Strona 7 z 91
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Junior Member Awatar Iśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-25 zobacz kalendarz
    Komiwa dobre podejście odpoczynek, relaks i pogoda ducha czynią cuda

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Ja staram się myśleć pozytywnie. Dziś bez mdłości jedynie niechęć do rzeczy które uwielbiałam. I ból kosci miednicy od kilku dni mi doskwiera. Nic nie przytylam a brzuszek mi się zaokraglil

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja jak ujrze na teście dwie kreski to tego się trzymam jestem szczęśliwa nic nie powtarzam, ani testów ani bety . Wierzę po prostu że jest tam moja mała kruszynka w środku i to mi wystarcza . Więcej luzu dziewczyny .
    Ja dziś przed południem jakieś mdłości miałam ale później przeszło.
    Pijecie w ciąży kawę?

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez olianna Zobacz posta
    Ja jak ujrze na teście dwie kreski to tego się trzymam jestem szczęśliwa nic nie powtarzam, ani testów ani bety . Wierzę po prostu że jest tam moja mała kruszynka w środku i to mi wystarcza . Więcej luzu dziewczyny .
    Pijecie w ciąży kawę?
    ja bezkofeinową, ale jak mam cukrzycę, to chyba zupełnie odstawie
    moja koleżanka w 3 trymestrze zaczęła pić, bo jej lekarz zalecił, bo miala za niskie ciśnienie

Senior Member Awatar klaudia2684
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-03 zobacz kalendarz
    Mfk to trzymam za Ciebie kciuki będzie dobrze co do lekarza to też chodzę do gina prywatnie i jestem takiego samego zdania, że jak dasz w łapę to od razu inaczej do Ciebie podchodzą. Chociaż też nie wszyscy bo są jakieś wyjątki.. Powiem wam, że zazyłam dzisiaj te tabletki na mdłości i jest o wiele lepiej. Nie powiem bo jak mi nie podejdzie jakiś zapach to mnie mdli ale nie przez cały dzień tak jak ostatnimi czasy. Mogę w końcu jakoś normalnie funkcjonować

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    olianna ja martwiłam się do drugiego usg, bo na pierwszym nie widziałam jeszcze zarodka a na drugim już tak więc już się uspokoiłam.
    ja nie piję kawy już od tygodnia, odrzuciło mnie totalnie. A jestem w 7 tygodniu i 5 dniu.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    klaudia te tabletki przepisał ci lekarz?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Iśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez olianna Zobacz posta
    Pijecie w ciąży kawę?
    Kawe przestałam pić już przed ciążą ale moja bratowa jest w 7 miesiącu i pije kawę i ciążę ma książkową

Kreski na teście? zgadzam się w 100% ja zrobiłam trzy w różnych dniach i różnych firm i wszystkie pozytywne więc to nie mógł być przypadek

Klaudia Co do mdłości też miewam, plus czasem nie chęć do jedzenia, ale pije herbatkę z korzeniem imbiru któa na mnie działa cudownie .Polecam !

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Iśka Zobacz posta
    Kawe przestałam pić już przed ciążą ale moja bratowa jest w 7 miesiącu i pije kawę i ciążę ma książkową

Kreski na teście? zgadzam się w 100% ja zrobiłam trzy w różnych dniach i różnych firm i wszystkie pozytywne więc to nie mógł być przypadek

Klaudia Co do mdłości też miewam, plus czasem nie chęć do jedzenia, ale pije herbatkę z korzeniem imbiru któa na mnie działa cudownie .Polecam !
    a co to za herbata? do zwykłej dodajesz imbir czy jakas mieszanka?
    mnie oststnio gardlo boli i szukam domowych sposobów, i czytalam, ze imbir dobrze dziala

Senior Member Awatar klaudia2684
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-03 zobacz kalendarz
    Iśka kupiłam sobie imbir i tarlam do herbaty, ale jakos nie mogłam tego przełknąć.. nie jestem zwolenniczką tabletek ale to jest moje wyjście awaryjne które Pozwala mi jakoś funkcjonować.. Zrobie sobie za dwa dni przerwe i zobaczę co i jak

Nati89 poczytalam trochę na internecie i niektóre mamy bardzo je sobie chwalili. Skoro skonsultowalam się z moim lekarzem czy mogę je w ogóle brać i czy nie zaszkodzi dzidziusia wiem.. One nic takiego w sobie nie mają strasznego tylko klacze imbiru i witaminę B6.. Ciężko je było załatwić chodziłam trochę po aptekach i w 4 dopiero mi powiedzieli ze maja w hurtowni i mogą zamówić. Więc spróbowalam i jak na razie jestem zadowolona

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów