Strona 63 z 91
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej. Z dzidzią wszystko w porządku. Lekarz zapisał mi Luteine dopochwowo, ponieważ ścianki szyjki macicy są nierówne. Sama szyjka długa i zamknięta. Powiedział, że po globulkach może pojawić się 'brzydki' śluz- czego się spodziewać? Za dwa tygodnie wizyta kontrolna i potem 7 listopada.

Mała teraz codziennie kopie, zawsze rano i pod wieczór oraz w ciągu dnia jak leże

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja już po połówkowym! Byłam w 20 tyg 2 dn. I będę miała synusia!
    Lekarz go zmierzył, obejrzał od stóp do głów i nie widział nieprawidłowości
    mam opis badania na kartkę a4.
    Niestety mały nie chciał zdj 3d buzi, ale udało się zrobić siusiaka.
    Pozdrawiam

Junior Member
    Angelika.89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-21 zobacz kalendarz
    Mam pytanie do doświadczonych mam czy któraś z Was miała do czynienia z kołyską? Polecacie, czy zbędny wydatek? Jeżeli kupić to taką bujającą się na boki, czy przód-tył? W sypialni będziemy mieli przystawkę, ale chciałbym mieć coś do przemieszczania maluszka

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja też jestem po wczorajszej wizycie, wszystko ok, serduszko ładnie bije, za tydzień w sobotę połówkowe, już nie mogę się doczekać , no i dostałam już skierowanie na glukoze nieszczęsną....
    Co do kołyski nie miałam zawsze wydawały mi się fajne aczkolwiek nie wystarczają na długo i do tanich nie należą , ja bym zrezygnowała z niej by uniknąć kosztu zbędnego ale to jest moje zdanie i nikomu go nie narzucam.
    Jakoś nie mam pomysłu na imię dla dziewczynki , miała być Kamila gdyby okazało się że znów będzie córka ale znudziło mi się....

Member
    MałaM

O mnie
    Olianna ja dla dziewczyny wybrałabym imię bez problemu (np. Milena, Olga, Aniela) ale u mnie będzie chłopak i już sprawa się komplikuje. Będziemy się teraz z mężem zastanawiać
    Też mam skierowanie na glukozę i lekarz kazał mi wziąć cytrynę do wciśnięcia żebym jakoś to przełknęła...

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja chciałam np Liliana albo dla chłopca Błażej ale mojemu M się nie podobają. Wcześniej dużo miałam typów imion i dla chłopca i dziewczynki a teraz jakoś mi nie pasują. Co do chłopca to chyba zostanie Jan albo Tomasz.
    Podoba mi się też Laura ale już wiem co mi powie na ten temat mój M więc nawet dłużej się nie zastanawiam. Zobaczymy jak to będzie na połówkowym to już będzie o wiele łatwiej .

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze nie dostałam skierowania na glukozę, ale wizyta kontrolna za 2 tyg więc może wtedy.
    My dla córki wybraliśmy Adrianna lub Laura Ale pierwsze bardziej mi się podoba. Milena też ładne, ale chyba nie będzie pasować do mojego maluszka heh Iga też jest ładne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam się i ja czy mogę do Was dołączyć? Powiem trochę o sobie to jest moja 2 ciąża i 21 i 6 dzień ciąży. W tej okazało się że mam Hashimoto. Podczas prenatalnych okazało się że tym razem będzie to córeczka

Member
    MałaM

O mnie
    Supermoniczka witaj! Jak ci mija ciąża? Nie wiem za wiele o tej chorobie... napisz czy to jest groźne dla ciebie lub córki?

Witamy nowa mamusie!
    Też mam te chorobę, biorę euthyrox 0,75 i jestem pod stałą kontrola endo. Przed zajściem w ciąże trzeba było mi zbić tsh do 1.
    A choroba w skrócie charakteryzuje się tym, że organizm atakuje i zjada sobie tarczyce. Mi została resztka.
    Endo mówiła mi ostatnio, że "zabawa" zacznie się po ciąży kiedy poziom estrogenów spadnie.
    Mam nadzieję, że skoro jesteśmy na lekach i pod kontrolą to nic się dziecku nie stanie.
    U nas dzisiaj szaro buro i ponuro. Ale przynajmniej jest to idealna wymówka, żeby nie robić nic i się lenic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów