Strona 74 z 91
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    KASJO nie Mart się wydzielina bo to normalne przy globulkach,zresztą z infekcja też to nic nowego w ciąży ....Ja w pierwszej ciąży nie miałam takich problemów A niestety teraz też już brałam te globulki,pomogly ale po jakims czasie infekcja wrocila....dostałam mocniejsze globulki(3szt) A potem przez tydzień brałam takie żeby wzmocnić florę bakteryjna i jest ok .....Moja gin mówiła że większość ciężarnych ma infekcje tylko nie zawsze lekarz wykryje,a lepiej wyleczyć w ciąży bo taka nie leczona po porodzie może prowadzic do jakiegos zakazenie,gorzej się wszystko goi ....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    A jeśli chodzi o szczepienia to mam mieszane uczucia tzn wolalabym nie szczepic ale trzeba....Z córka mielismy to płatne 5 w 1 ( ze względu na ilość ukloc) ,nie goraczkowala ale dziwnie było jej zachowanie po więc nie wiem czy teraz się na takie zdecydujemy....Córka miała również ta platna,doustna na rotawirusy i z niej jesteśmy zadowoleni .Reakcji po szczepienia nie było żadnej i Ani razu córka nie miała wymiotow,biegunki nimi ze domownicy wszyscy kilkakrotnie meczyli się z jelitowka....

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    A teraz co u nas po wczorajszej wizycie :-) Wszystko dobrze :-)Z maluszkiem wszystko dobrze,termin porodu ten sam czyli 19/20 luty .Nikodem waży już 800 gram :-) Niezly akrobata z niego bo znowu ciężko go było zbadać ,tym razem nie chciał pokazać buzki bo najpierw rączki sobie zakladal na buzię A potem nóżki na głowę polozyl :-) za to było bardzo dobrze wtedy widać że bez wątpienia chłopczyk :-) Na koniec odslonil buzke no i pani doktor stwierdziła że bez wątpienia mamusi synek bo ma zadarty nos i wystajaca brode za mną :-) mam zdjęcie i rzeczywiście każdy kto zobaczy to też tak mówi :-) Córka to czysty Tata więc może synuś będzie chociaż do mamusi podobny :-)

Junior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-27 zobacz kalendarz
    Olu super ze wszystko dobrze. Maly rosnie jak na drozdzach widze moja niunia w 23 tygodniu tez miala ladna wage 580g lekarka mowila ze bardzo ladnie odzywiona Wydzielina jest czesto teraz zoltawa z resztkami tabletek, meczy mnie tak do wczesnego popoludnia a pod wieczor powoli ustepuje. Dzieki info od Was i innego artykulu juz sie tym nie zamartwiam. Wczoraj ogladajac tv, odkrylam ze nie czuje ruchow malej ale ona i tak sie rusza (brzuszek smiesznie delikatnie falowal). Zapewne to wina lozyska na przedniej scianie i fakt ze zachodzac w ciaze mialam nadwage wiec troche tluszczyku na brzuchu mam. Przy ostatniej wizycie lekarka mowila ze ruchy bede odczuwac mocno dopiero od 30 tygodnia. Skurcze tez mi sie pojawily takie delikatne bez bolowe trwajace nie spelna minute, pare razy w ciagu dnia. Wyczytalam ze to calkiem normalne. Macica cwiczy i ciagle sie rozrasta. Czy Wy tez juz ich doswiadczacie?
    MałaM czy wiesz moze gdzie bedziesz juz rodzic w łodzi? Bo jak czlowiek czyta to kazdy szpital ma dobre i złe opinie.

Super Ola, że wszystko dobrze

Ja mam wizytę dopiero 23go.
    Tyyyylllleee czasu jeszcze

Ja miałam też kilka razy coś takiego dziwnego w podbrzuszu, bardzo dziwne uczucie jakby mała ściskala macice i puszczala. Nie potrafię tego inaczej określić. Ale nadal nie wiem czy to było/jest to całe twardnienie brzucha czy to po prostu ona tak się "wypycha".

Co do szczepień to chyba muszę zgłębić poważnie temat i przemyśleć co zrobić.
    Szczepić bym raczej chciała ale nie chciałabym zaszkodzić dziecku.....

Pewnie, coś czuję, ze pójdę tym torem sanepidowskich obowiązkowych szczepień ale wolałabym je rozłożyć na kilka niż dawać 5w1.

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo wydaje mi się ze też już czuję takie skurcze aczkolwiek pewna nie jestem, moja pierwsza ciąża.
    Co do szpitala jeszcze nie wiem. W grudniu będę u lekarza i z nim pogadam bo kazał mi się zastanowić ale z tego co wiem on pracuje w matce polce. Matka polka jest dobra jesli chodzi o opiekę nad noworodkiem. Z tego co slyszalam zwykły nieskomplikowany poród na nich wrażenia nie robi.
    Mam dylemat bo do łodzi jest 70 km. Boję się ze poprostu nie zdążę. Nie wiadomo jak się porod potoczy a mam szpitale bliżej ale ich poziom jest niski...

Member
    MałaM

O mnie
    Dziewczyny wylaczylam wersję mobilną forum wie któraś jak to włączyć?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    MałaM

O mnie
    I dodaję mój brzuch w 25 tc Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161106_142633-1.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	100.4 KB
ID:	99083

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Wrocilismy niedawno ze scanu i maly wazy 860g i wazy optymalnie bo jakby sie trzymal tej max wagi to kg by juz mial takze z nim jest wszystko w porzadu. Lozysko mam nisko mowi ze moze sie jeszcze podniesie, jakbym krwawila to do szpitala mam sie zglosic, aspiryne mam brac caly czas, i wykryli bialko w moczu ale nie robia dokladniejszych baan bo jeszze mieszcze sie w tej dopuszczalnej mierze, martwi mnie to lozysko kurde... dzis 26 tydz i za dwa tyg kolejny scan
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    Juja

O mnie
    rulowa spokojnie. Nie martw się. Kurcze ja to nawet nie wiem gdzie mam łożysko... Lekarze na połówkowych (miałam dwa) mówili, że wszystko jest ok. I tego się trzymam. Kolejna wizyta u mojego lekarza dopiero 6 grudnia. Synek kopie dość mocno, najlepiej mu to wychodzi wieczorem jak leżę i w ... kościele. Nasza organistka strasznie wyje

Właśnie nadrobiłam zaległości w czytaniu forum. Musiałam dokończyć prace jesienne w ogrodzie a szło mi mozolnie.Jestem w szoku ile rzeczy już macie dla dzidziusiów. Ja to jestem w tyle. Dla 1 córki ubranka kupiłam już po pozytywnym teście ciążowym. Dla 2 córki zaczęłam przygotowywać rzeczy gdzieś w 7 miesiącu. Teraz myślałam zabrać się w styczniu, ale chyba może być za późno. Muszę poprosić męża o to by zniósł mi wory i pudła z rzeczami dziecinnymi ze strychu. Jak będą mi leżeć na środku sypialni to się zmotywuję do ich przesortowania. Różowe body mi nie przeszkadzają, kiedyś w róż chłopców ubierali. Choć w kurtkę czy spodnie w różowe kwiatki to syna nie ubiorę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów