Strona 54 z 91
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Maalinowa, Ola gratulacje super że już wiecie kto w brzuchu siedzi. Ja się dowiem, mam nadzieję, na początku października - wizyta 8
    U mnie wśród znajomych same chłopaki się rodzą urodzaj

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ale wam super, gratuluje ze juz wiecie! Ja sie powinnam dowiedziec 26tego, o ile lozysko pracuje teraz i dzidzi ma miejsce teraz... ja wtedy od tego drugiego scanu sie dowiedzialam ze cos jest nie tak, oby teraz bylo dobrze wszystko, tak sie boje ze az strach czasem mnie paralizuje...
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja też gratuluję innym dziewczynom .
    My dopiero płeć poznamy na następnym scanie czyli w październiku. Póki co po wczorajszej wizycie wszystko ok serduszko dzidzi ładnie bije a to najważniejsze .
    Też liczę na synka teraz , chociaż gdzieś tam głęboko w duszy myślę o tym żeby była dziewczynka znowu chyba po prostu się przyzwyczailam ;P.

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Hejka :-)

Ola i maalinowa gratulacje poznania płci :-) ojj..ja się juz nie mogę doczekać do wizyty z USG. Lekarz powiedział ze płeć poznam na połówkowym, więc chyba za 3 tyg, a teraz póki co w tym tyg jeszcze zwykła wizyta.

Rulowa..kurcze, współczuję tamtejszej opieki :/ eh ale nie zamartwiaj się na zapas, bedzie dobrze..musi być! Trzymam mocno kciuki!

Magera a co u Ciebie??? Wyszlaś ze szpitala?

MałaM u nas też wokół same chłopaki się rodzą..w rodzinie i wśród znajomych

Co do ruchów to juź czuję od ok. 2 tyg..teraz coraz mocniej i częściej, bo wcześniej to były można by powiedzieć że delikatne muśnięcia. A brzuszek chociaz niektorzy twierdzą że mały, to mi już znacznie utrudnia swobodne schylanie się i przewracanie w nocy z boku na bok..ciężko znaleźć wygodną pozycję do spania. Także dziewczyny które jeszcze go nie mają, cieszcie się póki co bo jeszcze zdążycie ponarzekać

Eh..i do mojego synka chyba jakieś choróbsko się przyplątało...od wczorajszego wieczora temperatura, zbiliśmy ją i dziś rano powróciła.. żadnego kaszlu, kataru..nic kompetnie..a do gardełka nie bardzo mam jak spojrzeć ale w razie czego psikam mu przeciwzapalnym lekartwem które przy ostatniej chorobie miał zapisane bo podejrzewam anginę. Dziś nie ma się jak gdziekolwiek dostać do lekarza, bo niedziela..w ostatecznosci jakby co to IP. Kurcze..moje dziecko zawsze w weekendy zaczyna chorować, tak zauważyłam jeszcze jest możliwość ze to zęby tym razem.. Czekamy na trzonowce, a młody ostatnio wszystko okropnie gryzie..szczególnie palce i strasznie marudzi, nie chce spać w nocy i jeść..Zobaczymy co będzie...

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Sylwka jak dzieciaczek? Lepiej już?
    Dziewczyny co u was?

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Z synkiem juz lepiej.byliśmy wczoraj u lekarza bo bez powodu ta gorączka nie była mimo że już wczoraj ustępowała ..lekarz zdiagnozował ostre zapalenie gardła- podobnie jak przypuszczałam, ale całe szczęście nie angina więc bez antybioku się obeszło. Gorączki juz nie ma wcale i leczymy cały czas gardełko. Jeszcze z apetytem kiepsko, ale ogolnie widać poprawę

Ja dziś mam wizytę, ale tylko cytologię będę miała. Na kolejnej wizycie już połówkowe

Strasznie tu cicho się ostatnio zrobiło... Dziewczyny co u Was???

Hej dziewczyny!
    Ja póki co czekam na badania polowkowe, które mam za dwa tygodnie. A tak to czuję się lepiej fizycznie, mam tylko mdłości po jedzeniu i słaby apetyt.. Przytyłam może z 1 kg tylko mimo, że jak już jem to bez ograniczeń.... Brzuszek niestety mam malutki, w zasadzie wyskakuje trochę popołudniu /wieczorem lub gdy się najem. Ruchów niestety zupełnie nie czuje. Kilka razy wydawało mi się że to było to gdy poczułam laskotanie nietypowe w brzuchu. Powtórzyło się to kilka razy i cisza.

Pewnie dla większości dziewczyn byłby to powód do zadowolenia, mały brzusio mały przyrost wagi ale mi to spędza sen z powiek. Bardzo chciałabym wyglądać i czuć się jak ciężarna z krwi i kości. Trochę pewnie bym się wtedy uspokoiła, że wszystko jest ok.

A wy jak tam?? Kiedy kolejne usg i badania?

Magera rulowa jak tam u was?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej.

Przepraszam, że się nie odzywam, ale nie mam siły. Cały czas leżę w szpitalu. Jutro mam mieć ostatni zastrzyk i jak w czwartek wyniki będą ok, to może już mnie wypuszczą. Może w czwartek, przed wypisem, zrobią mi jeszcze usg i poznam w końcu płeć maluszka Ruchy czuję już konkretne. Kopniaczki dostaję bardzo mocne Jak już teraz tak szaleje, to co będzie później

No to trzymam kciuki, żeby wyniki były super i żeby cię wypuścili w końcu

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!

Magera wyniki juz beda lepsze trzymam kciuki swoja droga to juz chyba dlugo jestes w tym szpitalu co.. ale miejmy nadzieje ze to juz koniec wizyty

Koniwa 1kg? to baardzo malo ja juz sporo nabralam masy ze tak powiem... widze po nogach i cellulit nawet mi sie robi... no ale co zrobic, wazne ze maz mi nie marudzi ze przytylo mi sie i ja malo ruchow czuje a powinnam juz wczesniej i mocne ruchy bo juz druga ciaza a tu nie za bardzo..

Sylwka wazne ze juz lepiej z synkiem. Wyleczycie gardelko i bedzie wszystko tak jak ma byc

A u mnie to nic nowego, czekam (nie)cierpliwie do tego 26tego na drugi scan,bo wtedy wszystko sie okaze czy jest dobrze czy nie z dzieckiem.. z Nicola to wlasnie od tego drugiego scanu juz wiedzielismy ze jest cos nie tak ale brzuch mam juz duzy i mam nadzieje ze to moze ma jakies znaczenie ale sama nie wiem...
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów