Strona 67 z 91
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Papaja ja też powoli kupuję ale właśnie po jednej rzeczy i mam już 4 ubranka )
    Maalinowa myślę że taki stres nie zaszkodzi ale długotrwały już może. Mam nadzieję że niedługo będziesz miała spokój! Uciekaj od teściów!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Sylwka chłopaki góra, ale te nieliczne dziewczyny będą miały wybór

Maalinowa weź zjedz coś słodkiego a jeśli w ciągu 24 godzin nie poczujesz idź do lekarza. Możesz wybrać się też do położnej ona sprawdzi tentno.

U mnie będzie córka

Malinowa ja też słabiej czuje ruchy do trzech dni. Wydaje mi się ze bobas zmienił ułożenie i będę teraz słabiej czuć. Ale faktycznie zjedz coś słodkiego i połóż się na lewym boku. W razie co jedz do lekarza. A z tamtąd wyprowadzić się jak najszybciej. Trzymaj się
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 19-10-16 o 14:06

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Ja jak dluzej nie czuje ruchow to tez jem slodkie i zaczepiam malego, pukam w brzuszek i odpowiada nieraz szybciej nieraz pozniej i ma nieraz takie dni lenia, wczoraj caly dzien kopal a dzis od rana praktycznie wcale, kopnal ze 2-3 razy i tyle
    A Ty maalinowa wynos sie z tamtad bo jak tak moze dalej byc?, szkoda Twojego i dziecka zdrowia na takich ludzi
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Spakowałam swoje rzeczy i już z mężem jestem u mojej mamy tymczasowo więc jest tu bezpiecznie mimo, że brat ma problem % nie robi takich rzeczy pod % jak mój teść, zresztą pracuje i nikomu krzywdy ne robi. Ja teraz na spokojnie szukam mieszkania. Dzisiaj byłam u lekarza sprawdzić czy wszystko ok, i jest wszystko ok to dla mnie najważniejsze. Z ruchami to dopiero od 28 tc mają być regularne to też mnie uspokoiło

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    hejka
    czy bardzo puchną wam stopy?
    ja od kilku dni mam obrzęk, głownie prawej stopy, pojawia się już rano, w poprzedniej ciąży mialam gestoze, trochę sie martwię

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    carlaaa Hej mi rece puchna, nieraz tak ze nie jestem w stanie palcow zgiac i w obraczce w ogole nie chodze bo jej nie zdejme a nie chce zeby sie wzynala, nogi mam tylko cieezkie jakby wayly tone ale opuchlizny nie zauwazyam jako takiej... a kiedy masz wizyte u lekarza? niech zrobi jakies badania pod tym katem
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    dopiero 8 listopada mam wizyte, cisnienie i mocz mialam ostatnio dobre, przyjmuje acard jako profilaktyka, chyba zrobie sobie mocz jutro, dlonie tez mam nieco spuchniete ale nie az tak mocno
    ehh ta ciaza, nie mogloby byc idealnie

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze nie kupowałam nic dla maluszka ubranka mam po straszym, będę rozgladać sie za komodą z przewijakiem i łóżeczkiem (bo starszy ma łóżeczko tapczanik więc jeszcze dlugo z niego pokorzysta) a na końcu drobniejsza wyprawka typu kosmetyki, pieluszki.. Ale to w grudniu albo w styczniu.

Maalinowa współczuję przeżyć. Dobrze że się z tamtąd wyprowadziliscie. Szkoda nerwów na takich ludzi.

Carlaaa mi nie puchną narazie ani nogi ani ręce. W tamtej ciąży miałam tak dopiero pod sam koniec.

Ja z kolei borykam się z bólem zatok ;( masakra..nawrocil mi ten problem po 3 latach. Nocki są okropne bo z bólu nie mogę sypiać.. W dzień zazwyczaj ból ustępuje ale nie da się odsypiać bo trzeba się starszym zająć eh jutro idę do lekarza zobaczymy co to będzie..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów