Strona 60 z 91
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    My właśnie wróciłysmy od lekarza, Zuzia dostała leki na przeziębienie oby jej przeszło. Ja też marnie się czuje gardło mnie boli w aptece kupiłam syrop prenalen , zapomniałam ze w nim jest czosnek... bo bym wzięła tabletki ale trudno już.
    Maleństwo jest bardzo ruchliwe , z niecierpliwością czekam na wizytę do 5-tego i mam nadzieję że wyznaczy mi następne usg i dowiemy się kto mieszka u nas .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    A ja wlasnie wracam ze szpitala i bede miec syna teraz wszystko jest w porzadku, lozysko jest na swoim miejscu i maly wazy 320g! a Nicola jak sie urodzila miala 420g... teraz juz wierze ze bedzie wszystko w porzadku!!
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Hej
    Miałam Wam odpisać, ale przez przypadek skasowałam cały tekst wrrrr

W środę mam usg połówkowe u swojego lekarza i idę na warsztaty "Mamo. To ja." Ciekawe czy potwierdzi się płeć dzidzi i faktycznie będzie córcia Pół dnia dzisiaj przespałam i dalej jestem ledwie przytomna :/ Czekam do 24 października na kontrolę u hematolog. Zobaczymy jak wyniki. A wcześniej jeszcze będę miała kontrolę u gina to od razu będę wiedziała jaka morfologia i mam już skierowanie na badanie cukru :/ bleee jak sobie przypomnę jakie to było paskudne, to od razu mnie odrzuca.

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Magera jak wyglada to badanie na cukier? bo w pierwszej ciazy nie dotrwalam do niego i nie mam pojecia jak to wyglada? a wiem tylko tyle ze pobieraja krew przed wypiciem i po wypiciu i tyle i nie wiem dokladnie jak to przebiega, moze mnie rozjasnisz?

rulowa badanie to robi się ok. 24 tc. Najpierw pobierają Ci krew na czczo, później musisz wypić chyba ok. 75 ml glukozy (kupujesz glukozę w proszku i w laboratorium rozrabiają Ci to z wodą, albo od razu dają Ci gotową do wypicia) i musisz ja wypić. Czekasz ok. 2 godzin i znów pobierają Ci cukier. Glukoza w smaku jest paskudna, dlatego aż mnie mdli na samą myśl, że znów będę musiała ją pić. Można dodać do niej trochę cytryny, ale chyba nie wiele to zmieni w smaku.

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Magera a to tak mowisz, ale 2h pozniej to troche schodzi tam, i tutaj robia w 28 tyg, takze jeszcze 8 tyg mam

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie ciężarne mam nietypowe pytanie. Czy pracujecie nadal? Jeśli macie L4 to od którego tygodnia ciąży i czy miałyście jakieś problemy z tego powodu?
    Ja mam termin na 21 marzec i pracować chcę do końca 5 miesiąca ciąży, potem L4. Niestety martwię się tym bo nigdy w życiu nie miałam ani 1 dnia L4 i obawiam się problemów z lekarzem czy ZUS.
    Liczę na szczere odpowiedzi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cieszę się, że u was wszystko dobrze badanie obciążenia glukoza faktycznie nie należy do przyjemnych.....

Na l4 nie jestem, nadal pracuje i chciałabym jak najdłużej ale nic na siłę.

Poza tym jestem po badaniach polowkowych wszystko jest zupełnie dobrze, leki działają tak jak mają i w końcu widziałam na usg jak się rusza Bo, że się rusza to czuję konkretnie
    Ściskam!

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    A mnie rozkłada przeziębienie, z Zuzią chyba już lepiej trochę , zobaczymy jak to jutro będzie . A ja marnie z nosa leci, kaszel męczy i poprawy nie widać...
    Co do L4 to ja jestem tego zdania że nawet jeśli ktoś ma pracę w biurze a źle się czuje itd to czemu ma z tego nie skorzystać, to jak pracodawca będzie na mnie patrzeć nie bardzo mnie interesuje ZUS nie ma prawa się czepiać jeśli zwolnienie jest w porządku . Skoro jest ktoś w ciąży pracuje na umowę o pracę to zwolnienie mi się należy jak psu buda że tak powiem. Ja akurat mam taką pracę ze nie mogła bym pracować.

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Jestem w 20 tyg. ciąży i zamierzam pracować max do końca października. Nie daję już rady, a na dodatek ludzie do pracy przechodzą niestety chorzy . Lekarz to mnie już prosi bym dała spokój bo jestem po 2 cc i muszę bardzo o siebie dbać.
    Dość, że pracy patrzą na mnie jak na "świętą krowę" i wprost sugerują mi chorobowe.

Z tego co wiem ZUS może ale nie musi zrobić kontroli. Ale jak mam na L4 wpisane, że mogę chodzić to nie muszę siedzieć plackiem w domu, bo mogę być w aptece, u lekarza, na badaniach czy na drobnych bardzo pilnych zakupach.

Pa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów