Strona 72 z 91
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Siedze w domu i nie pracuje, ucze sie szyc rozne maskotki dla synka ale ten strach po prostu mnie paralizuje... jutro mamy polozna a w pon scan ale napisali i mowili nam ze nastepny w 28 tyg wiec sie pomylily na recepcji ale mam nadzieje ze go zrobia... kupilismy kiedys taki domowy doppler i jak maly sie mniej rusza to zaraz go uruchamiam, i te lozysko z przodu i nie wyczuwam wszystkich jego ruchow... tutaj ciaze prowadzi tylko polozna a z lekarzem czlowiek w ogole sie ne widzi, co my stracilismy dziecko to wtedy tylko dwa razy sie z lekarzem widzielismy, raz co nam scan zrobila i wyslala do specjalistycznego szpitala w Birmngham i pozniej przy omawianiu sekcji i to tyle..

Normalnie wam zazdroszcze ze w pl macie mozliwosc zmienic lekarza jak cos nie pasuje, ze umawiacie sie z nimi kiedy czujecie taka potrzebe, macie wszystkie potrzebne badania robione a nie to co tutaj ze raz pobrali krew na poczatku ciazy pod katem grupy krwi samych takich podstawowych badan, dwa tylko scany jak wszystko jest w porzadku, mocz sprawdzaja takim paskiem co wkladaja do pojemniczka i pozniej porownuja kolor tego paska z opakowaniem... tutaj jest tylko dobre to ze ja bedac w ciazy mam leki darmowe na recepte i dzieci do 18tki chyba...
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Witajcie brzuchatki :-) Rulowa na pewno teraz będzie wszystko dobrze ,trzymam kciuki i głowa do góry kochana !!!! U nas raczej wszystko ok ,tzn znowu mam słabe wyniki i pewnie teraz dostanę jakieś leki na anemie ale ogólnie czuje się dobrze .Synuś wierci się non stop także jestem spokojna :-) Jutro wizyta i już się doczekać nie mogę :-) Jeśli chodzi o rzeczy po córce to wszystkie ciuszki dziewczece wydalam,zostawiłam tylko kilka sztuk białych.Krzesełko do karmienia i rowerek mam w różu po młodej i będę sprzedawać .Więc praktycznie zaczynam zakupy od zera ale mi to radość sprawia :-) Kupiłam już trochę fajniejszych ciuszkow,kombinezon,czapeczke zimowa.Komplet do łóżeczka,do wózka,2 rożki zamówiłam wczoraj od dziewczyny która szyje pod zamówienie na fb i ma bardzo duży wybór materiałów.Łóżeczko turystyczne już wybrałam ale zamówie pod koniec miesiąca bo teraz tego koloru nie mają co chce .Po fotelik jedziemy dziś tzn zobaczyć bo używany jest i zależy jak będzie wyglądał ,wybrałam model Kiddy z funkcja rozkładania do pozycji leżącej ,zebre.A co do reszty rzeczy to będę kupować po mału wszystko bo w grudniu dużo wydatków na prezenty będzie więc w styczniu pewnie wózek ,butelki ,laktator i itd ....

Junior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-27 zobacz kalendarz
    Po wizycie, jestem taka szczęśliwa, wyniki badań są OK, krzywa cukrowa zachowała się przyzwoicie więc nie ma zagrożenia cukrzycą, parametry wątroby też są w porządku (dieta + leki dają radę); wyniki krwi i moczu też wyglądają OK, choć były małe wskazania ponad normę ale lekarka mówi że to jest w normie. Małej ładnie serduszko dzisiaj biło, waga rośnie, szyjka i macica też OK. Kolejna wizyta za 2 tygodnie a usg dopiero za 3 tygodnie. Ja póki co żadnych ciuszków czy akcesorii nie kupuje. Jedynę co kupiliśmy do adapter do pasów bo trochę kilometrow robimy gdy wracamy do miasta rodzinnego, ale staramy się to robić nie częściej niż raz na 1,5 miesiąca. Zacznę myśleć o ciuszkach itd. dopiero po 26 tygodniu. Mam znajomą, która ma roczną córeczkę i mówiła, że coś tam może mi skapnie, ale nie mam super bliskich kontaktów teraz gdyż jesteśmy oddalone od siebie ponad 250km.

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Ola jak Ty dużo masz rzeczy! Chyba muszę się wziąć za siebie i dokupić coś do tych 4 szt. Ubranek....
    Mieszkam na wsi więc do miasta za często nie wyjeżdżam zwłaszcza teraz. Do łodzi mam aż 70 km.
    Kasjo jak to dobrze slyszec, że jest dobrze
    Oby tak dalej.

Heh dokładnie to samo pomyślałam Jak mało wiem o tym ile trzeba kupić rzeczy. Po przeczytaniu wpisu Oli stwierdzam, że chyba tego nie ogarniam kompletnie

Oglądalam wczoraj program na 2 o szczepieniach i powiem szczerze, że mam totalny metlik w głowie, plus jestem przerażona!
    Faktycznie powinniśmy się bać tych szczepień i na nie się nie zgadzać??
    Wy szczepilyscie swoje dzieci tymi wszystkimi szczepionkami?

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ja ciuszki mam po starszej córce, kupiłam tylko kilka nowych. Wózek i fotelik mam używane, ale w bardzo dobrym stanie. Brakuje tylko łóżeczko ( teściowa powiedziała , że kupi) i pościel do niego oraz akcesoria pielęgnacyjne W sumie to w 80 % jestem gotowa

A z szczepieniami to sama nie wiem. Przy pierwszej córce, szczepiłam tylko te obowiązkowe. Odkąd zaczęła edukacje to choruje częściej. Myślę, że drugie też zaszczepię tylko obowiązkowymi i zobaczę jak będzie wyglądać sytuacje jak pójdzie do przedszkola.
    Mój wujek jest chemikiem i pracował w polpharmie. Od 20 lat nie wziął nawet tabletki na ból głowy, po tym, jak zobaczył, jak leki się robi...Ale co w dzisiejszych czasach jest zdrowe.

Obowiązkowe szczepionki to są te dwie, które podaje się kilka godzin po urodzeniu dziecka plus te 5w1 (6/1) tak?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-27 zobacz kalendarz
    Ja jestem bardzo przeciwna szczepieniom, one wiecej moga zaszkodzic takiemu malenstwu niz pomoc. Niestety nie mozemy nie zgodzic sie na szczepienia, znaczy teoretcznie mozemy ale... jestesmy automatycznie podani do sanepidu (choc to zalezy od szitala) dostajemy po jakims czasie wezwanie do uzupelnienia szczeien a gdy tego nie zrobimy naloza na nas grzywne a nawet moga przy eskorcie policji doprowadzic do placowki gdzie szczepienie bedzie wykonane, nastenie mamy opieke spoleczna na glowie a w razie braku dalszej wspolpracy moga dazyc do odebrania dziecka-praw rodzicicow. Nie ma calkowitej ucieczki od szczepien ( z tego co wiem) Mimo wszystko uwazam ze warto zwlekac z szczepieniami ile sie da bo nasze malenstwo ma wieksze szanse wyjsc z tego calo.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 03-11-16 o 22:42

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Co do szczepień to na pewno nie będę robić tych 3 w 1 czy tam 5 w 1 (Lepiej pokluć dziecko więcej razy) podobno są szkodliwe a na ten temat spory są cały czas.
    Nie zaszczepić wcale też bym się bała.

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    ja swojego starszaka szczepilam 6 w 1, bez powiklan, chociaz urodzil sie z waga 2200, dodatkowo ospa bo chodzil do zlobka.Maly ma juz prawie 6 lat i tylko raz bral antybiotyk, ale moj maz smieje sie ze to kwestia warunkow w pracy jak bylam w ciazy--pracowalam do 7mciazy w warunkach niezbyt sprzyjajacych , chodzi o bakterie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów