Strona 71 z 91
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Witam nowe mamusie
    Sylwka ja juz chyba tez zaczne wyprawke powoli. Po pierwsze rozlozy to wydatki a po drugie juz nie moge sie doczekac by kompletowac wyprawke. Niedlugo zaczynamy 3 trymestr. Kiedy to zleciało My zamiast misia szumisia uzywalismy radia na włączonego na "biały szum" i też mam sporo rzeczy po niuni ale jednak troche trzeba dokupic.
    Dziewczyny ktore maja coreczke i spodziewaja sie synka czy bedziecie kupowaly kombinezon itd bo ja mam duzo rzeczy rozowych i w serduszka kwiatuszki :/ i niby to nie ma znaczenia z jednej strony ale z drugiej to nie wiem moze do szpitala chociaz i na dwor to by trzeba bylo kupic jakis chlopiecy zestaw hmm podpowiedzcie jak Wy robicie?
    Co do imienia tez mamy kilka typów ale jeden nam podchodzi i juz nawet tak zaczelismy tak mówic do brzuszka. A mi sie wydaje ze tak szybko wybralismy hehe i cos mi nie pasuje ze tak szybko i siedze i mysle jeszcze nad innym ale chyba zostanie to bo czasem mi sie mimowolnie wypowie
    Kasijo moj maluszek w brzuszku tez ma takie dni ze sie nie rusza i sie martwie. a potem przychodzi nastepny dzien i az milo jak mnie skopie Ktorejs nocy to az spac nie mogla i poszlam zjesc slodka gruszke by sie ruszac zaczelo dzieciatko a ono nic. Do rana bylam przerazona. Wstalam i niedlugo potem poczulam ruchy. Uf co za ulga
    Krzywa cukrowa czeka mnie w poniedziałek. Ble. Ja teraz na slone mam ochote w tej ciazy i nie wiem jak z glukoza sobie poradze. No zobaczymy, najwazniejsze by wyniki byly ok

2. dzieckozakupy.pl
    Olianna jak z zębem?
    Ciekawe jak tam Magera?
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 02-11-16 o 14:51

Hej W końcu mam czas, żeby Wam wszystkim odpisać

Sylwka_17 gratuluję drugiego synka

papaja my trochę ubranek dostaliśmy od naszej Tosi chrzestnej, a wczoraj byłam u rodziny i okazało się, że jedna kuzynka odda nam wózek, druga łóżeczko, pościel itd. więc okazało się, że prawie całą wyprawkę dostaniemy, a już zaczynałam się martwić, że zaczyna się 3 trymestr, a my niczego zupełnie nie mamy

maalinowa czujesz już ruchy maluszka? Dobrze, że w końcu uciekłaś od teścia. Jak się teraz czujesz? Już wszystko w porządku?

Supermoniczka gratuluję córeczki

patiew możliwe, że maluch Ci jakiś nerw nacisnął i bolało. Ja mam problem z rwą kulszową i czasami ledwie z łóżka się podnoszę tak mnie kręgosłup boli i lędzwia.

Bea76 witamy w naszym gronie i gratuluję synka

Komiwa ja ruchy czuję codziennie. Nie regularnie, ale dość często. Czasami nawet nie czuję konkretnego kopnięcia czy uderzenia, ale ucisk – najczęściej na pęcherz. W tej ciąży nie czuję jeszcze, żeby brzuch mi się stawiał. W pierwszej czułam dość mocno od 30 tygodnia. Jakie to uczucie ciężko wyjaśnić – u mnie to było, że brzuch mi twardniał i często robił się taki stożkowaty i napięty.

Rulowa nie chcę Cię martwić, ale cholestaza często powraca w kolejnych ciążach i pojawia się po 25 tc. Dlatego obserwuj się dokładnie teraz, żebyś niczego nie przegapiła.

Olianna ja przy glukozie przez 2 godziny byłam w przychodni i czekałam na pobranie krwi, zresztą nawet gdybym chciała gdzieś iść to nie miałabym siły, bo bardzo słabo się czułam i mało nie zemdlałam, a poza tym u mnie krew była pobierana po godzinie i po dwóch.

Kasja witamy to faktycznie nie miałaś ciekawych początków, oby teraz było lepiej już.

Póki co muszę uciekać po samochód do mechanika, pózniej odpiszę reszcie

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny u mnie synek też się napina w brzuchu i czasem to boli. Poza tym rusza się coraz więcej i o regularnych porach. Zauważyłam że jak ja coś robię i więcej się ruszam to mały jest spokojniejszy, chyba lubi takie bujanie
    Poza tym przytylam już 9 kg i brzuchol mam. Jak będę miała chwilę to nauczę się wrzucać zdj więc zobaczycie.
    Co do wyprawki to parę rzeczy mam obiecane (mam nadzieję że dotrzymaja kobitki słowa ) a sama na zakupy wybiorę się w grudniu.
    Dzisiaj lekarz na wizycie zalecił mi Wit. D. Szyjka o prawidlowej długości.
    I w sumie tyle
    Pozdrawiam ciepło w ten pochmurny dzień

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    ja mam wizyte 08.11-juz nie moge sie doczekac, dzidzius ma już wybrane imie, synek starszy wybrał i chyba juz tak zostanie bo ogolnie nawet nam sie spodobalo-Hubert.
    Ja kupuje tylko kilka nowych rzeczy ale to dopiero w grudniu, bo reszte mam po starszaku.Jezeli chodzi o mnie to taki maluch moze chodzic tez w rozach, bo szkoda kupowac dla takiego malucha cala nowa wyprawke, mojej kolezanki synek po straszej cocre tez nosil ubranka- oczywiscie do pewnego momentu
    Ja zamierzam jedynie kupic nowy wozek, co prawda mam poprzedni, ale ciezki i po zlozeniu zajmowal sporo miejsca.

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Mi sie wlasnie zaczynaja zle tygodnie ciazy ;( w przyszlym tyg wchodze w 26 tydz, w 27 tyg moja coreczka odeszla a w 28 ja urodzilam nie wiem jak ja to przetrwam, wydaje mi sie ze jeszcze brzuch juz mi tak nie rosnie szybko jak wczesniej od poczatku ciazy... jestem normalnie juz klebkiem nerwow... na scanach mowili ze jest ok ze synek jest duzy, ze jest tak jak ma byc...
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Rulowa spróbuj wypocząć i fizycznie i psychicznie w tych tygodniach, żebyś sobie i dziecku nie zaszkodziła nerwami. to może się odbić na waszym zdrowiu. Nie wyobrażam sobie nawet jakie to trudne ale musisz spróbować. jeśli do tej pory synek rozwija się prawidłowo to będzie dobrze. trzymam kciuki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-27 zobacz kalendarz
    Rulowa, bardzo Ci współczuje straty nawet nie umiem sobie tego wyobrazić. Dla mnie było tragicznym przeżyciem gdy poroniłam w 11 tygodniu a co dopiero Twoja sytuacja. MałaM dobrze prawi aby wypocząć fizycznie i psychicznie, tylko, że doskonale wiem, że nie da się o tym nie myśleć i cały czas ma się duszę na ramieniu. Jedynę co mogę Ci poradzić to zapisz się na wizytę do lekarza raz w tygodniu lub rób sobie prywatnie usg, żeby być spokojniejsza. Oprócz tego koniecznie znajdź sobie zajęcie mocno absorbujące. Może listę prezentów świątecznych tylko coś takiego żebyś się nie przemęczała. Głowa do góry. ( I mówi ta która caly czas się zamartwia i z każdą dziwną sytuacją jedzie na izbę przyjeć, gdzie mnie już rozpoznają )
    A ja jutro odbieram wyniki krzywej cukrowej, ej mojej cholestazy i całej reszty. Mam nadzieję, że wyniki będą znośne. Dam napewno juro Wam znać co i jak.

Rulowa głowa do góry, musi być wszystko dobrze teraz no po prostu musi i już no.....

Ja za wyprawkę zabiorę się dopiero pod koniec grudnia/ styczeń. Póki co dostałam dużo ciuszków od bratowej, które z kartonów przerzucilam do komody. Muszę je przejrzeć i dokupić co trzeba. Dostałam też parę gadżetów typu matka do zabawy, bujak, podgrzewacz do butelki, laktator elektryczny a resztę musimy kupić. Ale to jeszcze jeszcze... Mnóstwo czasu jeszcze..

Póki co przede mną kolejna krzywa cukrowa, którą muszę zrobić do kolejnej wizyty czyli 23.11. I parę innych badań oczywiście

A tak ogólnie to w brzuchu na wysokości pępka mam 89 cm. Nie wiem czy to dużo czy mało ale dopóki mała się wierci to jakoś przestałam już się wielkością brzucha tak przejmować...

Zapisałam się na szkole rodzenia i zobaczymy jak to będzie i przychodzi do mnie położna środowiskowa już, co 2 tygodnie.

Nadal nie potrafię stwierdzić czy to co ja czuję to twardnienie brzucha czy to ona się wypycha.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej dziewczyny
    Ja właśnie dziś jadę z tym zębem do chirurga, aż mnie ciarki przechodzą, chciała bym żeby zrobił mi to od razu ale ktoś mi powiedział że raczej nie i ze dziś pewnie tylko konsultacja a dopiero potem zabieg, a mi nie bardzo się to uśmiecha.... no ale cóż zobaczymy na 15:30 mam wizytę tam.
    Co do ruchów to czuje bardzo dobrze, mały się rozpycha, ja niby mam kombinezon też różowy , wolała bym kupić dla chłopca ale zobaczę jeszcze jak to wyjdzie, to co jest w miarę uniwersalne to będę zakładać po córce no ale różowe body nie bardzo mi odpowiadają... jeszcze myślę nad tym.
    Od poniedziałku czeka nas remont, panele, malowanie itd, więc na tydzień wyprowadzam się z córką z domu a później trzeba ogarnąć.
    Wyprawkę będę kompletować po tym remoncie i po gotowej szafie.
    Ja wizytę mam 9.11 a krzywą cukrową robię 8.11. Też przytylam, chociaż nie wiem ile bo na wagę nie wchodzę . Ale widzę po sobie, no i brzuszek rośnie .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów