Strona 57 z 91
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Cześć dziewczyny

Malinowa masz piękny brzuszek i niczym się nie martw. Ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy ok. 21-22 tygodnia, więc masz jeszcze duuużo czasu

A ja w końcu wychodzę ze szpitala Za godzinę mam mieć gotowy wypis. Wczoraj minęły 3 tygodnie jak tu leżę. Wyniki dalej słabe, ale trzeba poczekać aż żelazo, które dostawałam zadziała. Dowiedziałam się jeszcze, że całkiem możliwe, że do końca ciąży jeszcze tutaj wyląduje i będę musiała tutaj rodzić, żeby moja hematolog była obecna, bo pewnie trzeba będzie dziecku od razu badania zrobić i nie powiedziane, że nie będe potrzebowała transfuzji krwi. Ale cieszę sie, że już wychodzę Ciekawe jak moja córcia zareaguje jak ją dzisiaj odbiorę z przedszkola
    A w środę miiałam usg robionę i spodziewam się drugiej córci Będzie Michalinka

A musze się jeszcze pochwalić moją Tosią, bo we wtorek statystowała w serialu razem z moim mężem Jestem z niej bardzo dumna, że dała radę, tym bardziej, że było 2-godzinne opóźnienie i do tego musieli mieć długi rękaw, bo w filmie jest wczesna jesień, a był upał straszny. I później przyszli do mnie do szpitala i mówiła, że bardzo jej się podobało. Na koniec stwierdziła, że ona nie chce już chodzić do przedszkola, tylko na film. Małej chyba "sława" uderzyła do głowy W sobotę idziemy na casting do agencji aktorskiej i w poniedziałek po przedszkolu ma też 2 castingi do agencji. Skoro jej się to spodobało, to niech próbuje sił

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Magera ale masz odważną dziewczynę! Jeśli to dla niej fajna zabawa to niech korzysta

No w końcu cie wypuszczają Magera! to teraz dużo zdrówka oby wszystko już gładko szło i wyniki były coraz lepsze Michalina piękne imię, też bardzo mi się podoba
    A cora na karierę aktorską się szykuje no no

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Magera 3 tygodnie ;o o jaa, to chwile tam bylas, ale wazne ze juz po i wychodzisz do dommku, zelazo zadziala i wkoncu bedzie lepiej, duzo zdrowia kochana!! i Michalinka fajne imie czyli druga corcia suuuper ciekawi mnie czy ja tez bede miala druga corecke czy synka teraz ale jeszcze 10 dni, dlugich dni...

Mi sie dzis snila coreczka, taka piekna byla.. w rozowej sukieneczce.. tak mi jej brakuje...
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej dziewczyny, dawno mnie nie było tutaj ale jakoś tak wyszło.
    Rulowa- współczuję snu... , bądźcie dobrej myśli że wszystko będzie ok , trzymam kciuki za was i za to maleństwo u ciebie w brzuszku.
    Magera- super że wyszlas , trzymam kciuki żebyś już nie musiała wrócić do szpitala do końca ciąży i żeby wyniki się poprawiły .
    Co do ruchów to czuje je wyraźnie i z czasem zdarzają się coraz mocniejsze. My usg mamy dopiero w październiku więc jeszcze trochę.
    Teraz myślę jak zagospodarować mały pokój dla dwójki dzieci, najgorsze jest to że pokój jest nie za duży i nie ustawny jeszcze do tego wneke ma....
    To i ja wam pokaże swój brzuszek
    Załącznik 98620
    Ostatnio edytowane przez olianna ; 16-09-16 o 22:00

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Maalinowa i olianna śliczne te wasze brzuszki ja już mam niemały..w sumie to nawet zdjęcia nie mam..

Magera super ze już wyszlaś ze szpitala. Oby juz do końca wszystko było ok. Gratuluję drugiej córci! Bedzie siostrzana miłość No i widzę że rośnie Ci mała aktoreczka..odważna dziewczynka!

Rulowa..kurcze..teraz taki czas że wszysko chyba bardziej przeżywamy i z tego takie sny się pojawiają. Ale teraz napewno bedzie u Ciebie wszystko ok. Glowa do góry!

Olianna a od początku bedziesz mieć maluchy w jednym pokoju? Mój to dopiero ma mały pokój całe 2x3 m.. Jego łóżeczko zajmuje pol pokoju.. Drugie maleństwo bedzie z nami pewnie długo dzielić pokój..na początku i tak sobie nie wyobrażam inaczej, bo jedno budziło by drugie, ale później coś chyba jednak będę kombinować.. No cóż chociaż odrobine prywatności zeby mieć jak dzieciaczki podrosną

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Sylwka- myślę że od początku, do Zuzi na początku latałam do drugiego pokoju to była katorga później była z nami w pokoju spała w wózku do jakiegoś czasu. Niestety obydwa pokoje są nie ustawne ani nasz ani dzieci. Chciałam wstawić tam dwa łóżeczka komode która tam stoi zrobić szafę przesuwna i jakiś fotel do spania pojedynkę żebym nie musiała latać w nocy i tak nic więcej nie wejdzie tam z mebli. Niby mama mówi ze Zuzie bierze do siebie ale jak to wyjdzie to nie wiem . Zobaczymy jeszcze tak czy inaczej i tak muszę coś wymyśleć.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    olianna no super brzuszek

A mnie dzis dzidzia pierwszy raz tak zaczea kluc tak mocno... az sie zdziwilam co to ono tam robi?
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Junior Member
    mixa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    jestem mamą z września 2012 i czerwca 2015. Pamiętam swój rosnący brzuszek i niepokoje związane z niepewnością... Gdy tak sobie do Was zajrzałam to ożyły wspomnienia. Gdybyście miały ochotę się oderwać, to zapraszam na moją stronę.

www.facebook.com/PracowniaLeeSoo

Magera super, że wyszłaś już ze szpitala super ! fajną masz córeczkę

Olianna śliczny brzuszek, też już bym chciała taki duży mieć

Dziewczyny mam pytanie do was bo naprawdę czegoś nie rozumiem...na badaniach prenatalnych było łożysko na ścianie przedniej wysoko, ponad tydzień temu u mojego lekarza prowadzącego wszystko było ok ! A wczoraj byłam na izbie, bo miałam stresujące sytuacje z teściami, trochę brzuch mnie bolał więc pojechałam.. wszystko ok.. ale lekarz mnie nastraszył.. twierdzi, że mam łożysko na tylnej ścianie i nisko.....czy łożysko może zmienić położenie.. nie krwawię.. nie plamie.. nic mnie już nie BOLI. dodam, że mój lekarz prowadzący nic na ten temat mi nie mówił.. a teraz się bardzo martwię.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów