Strona 62 z 91
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Komiwa no ja juz czulam ruchy w 13-14 tyg, pozniej ucichl maly a pozniej zaczal od nowa, i czasem ma dni lenia np dzisiaj, musialam go zaczepic bo nic nie dawal znaku to ja go zaczepiam i mi laskawie odpowiada za jakis czas a tak to czuje juz, raz mniej, raz wiecej ale zawsze wiecej czuje po jedzeniu
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Ja będę miała połowkowe za dwa tygodnie a to będzie 22 tydzien. Ruchy od kilku dni czuje codziennie i to o roznych porach. Dziś nawet w nocy. Zwy o le to jedno uderzenie jest lub dwa trzy i cisza

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U mnie różnie z czuciem ruchów..bywają dni że mało razy czuję a bywa że często i intensywniej i najczęściej jak coś zjem lub się polozę, albo jak dzidzi w brzuszku uslyszy starszego brata haha

Ja polowkowe mam we wtorek... Stresuje sie a jednocześnie nie mogę się doczekać. Do tego jeszcze wyniki z cytologii i roznych badań z krwi i moczu.. Ostatnio coś ciężko u mnie pobrać krew..w jeden dzień nie udało sie wcale po kilka kluciach a później dopiero na dwa wklucia udało sie pobrać tyle co było trzeba w inny dzień.. I odrazu gigantyczne siniaki :/ będzie masakra jak bedzie badanie krzywej cukrowej..

Dziewczyny zdarzają Wam się twardnienia brzucha, jakieś bóle?

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ja dopiero od tygodnia czuje codziennie ruchy, zazwyczaj pod wieczór, takie pękanie baniek. Ale czasami jest dzień, że mniej. I zawsze jak autem jadę, chyba lubi dźwięk silnika
    Mi lekarz powiedział, że dopiero od 30 tygodnia liczyć ruchy.

Yhm, no to ja podobnie, czuje od jakiś dwóch? tygodni, ale konkretne kopanie i przewalanie się tyle, że właśnie nie są codziennie tak samo intensywne. Też najlepiej je czuje jak wieczorem się położę lub w pracy najczęściej rano lub jak jest głośno i dużo różnych głosów

Mnie brzuch dosyć mocno ciągnie po bokach od dołu.. Mam wrażenie jakbym dzień wcześniej robiła brzuszki i jest bardzo napięty, tak jakby od wewnątrz, jakby ktoś go napompowal na maksa... Wcześniej tak nie miałam... Skurczy chyba nie mam. Nie bardzo wiem czym się charakteryzują.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    U mnie ruchy są konkretne, czyli kopanie muskanie rączką( tak przynajmniej mi się wydaje że to rączka) . Ruchy czuje o różnych porach nie koniecznie jak jestem najedzona, często odzywa się jak lezymy we trójkę z Zuzia, lub jak ja karmię, albo po prostu sam z siebie.
    Co do skurczów pojawiają się pojedyncze od czasu do czasu, macica trenuje.
    Co do twardnienia to mam czasami bardzo twardy ale nie czuje przy tym skurczu.
    U mnie chyba wraca brak apetytu bo znowu nie wiem co bym zjadła, wszystko i nic...

Junior Member
    Angelika.89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-21 zobacz kalendarz
    Zazdroszczę Wam tych mocnych ruchów to chyba najszczęśliwsze kopniaki, jakich może doświadczyć kobieta u mnie wygląda tak, że jak coś zjem i usiądę to nisko w podbrzuszu czuję taki mocny puls i strasznie łaskocze czasami czuję "bulgotki", albo coś podobnego do przewracania w jelitach dzisiaj ma chyba lenia i jest mniej "aktywne".

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Moje już mocno kopie Na razie jestem zachwycona i czekam na te znaki od dzidka. Ale później wiem, że może to boleć
    Na razie pogoda barowa, zimno i smutno. Nic mi się nie chce. Za 10 dni połówkowe, czekam już jak na szpilkach.
    Pa.

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    A moj mnie oklada po pecherzu jak mam pelny i on jak kopnie to momentalnie lece do toalety zeby nie popuscic chyba stopki ma na dole i jak przebiera to mi tam oklada oby sie przewrocil za jakis czas i byl glowka do dolu...
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    a jak się rulowa przewróci to będzie dawać po żebrach

Moja młodsza się martwi, że dzidziuś będzie ją przeganiał gdy będzie się chciała do mnie przytulić czy ucałować mnie... Ale sama tak robi gdy starsza chce się tulić, przegania ją Oj będzie ciężko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów