Strona 66 z 91
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Junior Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hejka ja po 2 badaniach prenatalnych.
    Będzie dziiiewwwczynka , super bardzo się ciesze.
    Chociaż najbardziej z tego , że jest wszystko dobrze mała rośnie.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    agata_bpl

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Hej! Termin na 13 lutego i czekamy na dziewczynkę! Szczęście i strach w jednym

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Hej. Chwilę mnie tu nie było. Jestem na chorobowym i jakby czasu mam mniej Dziś byłam na połówkowym. Będzie synek intuicja mnie nie zawiodła. Widziałam klejnoty więc już to pewne. 499 g - 22 tydzień i 2 dni. Z USG termin mi się przesunął o tydzień do przodu, więc tradycyjnie dzidziuś będzie duży jak jego siostry. Na razie rośnie zdrowo. Moja waga hymmm... Lekarzowi powiedziałam dziś na oko, że 67 kg. Ale sprawdziłam w domu 71kg Ups mała zmyłka. Ale u mnie to norma, po porodzie chudnę w oczach.

Maalinowa weź pakuj walizy. Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale nie pożałujesz decyzji. Sama wyprowadziłam się z domu rodzinnego w jedno popołudnie. Nawet meble przewiozłam I o dziwo stosunki rodzinne się poprawiły.

Pa.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Hej U nas już wiadomo że będzie mial Tomus kompana do zabawy ) Już myślę nad imieniem dla kolejnego łobuza. Cieszę się ze zdrowo sie rozwija i wszystko jest dobrze

hej
    Wczoraj byłam na badaniach i z bobasem wszystko ok. Bardzo się cieszę bo troche sie zamartwialam (nie wiem dlaczego). I wiemy juz ze będzie synuś Tez juz sie zastanawiamy nad imieniem, a podoba nam sie sporo. w tym miesiacu przytylam 4 kg! razem 5 bo wczesniej duzo wymiotowalam. Czuje ze teraz nadrobie zaleglosci. No nic nawazniejsze ze zdrowi jestesmy a reszte pozniej dopracuje mam nadzieje. Nastepne badania za miesiac az.Termin mam na 17 lutego
    Agata nic sie boj wszystko bedzie dobrze, maluszek to sama radosc
    Widze, że większośc z nas już wie kto mieszka w brzuszku i super ze wszystko ok u nas. Dzis mi sie mielonych z ziemniakami buraczkami zachcialo wiec pedze robic obiad a i kolezanka dala przepis na ciasto marchewkowe i chce spróbować czy smaczne.
    Juja ja tez sie tak z domu wyprowadzilam z meblami w jeden dzien i to super krok byl. Pozniej sobie czlowiek swietnie radzi chociaz na poczatku ma obawy rozne

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej , ja też już po badaniu, dzidziuś zdrowy , ładnie się rozwija, no i wiadomo że będzie synek . Będzie Jaś lub Tomasz .
    Po cichu gdzieś liczyłam na drugą córkę ale teraz będzie parka wiec też się cieszę.

hej dziewczyny

Witam nowe mamusie

Dawno mnie nie było, ale nie miałam ani sił ani ochoty. U mnie tak sobie. Niedawno miałam usg połówkowe i wszystko ok, ale nie dał rady potwierdzić czy na pewno będzie córcia. Wczoraj miałam morfologie i obciążenie glukozą. W środę mam wizytę i już się jej boję. Coś czuję, że morfologia znów mi poleciała. Strasznie źle się czuję, ciągle mogłabym spać, a wejście na 2 piętro to prawie jak na Mont Everest. 24go mam wizytę u hematolog i boję się, że znów wyląduję w szpitalu
    A poza tym to wszystko dobrze Dzidzia kopie, wierci się i szaleje. Ostatnio nawet mój W. czuł ruchy przez brzuch
    Strasznie się denerwuję, że przez tą niedokrwistość mogą chcieć szybciej zakończyć ciążę To jednak jest duże ryzyko i dla dziecka i dla mnie. Nie wyobrażam sobie co by było, gdyby nagle powiedzieli mi, że trzeba wcześniej wyjąć maluszka. My oprócz kilku ubranek nie mamy zupełnie nic dla dziecka. Najwyżej będę na szybko zamawiać wszystko przez neta jakby mnie znów chcieli położyć do szpitala i to na dłużej. Eh zobaczymy co powie hematolog na wizycie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Witajcie! :-) I ja się pochwalę, u mnie bedzie drugi synek, nad imieniem myślimy poza tym wszystko w porządku, dzidziuś zdrowo się rozwija. jak tak patrzę to sporo tych chłopaków będzie na naszym forum

Magera trzymam kciuki za dobre wyniki
    Sylwka my tez wybieramy imie
    A kiedy zaczniecie kompletowac wyprawkę? Ja w weekend nie mogłam sie powstrzymać i kupilam body granatowe z napisem " cool baby brother"

Dzisiaj prawie mnie teść pobił, gdyby nie mąż nie wiem co by się stało..przeżyłam dzisiaj mega silny stres. Martwię się, że dziecku mogłam zaszkodzić, takim stresem. Nie krwawie, ani brzuch mnie nie boli, ale nie czułam dzisiaj jeszcze żadnych ruchów to mnie martwi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów