Strona 56 z 91
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Komiwa to fajnie ze tez na 13, na walentynki taki prezent dostac... i tutaj badania na cukier to robia dopiero w 28 tyg...

Juja tylko tam nie szarzuj za bardzo chcialabym miec taka intuicje jak Ty.. ale teraz chlopczyk to fajnie, dziewczynki beda go chronic a on je ustawial do pionu hehe

patiew to malutko przytylas, wazne ze brzuszek juz cos jest zaokraglony
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Dzisiejsze hasło mojej 5 latki "mamo wyglądasz grubo jak chudy patyk" Więc nie wiem czy to dobrze czy źle. Na razie w ciągu ostatnich 4 tyg. przytyłam 0,5 kg. A od początku tylko 4 kg. To bardzo mało jak na moje możliwości. Może dlatego że w pracy miałam sporo na głowie a w domu teraz nie usiedzę tylko coś robię. Ale zakończę niedługo porządki i prace ogrodowe to poleżę sobie więcej i będę dogadzać pysznościami.

Moja teściowa i mama chciałyby trzecią wnusię Dziadek chyba chciałby w końcu zostać dziadkiem a nie mężem babci, a mąż w końcu nie być takim jednym rodzynkiem w domu. Mi już przeszło z płcią dziecka, w końcu już zdecydowane i kropka. To nie konkurs życzeń Modlę się tylko by było zdrowe.

Pa,pa.

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ja tam się cieszę, że dużo nie przytyłam. W pierwszej ciąży przybyło mi kilogramów i tak już zostało ;( Ciąże zaczęłam z 56 kg a teraz 73...

Juja U mnie też cała rodzina chciałaby wnuka, ja i partner również syna, ale ważne żeby zdrowe było Kocha się dziecko a nie jego płeć

Wczoraj tak patrzyłam i termin porodu wypada w w ferie zimowe Fajnie gdyby się urodziło 31.01-13.02, nie będzie zmieszania ze szkołą.

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Juja tekt twojej córci mnie rozwalił hehe agentka
    A co do płci to wcale Ci sie nie dziwię, też chyba podobnie bym zareagowała. No bądź co bądź to już zmienia trochę troche nastawienie.. A czemu tylko zasugerował? Nie był pewny, nie widział dokladnie? W sumie szkoda ze w takim wypadku w ogole cos sugerował rzeczywiście.. Ale pleć mniej ważna, najwazniejsze żeby tylko dzidzia zdrowa była

A ja się przeziębiłam..w sumie zarazilam od siostry chyba. Katar i osłabienie piję herbatkę z cytryną i imbirem, wieczorem zrobię sobie gorące mleko z miodem. Ale nie wiem czy jeszcze coś można?

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Patiew Ja w tamtej ciąży przytyłam 18 kg, z czego 10 zostało mi po porodzie..ale zarzuciłam bez rzadnych diet i cwiczeń..ja mam tendencje do chudniecia przytyć zawsze mi ciężej..

Aa no i rzeczywiscie fajnie jakby Ci sie udało urodzić w ferie :-) starsza córka mogłaby się na spokojnie nacieszyć rodzeństwem, no i ty pewnie mialabyś tez więcej wytchnienia w tym czasie..bo córka w szkole to tez dodatkowe obowiązki.

Hey dziewczyny, zaraz nadrobię tutaj wasze wpisy i poczytam Co tam u was?

A ja jestem bez humoru...nie czuję żadnych ruchów, żadnego bulgotania, motylków jak to na necie piszą bardzo mnie to martwi. brzuch też nie widoczny

tutaj wam dodaje zdjęcie z rana wczoraj.. widzicie czy to ciążowy brzuszek się robi??

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20160914_09_00_05_Pro.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	98.8 KB
ID:	98610Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20160914_09_00_21_Pro.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	102.6 KB
ID:	98611Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20160914_11_53_47_Pro.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	93.8 KB
ID:	98612Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20160914_11_54_19_Pro.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	107.0 KB
ID:	98613

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Maalinowa, spokojnie, mój brzuszek wygląda jak Twój. Rozmawiam z ginekologiem przedwczoraj na wizycie o ruchach, ponieważ też nie czuje i się martwię. Powiedział, że to normalne. Dziecko jest jeszcze małe. Mówił, że martwić się mogę dopiero jak w 30 tyg nie będę czuła regularnych ruchów. Powiedział, że właśnie od 30 tygodnia powinno się liczyć ruchy. Rano i wieczorem przez 3 godz powinno być 10 ruchów. Jeśli jest mniej, to wtedy trzeba się zgłosić do szpitala lub do lekarza. Także głowa do góry

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    maalinowa masz juz ladny okraglutki brzuszek ja w pierwszej ciazy mialam mniejszy brzuszek niz Ty w tym samym tyg, nic sie nie martw, ruchy poczujesz pewnie juz niedlugo, dzidzia podrosnie i bedzie Ci dokazywac jeszcze ze spac nie bedziesz mogla to juz kwestia czasu musisz byc cierpliwa :*

Juja z tej corki to niezla agentka rosnie haha

A co do wagi to ja w pierwszej ciazy tez sporo przybralam, zaczynalam z waga 54 kg przy wzroscie 165 i skonczylam na 65 chyba, a teraz zaczynalam od 62 a teraz mam ok 65, a wydawalo mi sie ze wiecej przybralam
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć
    Maalinowa masz piękny brzuszek już. Mój jeszcze mały i ruchów też nie czuję ale mamy czas bo to pierwsza ciąża.
    Ja teraz jestem w szpitalu bo miałam lekkie plamienie. Lekarz mnie położył na parę dni ale myślę że w sobotę wyjdę. Do tej pory badania wychodzą dobrze więc mam nadzieję że tak będzie dalej.

Juja uwielbiam teksty tych małych agentek mojej bratowej córka (4 letnia) potrafi rozłożyć na łopatki jak czasami coś powie

Maalinowa masz większy brzuchol niż ja a jestem z tego co się orientuję tydzień lub dwa dalej niż ty? Także nic się bój jest wszystko super i bebzolek masz okraglutki ruchów też nie czuje, zapytam teraz na wizycie o to.

MalaM mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wyjdziesz a jak będą ci kazali jeszcze leżeć to bądź posłuszna i lez

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów