Strona 64 z 91
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Drogie Przyszłe Mamy!

Jestem studentką ostatniego roku dietetyki, proszę o wypełnienie ankiety, której wyniki posłużą do napisania aż 4 prac magisterskich Ankieta dotyczy sposobu żywienia, który jest bardzo ważny dla zdrowia mamy i dziecka. Na jej wypełnienie potrzeba ok. 20 minut. Dziękuję!

https://www.ankietka.pl/ankieta/2355...-ciezarne.html

2. dzieckozakupy.pl
    Ja dopiero dowiedziałam się niedawno biorę erytrox 100 w sumie dowiedziałam się w tym samym czasie o ciąży i o chorobie (wtedy było ponad 8 tsh, a teraz koło 1). Endo stwierdził że kontrolować ma mnie rodzinny a w sumie kontroluje i ustala dawki ginekolog. W pierwszej raczej też już chorowałam (po przeczytaniu objawów to Mam je już kilka lat ale nikt mnie w tym kierunku nie badał nawet w ciąży) samopoczucie to masakra w porównaniu z 1 choć ciąż się nie porównuje. To chyba na tyle

Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    witajcie
    obserwuje to forum już od dłuższego czasu ale dopiero teraz się dołączam
    To moja druga ciąża, HBD 23 i 3 dni, będzie drugi synek
    Też mam hashimoto ale moja dawka euthyroxu to 175 obecnie

Witam supermoniczka i carlaaa
    Ja w piątek .am badanie połowkowe i nie mogę się go doczekać. Dzidzia tez przy pecherzu u mnie bardziej odczuwalna czyli pewnie nadal ułożona pośladkowo. Ciekawę czy uda się podejrzeć plec tym razem czy ktoś też jeszcze z Was nie zna plci?
    A jak Wasze brzuchy? Rosną? mi ostatnio urósł sporo brzuch., co to będzie w 9 miesiącu ho ho ; D a w rodzinie męża szykują się chrzciny i pewnie przywitaja mnie
    same mile komentarze.... bo one w ciąży wszystkie to były laski bez brzucha

Junior Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hejka ja mam w czwartek 2 prenatalne, mam nadzieję że już się dowiem bo też nie wiem jaka płeć
    Brzuch w końcu widoczny bo pierwsze 4,5 msc nic .

Angelika.89 co do kołyski to u nas niunia i tak w wózku spała do kiedy nie nauczyła się siadać, lubiła bujanie. Sa łóżeczka z płozami dołączanymi. My juz nie kupowalismy tylko własnie w gondoli malutka spała. teraz tez tak zrobimy raczej. Zresztą tylko materac dokupimy bo corcia lubi spac w turystycznym a drewniane stoi puste wiec wezmiemy dla maluszka. Córci coś fajnego do zabawy kupimy w zamian

Ja już znałam płeć na prenatalnych a na polowkowych zostało to potwierdzone tak więc będzie kobietka
    Brzuch w końcu zaczyna być widoczny aczkolwiek nadal jak ubiore się "odpowiednio" to nie widać :/ Wiele osob, kiedy dowiadują się, że jestem w ciąży dziwi się, że to już 5 mc.........

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny, ja już jestem po badaniach prenatalnych. Płeć potwierdzona będzie mały Jaś jest cały i zdrowy. Witam nowa mamusie, ja w ciąży też się dowiedziałam o niedoczynności tarczycy, ale ja biorę dawkę tylko 25 jak tam Magera się czujesz? hemoglobina się unormowała Mi brzuszek też coraz bardziej staje się widoczny powolutku, ale jest.

Mam do was parę pytań? Słyszałyście o zakrzepicy w ciąży, że kobiety ciężarne są na nie bardziej narażone.. poschizowałam się jak to zwykle ja...bo strasznie łydki mnie bolą...

Nie pisałam do was, bo mam ciężką sytuacje w domu z teściami i jednak w tym roku jeszcze przenoszę się do innego miasta. Doszło do tego, że mam problem nawet sobie herbatę zrobić...takie kłody podkładają mi pod nogi.. Nic im nie zrobiłam...teście twierdzą, że jestem nie odpowiednią kobieta dla ich syna bo wychowałam się w mieście, w ogóle przykro mi się zrobiło, bo po rodzinie i sąsiadach chodzą i opowiadają, że pierwszą ciąże to urojoną miałam, a straciłam ją i bardzo ciężko to przeżyłam...to lekarze też chorzy w takim wypadku bardzo mnie to zraniło, tak samo mam nakazane leżenie itd. nie rozumieją tego, po obrażali się, meżowi próbowali wmówić, że sobie to wymyśliłam, ale na szczęście tak mi wierzy, zresztą sam słyszał co lekarz mówi bo zawsze ze mną na wizycie jest. Nie muszą się do mnie oddzywać, byle dali mi święty spokój.

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Maalinowa o zakrzepicy nie słyszałam nikt mnie o tym nie ostrzegał.
    Co do teściów to uciekaj jak najdalej! Podli ludzie, nie pojmuję jak tak można...

Papaja u mnie brzuch też widać ale nie jakoś bardzo a przytyłam już 6 kg! Najgorzej mnie boli jak mały pcha się w jedną stronę i napina bardzo brzuch, a skóra nie jest rozciagnieta nawet...

Ogólnie ruchy dziecka to fantastyczne uczucie

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej dziewczyny
    Ja też jeszcze nie znam płci , dowiem się w sobotę na połówkowym , też już nie mogę się doczekać .
    Malinowa- uciekaj od tych teściów jak najdalej się da!!!
    Co do zakrzepicy nie słyszałam , chociaż to moja druga ciąża, może akurat mi to się nigdzie nie nasunęło w necie czy gdzieś indziej.
    Co do brzuszka to jest coraz większy, ostatnio na wizycie 5-tego było 4 kg na plusie, boję się ze znowu dużo przytyje a dzidzia znowu będzie mała.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów