Strona 75 z 91
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Fajny brzusio MałaM pięknie rosniecie

rulowa najważniejsze, że jest wszystko dobrze! łożysko jeszcze się podniesie a jak nie to będziesz miała pewnie wskazanie na cesarke? Nic się nie martw a jak faktycznie pojawi się krew to leć do nich. Dobrze, że już za 2 tygodnie kolejny scan masz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Komiwa no siedzialam i czytalam i to jest jako wskazanie do cc, tak sie boje zeby nic sie nie stalo bede lezec jak najwiecej
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    rulowa nawet gdy łożysko się nie przesunie to lekarze zrobią cc i będzie dobrze. Oszczędzaj siły i w razie niepokoju śmigaj na szpital.

U mnie dziewczynki skarżą się na ból brzucha, od czasu do czasu mają biegunki. Trwa to już półtora tygodnia i jestem tym zmęczona. Co drugi dzień rano mam wątpliwości czy puszczać starszą do szkoły czy nie, czy młodszą nie rozboli czy nie. Czy młodsza mówi, że ją boli bo boli starszą? Z tego wszystkiego to i mnie już pobolewa brzuch. Taka pora roku zaczynają się wszelkiej maści jelitówki.

Gdzieś wcześniej był temat szczepień. Moje córki szczepiłam tylko obowiązkowymi. Więcej kucia, ale bałam się szczepić skojarzonymi. Przechodziły szczepienia raczej dobrze, może z raz wystąpiła lekka gorączka czy bywały marudne. Bardziej ja najadłam się strachu. Opinie moich koleżanek były i są podzielone. Jedne wolą płatne, drugie nie, a jest coraz więcej które unikają jak mogą szczepień. Podstawa jest jedna dziecko musi być zdrowe, więc jak nie mamy pewności to lepiej odczekać z tydzień czy dwa. Moim zdaniem problem pojawia się gdy dziecko ma jaką przypadłość np. neurologiczną którą lekarz pediatra nie jest w stanie zdiagnozować. Ale to nie zdarza się często. Czy myślę, że autyzm ma związek ze szczepieniami: tak może mieć. Czy nie szczepić dziecka? Szczepić, niestety. Synka będę szczepić raczej obowiązkowymi ale chyba zaszczepię płatną na rota-wirusy. Z moją młodszą wylądowałam w szpitalu jak miała 2 latka: odwodnienie, starsza też z rota-wirusem i odwodnieniem miała skierowanie ale do innego szpitala a ja nie mogłam się rozdwoić Straszny to był czas bo w ciągu tygodnia pochorowała się cała moja rodzina, a dziewczynki przeszły ją najgorzej. Po paru dniach wyglądały jak kościotrupy. A pobytu w szpitalu nie życzę nikomu
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 08-11-16 o 10:44

Cześć dziewczyny, długo mnie nie było, bo nie miałam dostępu do internetu. Co tam u was ? Mam nadzieje, że wszystko dobrze i wszystko idzie w dobrym kierunku. Ja jednak przez to, że się wyprowadziłam, że zmieniłam lekarza, musiałam zmienić z prywatnego na NFZ, bo po obliczeniu wszystkiego to wiadomo jak jedna osoba pracuje jak jest, byłam wczoraj u lekarza na NFZ, nawet fajny miły itd. wytłumaczył wszystko dał skierowanie na próby wątrobowe i na krzywą cukrową dzisiaj idę kserować swoją kartotekę od lekarza prywatnego. A wy jak jesteście zadowolone jeśli któraś z was chodzi na fundusz do lekarza wszystko jest ok? wiem, że USG jest o wiele mniej. Ale zestresowała mnie położona, młoda dziewczyna jak szukała tętna dziecka, musiało się tak ułożyć, że znaleźć nie umiała, te sytuacje są nie przyjemne...ale poradziła sobie i serduszko biło 150 a mój synek ważył wczoraj 780 g na USG ruchy piękne itd. Ale ja czasem czuję mocniejsze ruchy a czasem są one wręcz nie wyczuwalne... też tak macie bo mnie to martwi.. tak. Dzisiaj nadrobię wasze posty i odpiszę wam na nie, poza tym o niebo lepiej się czuje mieszkając sama bez nikogo bez teściów nawet sobie dorabiam na korepetycjach jako pedagog i to też daje mi radości

Member
    MałaM

O mnie
    Maalinowa ja chodzę na NFZ i jestem zadowolona. Usg mam więcej niż ustawa przewiduje badania wszystkie porobione. na kazdej wizycie tj. co miesiąc mnie bada. Nie mogę narzekać.
    A ruchy mojego małego są w miarę regularne, mniej więcej o tych samych porach więc tylko na to uważam.

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    Hej malinowa,ja tez chodze na nfz,usg na kazdej wizycie,co miesiac badania -nie narzekam,w poprzedniej ciazy chodzilam prywatnie i niczym ta opieka sie nie rozni.
    Ja wlasnie dzis po wizycie,nadal mam brac acard,i niestety waga dziecka jeszcze w normie ale juz powoli zaczyna sie odchylac,troche sie martwie bo poprzedni synek urodzil sie z waga 2200

Member
    carlaaa

O mnie
    A co do ruchow,to tez roznie, raz wiecej raz mniej, ezczegolnie jak jestem czyms mocno zajeta.A wlasnie zdalam jeden egzamin testowy i siedze teraz do ustnego,ale jeszcze tylko kilka dni i bede miala z tym spokoj,w koncu bede mogla sie zajac soba

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie do lekarza, bo wydawało mi się, że inaczej się nie da Ale była to strata pieniędzy. W drugiej też płaciłam za wizyty lekarskie w prywatnym szpitalu, ale tam tylko brałam pod uwagę poród, za który już nie płaciłam nic. Teraz ten szpital się rozbudował i rodzą tam i ich pacjentki, i w sumie każda która przyjdzie z ulicy Więc teraz chodzę na NFZ i jestem zadowolona. Lekarz ok, badania wszystkie, telefon do niego mam.

Wiecie trochę jestem zniesmaczona płaceniem za lekarza i jeszcze za badania skoro płacę kosmiczne składki na ubezpieczenie zdrowotne. Pomijam fakt, że się trąbi na około, że mamy kryzys demograficzny a Polki są wygodnickie i im się dzieci nie chce rodzić. A jak przychodzi co do czego to za lekarza płać, czy cię stać czy nie, za badania płać, za położną płać, najlepiej lekarzowi tej coś kropnij, bo jak nie to ci tylko modlitwa zostanie na porodówce. Tak nie powinno być. Myślałam wprawdzie, że sytuacja idzie ku dobremu, ale po ostatnim nagłośnionym przypadku porodu w szpitalu bez pomocy to zwątpiłam. Ot takie moje rozmyślanie o poranku, wybaczcie.

Member
    carlaaa

O mnie
    juja
    przecież masz wybór, nie musisz chodzić prywatnie, bo mozesz isc na nfz to tylko twoj wybor ze wybierasz prywatna opieke, poza tym niezgodze sie z Tobą, w poprzedniej ciazy chodzilam do ginekologa, ktory nie pracowal tam gdzie zamierzalam rodzic-- nie musialam placici lekarzom i poloznym za opieke- a w poprzedniej ciazy na koncowce sie dzialo.Wszystko odbylo sie zgodnie ze standardami, opieka w szpitalu byla ok, bylam o wszystkim poinformowana,

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    MALA M ale masz śliczny brzuszek :-) Ja chyba mam jeszcze raz taki ,taka piłeczkę :-) RULOWA najważniejsze że jest wszystko dobrze ! Ewentualnie będziesz miała cc,nie martw się kochana na zapas zobaczysz wszystko dobrze się skończy !!!!! JULA my właśnie szczepilismy młodą na rota wirusy i z tego szczepienia jesteśmy naprawdę zadowoleni ....podczas gdy wszyscy w domu chorzy na jelitowke,siostry dzieci w szpitalu to nasza młoda tryskala zdrowiem :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów