Strona 6 z 91
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Magera zazdroszczeeeee;p chciałabym być już pare tygodni później i normalnie funkcjonować.

2. dzieckozakupy.pl
    Hej!
    Mi również termin porodu lekarz wyliczył na luty. Jestem po 3 nieudanych ciążach (12tc, 5tc, 10tc). Obecnie na clexane, acardzie, duphastonie, kwasie foliowym, euthyroxie... Wczoraj byłam na pierwszym usg ale było widać tylko pęcherzyk.. Z objawów ciążowych to tylko mam trochę bolące piersi co martwi zarówno mnie jak i mojego lekarza. Bardzo się boję czy tym razem się uda.. Mam oczywiście nadzieję, że tak. W końcu nadzieja umiera ostatnia
    Trzymam kciuki za przyszłe mamusie

Junior Member
    Beatka11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-08 zobacz kalendarz
    Witam Dołączyłam do wątku, ponieważ też wraz z mężem spodziewamy się dzidzi... Pierwszą wizytę miałam 1-go czerwca, beta 511 ale podczas badania nic nie było widać, doktor powiedział, że za wcześnie. Jutro wieczorem mam kolejną wizytę i mam nadzieję, że wszystko jest w porządku i usłyszę bicie serduszka dla własnego spokoju robiłam 2 razy HCG z krwi i 2 testy płytkowe ... To moja pierwsza ciąża, bardzo długo oczekiwana - 5 lat starań, nerwów, leczenia się wraz z mężem... Proszę trzymajcie kciuki.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez klaudia2684 Zobacz posta
    Mfk jak tam po wizycie u lekarza?
    trochę słabo. mam skierowanie do szpitala, bo mam torbiel na jajniku.
    i mam skierowanie do diabetologa, troche si ewykosztuje, bo ide prywatnie, ale juz sie przejechalam na panstwowej opiece i juz tylko prywatnie chodze do lekarzy. co prawda duzo płacę za to, ale choć troche się mną interesują

Beatko będzie dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn.

Komiwa mnie też bolą piersi i to chyba jedyny objaw ciąży jaki u mnie występuje. No nie licząc braku @. W pierwszej ciąży tak mnie piersi nie bolały jak teraz. Zobaczymy co lekarz w środę powie.

Dziewczyny witajcie!
    Ja z kolei nie mam ŻADNYCH objawów oprócz braku okresu i bardzo mnie to martwi.
    Jutro idę do lekarza, według ostatniej miesiączki -dzisiaj zaczęłam 6 tydzień.
    W pracy powiedziałam dyrekcji i byłam bardzo rozczarowana reakcją, bo są na mnie obrażone...Chyba nie będę się patyczkowała i w połowie lipca pójdę na l4. Jest mi strasznie przykro

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    mfk Beatka Komiwa dziewczyny trzymam kciuki na pewno będzie wszystko dobrze.
    Stokrotka myślę że nie masz się czym przejmować może po prostu bardzo dobrze będziesz przechodzić ciążę .
    Ja po wizycie , co prawda usg nie miałam ale wszystko ok i cieszę się, z utęsknieniem czekam na następną wizytę.
    Może byśmy zrobiły jakąś tabelkę z imionami naszymi czy nickiem i terminem porodu co wy na to?
    Trzymam za was wszystkie kciuki .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez olianna Zobacz posta
    Stokrotka myślę że nie masz się czym przejmować może po prostu bardzo dobrze będziesz przechodzić ciążę .
    Ja po wizycie , co prawda usg nie miałam ale wszystko ok i cieszę się, z utęsknieniem czekam na następną wizytę.
    Może byśmy zrobiły jakąś tabelkę z imionami naszymi czy nickiem i terminem porodu co wy na to?
    Trzymam za was wszystkie kciuki .
    Dzięki za radę

A dziewczyny, czy Wy też macie takie pesymistyczne nastawienie? Zaczęłam ten 6 tydzień, beta 8 dni temu wyszła mi 850, ale nie powtórzyłam jej bo się boję. Tak samo jak jutro, martwię się, że nic nie będzie widać. Nie wiem, dlaczego tak panikuję i czytam o wszystkich możliwych skutkach pustego jaja płodowego etc Masakra

Junior Member Awatar Iśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-25 zobacz kalendarz
    Stokrotka głowa do góry ja prócz obolałych piersi nie mam zbyt wielu objawów i też się zaczynałam zastanawiać czy wszystko ok, ale nie ma się co nakręcać, musi być dobrze
    Olianna fajny pomysł można by zrobić taką tabelkę

Pozdrawiam mamusie i trzymam kciuki za was wszystkie

Też nie mam optymistycznego podejścia. Nie chcę się nastawiać, że się uda bo jak się znowu nie uda to będzie bardziej bolało. Też nie powtarzam testów ani bety bo się boję. Jednak wolę żyć od badania do badania.
    Ale szukam optymistycznych momentów i na tym staram się skupiać, żeby nie oszaleć między tymi badaniami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów