza.
    Do ginekologa chodzę prywatnie, jestem zadowolona ,prowadzi juz druga moja ciążę. U nas nie ma ginekologa na NFZ , musiała bym jeździć 30 km dalej żeby na NFZ było. Ale póki co jest ok mam do niego duże zaufanie i jestem bardzo zadowolona.
    U mnie remont idzie pełna parą , w niedzielę powinno już być koniec, z jednej strony to wolałabym być już w domu.
    Dzidziuś bardzo ruchliwy, czasem rusza się bez przerwy , to już 26 tydzień tak mało dziewczyny zostało nam do końca ciąży . Jak się ogarne z posprzataniem tego bajzlu itd to kupuję co mi brakuje do porodu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    MAALINOWA super że u Ciebie wszystko dobrze ! No i nasze maluszki ważą praktycznie tyle samo :-) na Kiedy masz termin ? Ja na 19/20 luty.CARLAAA A ile Twój maluszek teraz waży ?

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Co do ruchów to mój maluszek ciągle daje znać o sobie :-) Dziś pół nocy nie spałam bo mały mnie tak mocno kopał ,mam nadzieję tylko że się odwróci bo jak na razie jest ułożony pośladkowo ale ma jeszcze czas ....Jeśli chodzi o opiekę na nfz A prywatną to myślę że to też od miasta zależy .....U mnie np są beznadziejni lekarze gin na nfz ...Po pierwsze będąc w ciąży żadnemu z nich nie dałabym się zbadać ,a po drugie jak się dzieje coś w trakcie porodu to wzywają ordynatora bo często nie umieją nawet cc zrobić ....Porażka .....Dlatego ja w pierwszej ciąży jak i teraz chodzę prywatnie ....Moja gin akurat jest moja sąsiadka więc i płace mniej i zawsze mogę podejść do domu jakby coś mnie martwiło....Na każdej wizycie mam usg robione + zdjęcia :-) Dla mnie bardzo ważne jest podejście lekarzy do pacjentek,szacunek itd A z tym różnie bywa ....Moja dok to naprawdę super kobieta A rodzic znowu będę nie w swoim mieście tylko tam gdzie ona pracuje ,czyli ok 25 km od domu .A się pochwalę ze dziś zamówiłam wózek :-) miałam kupić dopiero styczeń / luty ale od dłuższego czasu podoba mi się ten model i już ten kolor nie jest dostępny w Polsce więc zamówiłam w sklepie internetowym z Niemiec i w przyszłym tygodniu powinien dotrzeć pojazd dla synusia :-)

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    carlaaa zgodzę się, że wybór mamy zawsze. Nieco o co innego mi chodziło, ostatnio trochę nawijam niezrozumiale, wybacz. Nie wiem czy się do moich odnieść myśli czy do Twoich. Może się wytłumaczę. Ja osobiście miałam bardzo złe wspomnienia z pierwszej ciąży i porodu. Lekarz prywatnie prowadził mi ciąże dobrze tylko do 7 miesiąca, potem chyba słusznie uznał, że to końcówka ciąży i go nie zmienię. Zbagatelizował moje problemy i o mały włos przypłaciłybyśmy to z córką zdrowiem i życiem. Więc jak któraś z dziewczyn się pyta czy można być zadowolonym z wizyt prywatnie, to mówię, że nie. Czy można być zadowolonym z wizyt na nfz, mówię że tak, tylko trzeba trafić na dobrego specjalistę. Na nfz trochę to trudniejsze, czasami w małych miejscowościach to niemożliwe. A przecież każda z nas nosi w sobie życie, które powinno mieć jak najlepszą opiekę medyczną.
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 09-11-16 o 14:57

Member
    Juja

O mnie
    carlaaa bardzo też się cieszę, że masz dobre doświadczenia z wcześniejszego porodu. To super, że u Was jest tak dobra opieka. Gdybym ja nie opłaciła znajomej położnej przy pierwszym porodzie w szpitalu nie wiem jakby się to skończyło . Wtedy zadziałał rozsądek. Choć nie do końca bo nie dałam w łapę lekarzowi, który od pilnej cesarki wolał telewizję Dopiero po awanturze męża i błaganiu (naprawdę!) położnych i młodej lekarki łaskawie i wściekły zrobił mi cesarkę. Byle jak, ale żyjemy zdrowe, więc w sumie powinnam mu dziękować

To było 7 lat temu, przed powstaniem prywatnej klinki położniczej w moim mieście - w której porody są na NFZ i która stała się poważną konkurencją. Nagle w publicznych szpitalach na porodówkach remonty, dodatkowy sprzęt, personel, opieka miód cud i malina itp.
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 09-11-16 o 14:54

dziewczyny miała któraś z was opryszczkę w ciąży? lekarz zapisał mi heviran przez 7 dni i się strasznie martwie

Member
    Juja

O mnie
    maalinowa fajnie że jesteś i oczywiście, że u Was wszystko dobrze. Oj rozumiem Cię, u mnie też ostatnio położna dość długo szukała tętna dziecka i choć dopiero co czułam kopniaka to myśli mi takie straszne naszły, że hej. Jak wcześniej byłam optymistką tak teraz zaczynam łapać doła i wyobrażam sobie Bóg wie co. To głupie wiem, ale wśród znajomych ostatnio wysyp wcześniaków, więc nie muszę wziąć się w garść. Może to pogoda...

Nie znam tego leku, ale opryszczkę lepiej wyleczyć.
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 09-11-16 o 15:20

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Ola21061987 dzięki za opinię o tej szczepionce. Teraz tych rota wirusów jakaś plaga jest, zwłaszcza gdy dzieci do przedszkola chodzą.

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    malinowa
    ja mialam nawet polpasiec w 5 tyg ciazy, ale doktor nie kazala mi brac heviranu bo to dodatkowe leki we wczesnym etapie, ale wiem ze mozna spokojnie heviran brac jezeli ta opryszczka jest duza
    Juja no przykre ze tak sie dzialo u ciebie, ja tym razem tez bede rodzic w tym samym szpitalu co poprzednio bo wiem ze tam bedzie dobrze, aczkolwiek ten oddzial tez ma zwolennikow i przeciwnikow, zalezy na kogo sie trafi

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    do Ola
    ja mam 27/28 i wazyl wczoraj 925 gram, niby nie jest to malo ale jednak nieco mniej niz przecietna.Moj starszak mial 2200 wagi urodzeniowej w 38 tyg, no ale mialam gestoze, martwie sie poprostu czy historia sie nie powtorzy, bo moj synek teraz codziennie dostaje hormon wzrostu zeby nadrobic wzrost

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów