Strona 68 z 91
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej
    Malinowa - dobrze ze uciekliscie stamtąd, dłuższy stres mógł by być dla ciebie nie korzystny.
    Mi nogi nie puchną, w tamtej ciąży mi puchly ale to było lato, za to mam problem z kurtka zimowa bo jest na styk w grudniu na pewno już się w nią nie zapne, chyba kupię jakąś używaną bo szkoda mi wydawać pieniędzy i żeby później była za duża.
    Co do wyprawki ja mam niektóre rzeczy uniwersalne po Zuzi wiec coś tam mam ale też muszę kupić parę bodów itd ale chce poczekać aż zrobimy szafę do pokoju wtedy przepatrze cała wyprawkę poprzednia i będę wiedzieć co i ile dokupić z jakiego rozmiaru.
    U mnie ogólnie ok , chłopak bardzo ruchliwy, ostatnio jakiś ból mnie złapał w jajniku i promieniowal do połowy brzucha i kręgosłupa jeszcze później mały mnie akurat tam kopał ledwo wytrzymałam, jak się poszłam myć to aż się z bólu poplakalam, dobrze ze po jakimś czasie przeszło....

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Moja kruszyna jest ułożona główką na dole i tam właśnie czuje ruchy. Rano, w ciągu dnia i w nocy. Mam nadzieję, że szybko się przekręci, bo przez to muszę dużo wypoczywać a przy młodej to średnio wychodzi
    Stopy mi nie puchną ale wczoraj dzidzia chyba nacisnęła na jakiś nerw, bo zaczęło mnie tak boleć w dole krzyża, po lewej stronie, że przez 5 min nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Potem puściło.

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    hejka
    moj 5 latek tez mi sie daje we znaki, chociaz mozna mu juz wytlumaczyc ze mamusia nie moze skakac na trampolinie.
    odkrylam skad ten obrzek stopy, mam egzamin w przyszlym tyg i duzo siedze i sie ucze, chyba musialam jakos uciskac sobie zyle i stad te obrzeki.robie teraz sobie wieksze przerwy ze spacerami i jest lepiej

Junior Member
    bea76

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Miłe Panie,
    jeśli pozwolicie i ja się przyłącze. Jak mi napisali jestem Starą Pierwiastką
    z terminem na 17.02
    Jestem tydzień po usg połówkowym i szczęśliwie jak na razie bez kłopotów.
    Będzie chłopiec

Pozdrawiam serdecznie.

Member
    carlaaa

O mnie
    Cześć bea
    hmm a ile masz lat? ja jeszcze 35, ale juz niedługo, niestety
    ja tez bede mieć drugiego chłopczyka, starszak wniebowzięty, już się nie może doczekać- no zobaczymy kiedy przejdzie mu ta euforia.
    Dziewczyny straszna cisza? co z Wami? Fakt pogoda kiepska, nie nastraja . Ja za 4 dni będę już po tym okropnym egzaminie i bede mogła zacząć sie delektować w końcu ciążą

Junior Member
    bea76

O mnie
    rodzę w lutym, a w marcu będę mieć 41 urodziny... więc na pewno jest późno
    no ale trudno - to nie była decyzja, tak się potoczyło.
    to pierwsze dziecko i w ogóle pierwsza ciąża.

Member
    carlaaa

O mnie
    oo jestes z marca, ja tez
    hmm no tak bywa, tak sie układa zycie,i na to nie masz wpływu
    trzeba sie cieszyć z tego co sie ma.Imie już wybrałas?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    bea76

O mnie
    mniej więcej tak - została krótka lista
    - zobaczymy dziecko, to będziemy wiedzieć, które najodpowiedniejsze.
    Ale ogólnie imię po dziadkach, pradziadkach, z bliskiej rodziny w każdym razie.

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny :d dawno mnie nie bylo ale bylam zestresowana jak maly sie rozwija ale dzis mielismy scan i maly wazy 680g! a dzis zaczelam 24 tydz, a Nicola jak sie urodzila w 28 tyg to miala tylko 420 g.... jest ulozony glowka do dolu czyli raczkami mnie boksuje po pecherzu nieraz normalnie jestem prze szczesliwa
    Ostatnio edytowane przez rulowa ; 24-10-16 o 15:59
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Witamy bea76, rozgosc się
    Ja również jestem po wizycie u lekarza. Jestem plus minus w 24/25 tc. Wszystko jest w porządku, chociaż mała wychodzi z obliczeń ciut mniejsza niż wskazywałby to tydzień ciąży.

Jak tam z ruchami u was dziewczyny? Jakoś je liczycie, sprawdzacie?
    Czy non stop czujecie jakiekolwiek ruchy czy tak jak ja często jeszcze musicie np. usiąść lub położyć się i chwilę poczekać aż da znac? Czasami znowu robi "rozpierduche" w brzuchu u już sama nie wiem co mam myśleć. Z tymi ruchami mam autentycznie schize a od kiedy jestem już w domu to w ogóle wariuje.

Któreś z was "stawia" się brzuch? Jakie to uczucie?

Cieszę się rulowa, że wszystko dobrze tak trzymać! rozumiem, że cholestazy w tej ciąży już nie masz?

Jak tam reszta dziewczyn? Już po badaniach kolejnych? Wszystko dobrze?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów