Strona 55 z 91
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Rulowa no to czekamy Ja mam 26tego polowkowe a ty drugi scan i mam nadzieję, że obydwie wrócimy do domu z bananem na twarzy

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Ja po wizycie. Z dzidzią wszystko ok. Na usg było widać stópkę- ma 0,5 cm długości oraz rączkę, jak salutowało heh. Płci jeszcze nie poznaliśmy. Lekarz mówił, że póki co, mogę czuć takie bąbelki w brzuchu a dopiero od 30 tyg będę liczyć ruchy dziecka. Słuchaliśmy również bicia serduszka - 150. Dostałam skierowanie na badanie moczu i krwi i za 3 tyg następna wizyta. Tym razem wizyta trwała godzinę, tak nas zagadał

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Komiwa no oby tak bylo nie moge sie doczekac, tyyyle czasu jeszcze masakra a o ktorej masz wizyte? ja najpierw o 9 rano konsultacje z "lekarka" jedyna specjalistka w naszym miescie ktora nam mowila wyniki z sekcji i scan o 15

patiew super ze wszystko gra i kiedy plec poznacie? na nastepnej wizycie?
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Rulowa w następną środę mam usg prenatalne i mam nadzieję, że już wtedy będzie wiadomo co siedzi w środku
    Chciałbym już coś kupić z ubranek a tu trzeba jeszcze czekać hehe

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Komiwa 1 kg na plusie to już coś Ja jak się okazało po dzisiejszym ważeniu przed wizytą, to dopiero wróciłam do swojej wagi początkowej Ale nadrobiłam w trzy tygodnie to 1,5 kg które w ciągu trzech miesięcy straciłam haha :P

Magera to trzymam kciuki żeby wyniki były już w porządku i żebyś wyszła ze szpitala A jak córcia znosi tą długą rozłąkę?

Rulowa tym razem na pewno wszystko będzie dobrze! Musi być!

Patiew fajnie że wszystko ok z dzidzią stópka 0,5 cm?! .... o rajuniu jaka maluteńka, ale za parę miesięcy już będzie co całować no i godzinna wizyta...wow , szaleństwo

Ja dziś też po wizycie Miałam tylko cytologię i badanie tętna dzidziusia. Połówkowe za trzy tyg. tak jak przypuszczałam..no i o ile naprawią sprzęt USG, bo coś się popsuło... :/
    a no i jak patrzę na Wasze suwaczki to coś mi się chyba nie zgadza.. lekarz dziś określił mi termin porodu - wg miesiączki wypada 6 luty, a wg USG 9 luty..ale w karcie wpisuje mi że aktualnie mam 18 t.c.... Czyli dobrze czy źle? Bo już nie wiem czy ja coś źle obliczam, czy lekarz tak się myli.. wg kalkulatorów ciążowych na necie wychodzi mi 19-20 t.c. .... no ja pogubiłam się już

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez patiew Zobacz posta
    Rulowa w następną środę mam usg prenatalne i mam nadzieję, że już wtedy będzie wiadomo co siedzi w środku
    Chciałbym już coś kupić z ubranek a tu trzeba jeszcze czekać hehe
    też się nie mogę doczekać tych ciuszkowych zakupów... Na tą chwilę możemy poszaleć z ubrankami neutralnymi :P

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Takie zakupy najlepsze ubranka i te akcesoria rozne.. ja mam narazie kilka ciuszkow neutralnych co kupywalam dla Nicoli ale nie mam smialosci ich wyciagac i ogladac, blisko porodu sie zdecyduje, poki co nie jestem w stanie, i tak widze Sylwka to miedzy naszymi malcami jest pare dni roznicy mi dali termin na 13 lutego
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja też mam termin na 13stego lutego a badania prenatalne o 10:30
    właśnie czekam na badania m.in. na obciążenie glukoza bo wysoki cukier mi wyszedł na czczo... Mmm już się nie mogę doczekać tego pysznego słodkiego napoju ;P
    Cieszę się, że u was dziewczyny wszystko dobrze

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Hej. Czytam was lecz jestem strasznie zajęta. Jestem co prawda na urlopie drugi tydzień- musiałam bo mi za wczasy zakład pracy zapłaci parę groszy, a kasa potrzebna bo czekam na jesienne paczki z zamówionymi różami, sadzonkami graba na żywopłot, truskawek a o drzewkach owocowych na sad nie wspomnę Więc po prostu muszę i chcę być na chodzie Choćby do dyrygowania innymi Zaczęła się szkoła mojej starszej - I klasa i przedszkole młodszej. Do tego mam remont w domu i jesienne prace w ogrodzie - na razie wsadziłam ok. 1000 cebul wiosennych Fajnie dziewczyny że budujecie domki. Ja już mam to na szczęście za sobą. Teraz malujemy, po 5 latach przy dwójce dzieci ściany wyglądają koszmarnie. Przygotowujemy też mały pokoik dla dzidziusia. Pomalowaliśmy go na neutralny kolor, wcześniej był niebieski ale nie podobał mi się bo był "zimny". Teraz jest beż fioletowy - choć dla mnie to taki liliowy - pasuje chyba bardziej dla dziewczynki.

Właśnie wczoraj miałam wizytę. Z dzidziusiem wszystko ok, ze mną też nie najgorzej. Lekarz tylko zrobił coś czego nie chciałam choć mi się spodobało - niestety. Zasugerował mi chłopczyka i nawet dał mi foto chyba klejnotów. No kurcze "chyba". Ja nie chcę się nastawiać. Wiem że to głupie bo najważniejsze jest zdrowie dziecka a nie płeć. Wiem bo mam w rodzie dziecko z zespołem Downa, dziecko z porażeniem mózgowym i wodogłowiem. Ale mam już dwie fajne córki i pragnęłabym fajnego syna. I co gorsze czuję że to będzie chłopak - wcześniej wiedziałam że córki. Dziwna intuicja.
    Proszę nakrzyczcie na mnie, aby mi się w tej mojej główce poukładało.

Pa. Połówkowe mam 20 października. Wtedy będę już na 100 % pewna. Zmykam myć podłogi i okna w dzidkowym pokoiku, może mi się poprawi myślenie

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Ja przytyłam 800-900 g ale brzuszek jest lekko zaokrąglony. Czekam na chłodniejsze dni , bo jak tak gorąco to nie mam się w co ubrać, pozostają tylko sukienki hehe.
    Ciuszki do roku czasu mam po starszej córce z tym, że od 6 miesiąc większość jest w różu i fiolecie. Jak będzie chłopczyk to musiałabym coś kupić, ale jak będzie dziewczynka to też pewnie coś dokupie Teraz są takie śliczne ubranka, wydaje mi się, że 9 lat temu nie było takich :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów