Strona 69 z 91
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Komiwa jak do tej pory odpukac nie mam i niech tak zostanie do konca ciazy juz, i ja mam lozysko z przodu i lozysko amortyzuje te ruchy wlasnie i mniej tych ruchow czuje ale czasem maly jak sie chyba mocniej porusza to czuje
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    bea76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-17 zobacz kalendarz
    dużo pracuję - a jak ja pracuję dziecko odpoczywa
    gdy ja odpoczywam na koniec dnia, wtedy zaczynają się harce małego...
    czyli sprawdzam obecność codziennie... no i po każdym posiłku daje znać, że jest i zauważył, że zjadłam
    ogólnie - nie liczę, nie wariuję ale czuję, że jest OK

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Hej my dzisiaj po wizycie. Się wysiedzialam za wszystkie czasy, masakra, ale czego się nie robi dla malucha, dobrze że ze starszym ma kto zostać. U dzidzi wszystko dobrze, rozwija się prawidlowo termin z usg 3d/4d wypada na 10 luty. My już myślimy nad imieniem Emil, Sebastian bądź Filip mąż ma podobny gust na szczęście. U mnie anemia się pojawiła ale pani doktor lekami nie faszeruje tylko kazała dużo buraka w różnej postaci kiszone ogórki, kapusta kiszona no i takie rzeczy kwaśne przede wszystkim dobrze ze to wszystko lubię to nie ma problemu hehe. A tak to wszystko ok, dziecko bardzo aktywne o różnych porach.
    Witaj bea76

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Komiwa i mnie ruchy małego zależą od dnia. Raz rusza się bardzo a następnego dnia prawie w ogóle. Lekarz jeszcze nie kazał mi liczyć ruchów dziecka więc póki co taka mniejsza aktywność mnie nie martwi. Ważne że go czuję.

Czyli nie robicie tak, że co chwilę się skupiacie nad ruchami ... Ok, postaram się też wobec tego trochę wyluzować.
    Czuję ją, oczywiście, że czuję ale nie cały czas i nie za każdym razem tak samo intensywnie.
    Ja mam łożysko na tylnej ścianie więc jak mała zaczyna się panoszyć to ją bardzo dobrze czuję ale potem często są chwile totalnej ciszy a, że mam teraz więcej czasu to co chwilę się zastanawiam co robi i dlaczego jej w danym momencie nie czuję. Wtedy siadam lub się kładę, chwilę czekam, kładę rękę na brzuchu i mówię dalej leniu kopnij mnie, pośpisz sobie jak się urodzisz
    Tak wiem przesadzam. Za wytłumaczenie proszę przyjąć, że to moje pierwsze dziecko ale nie pierwsza ciąża Najmłodsza też nie jestem bo mam 33 lata Wyczekane więc schizka jest i pewnie będzie do końca ciąży.

Ale cieszę się, że u was wszystko dobrze, lubimy dobre wieści to podnosi na duchu

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Z ruchami tak to wlasnie jest, raz dzidzia aktywna a raz odpoczywa mnie dzis maly obudzil o 6:30 rano ale poszlam spac dalej hehe, pewnie myslal wstawaj matka szkoda dnia, nie ma spania ale ja sie staram bardzo nie przejmowac jak malo go czuje, wkoncu jak to jest szczesliwa matka szczesliwe dziecko
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej
    Witam Nową mamę .
    U nas ogólnie dobrze, dzidziuś rusza się ciągle, czasami zastanawiam się czy w ogóle śpi a że łożysko mam na tylnej ścianie to wszystko dobrze czuje.
    Czy mówił coś wam lekarz o teście obciążenia glukozą , w sensie czy można po niej chodzić? Ja zapomniałam ostatnio lekarza zapytać o to, w poprzedniej ciąży jak byłam to wróciłam po glukozie do domu i potem znowu poszłam, panie z laboratorium stwierdzily że to bardzo źle i ze powinnam być na miejscu, a jak później zapytałam lekarza to powiedział że gdybym miała cukrzycę ciążową to i tak by wyszła pomimo że poszłam 2 razy w tą i z powrotem i sama już nie wiem jak to zrobić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Olianna mi właściwie pielęgniarki kategorycznie zakazały tylko jedzenia. Nie wiem jak Ty dałaś radę po tym gdziekolwiek chodzić bo mnie tak zmuliło, że nie byłam w stanie przez godzinę się ruszyć. Do tego głód przez 2 godz i byłam na granicy wytrzymałości

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    MałaM- ja też byłam wtedy głodna i pić też mi się chciało, z domu do laboratorium mam niecałe 10 minut drogi więc wolałam wrócić do domu, teraz też nie uśmiecha mi się żebym siedziała tam dwie godziny.

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    niestety ale nie wolno wychodzic, jesc i pic przy tym tescie- bo wychodzi wynik zly wtedy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów