Strona 61 z 91
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Junior Member
    Angelika.89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-21 zobacz kalendarz
    Witam wszystkiego lutowe mamy Dzisiaj mamy 19 tydzień i 3 dzień Maleństwo z nami nie współpracuje i na każdym usg odwraca się pleckami (charakterek tatusia). Przed nami usg połówkowe więc może wtedy się ujawni Ciąża przebiega książkowo i czujemy się bardzo dobrze.
    Jeżeli chodzi o l4 (osobiście jeszcze pracuję do końca października) nie ma z tym najmniejszego problemu, jeżeli masz umowę o pracę. Nie wiem, jak jest w innym przypadku, więc nie będę się wypowiadać. Lekarz nie może robić Ci problemu, ponieważ jednego dnia możesz czuć się rewelacyjne a drugiego nie będziesz miała siły, by podnieść się z łóżka. Z pracodawcą może być różnie, ale nie może odrzucić Twojego zwolnienia. Ja mam pracę siedzącą i spory brzuszek więc mój kręgosłup zaczął odczuwać stan błogosławiony A że mam fajnego pracodawcę to nie zrobił mi problemu, żebym przychodziła na 6 godz do pracy a w razie gorszego samopoczucia bez problemu mogę wychodzić wcześniej. Lekarz też proponował L4, ale ja potrzebuję kontaktu z ludźmi, inaczej zwariuję w domu Jak widzisz, nie ma się czego obawiać, tylko szczerze porozmawiać z lekarzem i pracodawcą. I najważniejsze, w pierwszej kolejności myśleć o sobie i dziecku, bo za Twoje poświęcenie pomnika Ci nie postawią.

2. dzieckozakupy.pl
    Hey dziewczyny dawno mnie tu nie było nie byłam zbytnio w formie...hemoglobina mi spada na łeb na szyję nigdy nie miałam takich problemów. w przyszłą środę oprócz żelaza, dojdzie jeszcze lek na nadciśnienie.

Dzisiaj po badaniu gin. krwawiłam... ale lekarz mnie uprzedził, że tak może być. Miała tak któraś z was, że po badaniu plamiła? bo się martwię.

Według USG wszystko jest dobrze. zaraz wam odpiszę na wasze posty tylko je poczytam.

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny! Jestem przed usg połówkowym i zastanawiam się czy 20 tc to dobry moment na to badanie. Niestety później nie bardzo mi pasuje a chcę teraz też zrobić 3d jeśli ładnie się dzidziuś ustawi, więc u tego gina robię usg za tydzień. W którym tc wy miałyście/będziecie miały usg połówkowe?
    Pozdrawiam

Member
    MałaM

O mnie
    Aaa i jeszcze!
    Maalinowa nie martw się, pewnie jutro czy pojutrze to krwawienie ustąpi, a lekarz pewnie wie co robi. W razie czego obserwuj plamienie czy się nie powiększa itd.
    A co do zwolnienia ja wzięłam już dawno i nikt się nie czepiał. Za biurkiem nie dała bym rady wysiedzieć bo teraz już mnie bardzo kręgosłup boli.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Ja bd miała polowkowe w 22/23 tyg tak doradzila mi gin że to najlepszy moment.

Junior Member
    Angelika.89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-21 zobacz kalendarz
    MalaM mój lekarz zlecił mi połówkowe między 20 a 24 tygodniem, więc jak pójdziesz w 20 tygodniu to myślę, że będzie to odpowiedni moment
    maalinowa przed cytologią lekarz uprzedził mnie, że po badaniu mogę krwawić i że to jest normalne. Cale szczęście, nic się nie pojawiło. Ale tak jak pisały dziewczyny wyżej, trzeba obserwować. Wszystko będzie dobrze

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Malinowa nie przejmuj się krwawieniem , jeśli nie jest to żywo czerwona krew to ok, ja w poprzedniej ciąży po badaniu też krwawilam to był gdzieś 30 któryś tydzień po jednym lub dwóch dniach ustało, także głowa do góry.
    Co do usg połówkowego to chyba do 24 tyg powinno się je wykonać. W poprzedniej ciąży miałam w 22 i 6 dniu usg teraz myślę że też tak samo, dowiem się co i jak 5-tego na wizycie.
    U nas z dzidzią też ok bryka coraz częściej mocniej, brzuszek faluje , za to ja jestem tak na maxa przeziebiona że szok, wyglądam jak zombie oczy czerwone zatoki bolą jak cholera katar kaszel , nie wiem kiedy to się skończy.....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja np. byłam na polowkowym teraz, czyli wg. OM - 21+5 a według owu - 20+2. Ogólnie w poradni powiedzieli ze robi się między 18-24 tc.

Tak mi się nasuwa pytanie...
    Jak czujecie ruchy dziecka?
    Czy non stop, mocno? Słabo?regularnie o tej samej mniej więcej porze?
    Macie np. Dzień leniucha, że w ogóle się "nie rusza"?
    Na tym etapie jakoś się liczy ruchy czy np. wystarczy, że raz dziennie się odezwie?

Member
    MałaM

O mnie
    Komiwa ja czuję ruchy od jakiegoś tygodnia i są zwykle delikatne. Najczęściej czuję dziecko jak położę się płasko na plecach. Np po zjedzeniu czegoś. Póki co muszę się "wsłuchać" i skupić żeby coś poczuć. a jestem w 20 tyg. Lekarz na ostatniej wizycie mówił żebym dokładnie zapamiętała datę pierwszego ruchu bo to ważne.
    A dziecko jednego dnia szaleje a następnego jest spokojniejsze, nie wiem od czego to zależy.
    I w zasadzie na razie tyle

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów