Strona 52 z 91
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    A ja znowu mam brazowe plamienia od wczoraj... juz 3 raz mam plamienia, raz brazowe raz takie jakby nitki z krwi i teraz znowu brazowe, bylismy kiedys w szpitalu i co i nic, powiedzieli ze tak sie zdarza i tyle... ja nie jak strace drugie dziecko to ja nie wiem co ja zrobie.... ta opieka tutejsza jest chora, nie daje rady psychicznie....
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Maalinowa najlepiej na swoim. Też czekam na ten moment kiedy będę miała swój DOM.
    Rulowa nie martw się. Nawet nie wiem co Ci w takiej sytuacji napisać... przydała by się teraz wizyta u dobrego gina bo trzeba sprawdzić dlaczego tak się dzieje. Bagatelizują ważną dla matki sprawę.

Rulowa zobaczysz wszystko będzie dobrze! nie masz możliwości pójścia do innego lekarza? Czy w całej anglii taka beznadziejna sytuacja jest?

A ja dziś byłam u stomatologa, dał mi znieczulenie dla kobiet w ciąży...lekarz gin pozwolił.... ale ja i tak mam schize, że coś nie tak może być...tak samo jechałam autem z sąsiadami to tak szybko jechał czułam każdą dziurę i każdy wybój.... martwię się, że dziecku mogło coś zaszkodzić

MAgera Co tam u Ciebie? Jak znosisz leczenie?

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Maalinowa w calej anglii taka "opieka"... jak ktos nie ma problemow z ciaza to sobie chwali ale jak juz cos sie dzieje to nic nie robia, tak juz maja ze jak ma przezyc to przezyje, nie ratuja... a co do lekarzy to jedynie trzeba szukac w polskich przychodniach a tam sobie licza 130 funtow od wizyty z usg, jutro mam polozna i bedziemy tak jej gadac zeby zalatwila nam dodatkowy jakis scan, bo ginekologicznie nie badaja tutaj nawet... paranoja jakas tutaj... jak sie nie uda zalatwic scanu to bedziemy szukac wizyty w polskiej przychodni bo co zrobimy..
    Kurcze musisz uwazac i nie jezdzc za bardzo z nimi jak juz, dzidzia dobrze chroniona jest to nic nie powinno sie stac, nie martw sie za bardzo..
    Ostatnio edytowane przez rulowa ; 01-09-16 o 21:41

Badanie moczu Erytrocyty - 10. Bakterii itd nie ma. Czy któraś z was miała czerwone krwinki w ciąży widoczne w moczu? 15 tydzień ciąży. Teraz tak się stresuje, że boję się, że tym stresem dziecku zaszkodziłam.... zresztą dzisiaj byłam na nfz u lekarza nigdy więcej ! i dodatkowo wpisał do mojej karty ciąży od prywatnego lekarza, i mam nadzieje, że lekarz o to się nie obrazi

Rulowa wszystko będzie dobrze ! Trzymam kciuki byś trafiła na dobrego lekarza i w końcu potraktował poważnie ! nie martw się, spokój najważniejszy, chociaż sama mam z nim problem.

malinowa dziecku nie zaszkodziłaś na pewno. nie panikuj, proszę Cię A dlaczego nie pójdziesz więcej do gina na nfz? Co się stało? A z tą kartą ciąży to nie trzeba było mu jej podawać, to by nie wpisał

rulowa powodzenia w załatwianiu usg, trzymam kciuki, że się uda

A ja dalej leżę i już fioła dostaję. Chciałabym już stąd wyjść

Rulowa Jak tam u Ciebie ? byłaś u lekarza? wszystko już dobrze?

Ja dzisiaj przy aplikowaniu luteiny tym aplikatorem znów kropka krwi, myślę, że musiałam podrażnić ściankę pochwy bo tak nie krawie.. mam bóle podbrzusza, ale nie są one takie silne ani nic się nie dzieje....

Co u reszty dziewczyn? Co tam u was?

Jeśli chodzi o lekarza na NFZ. odrazu wystrzelił, że nie będzie prowadził mojej ciąży itd. potraktował mnie nie poważnie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    maalinowa co to za lekarz ;o masakra jak tak mogl cie potraktowac?... szukaj innego odrazu nawet sie nie zastanawiaj. Napewno musialas uszkodzic scianke bo jak tylko kropka to napewno to. A u mnie no nic, bylismy u poloznej bo tu to tylko polozna prowadzi ciaze z lekarzem w ogole nie ma tu kontaktu, i nie bedzie scanu wczesniej, mamy czekac do 26 i mamy ta konsultacje wtedy z rana o 9 z ta lekarka co nam mowila wyniki z sekcji zwlok a pozniej o 15 scan, mowila o plamieniach ze moze mam jakas infekcje ze to sie zdarza ale nawciskalismy ze mnie nogi swedza i mi pobrala krew pod katem cholestazy ale wiadomo czym wczesniej ja wykryja tym lepiej, ale mam dopplera domowego i slucham serduszka i strasznie ucieka mi, co go namierze to juz ucieka i na scanie tak sie raczkami oslanialo ze hoho i mi sie strasznie wypycha w brzuszku ze az boli czasem

Junior Member
    BasiaBM

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-31 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, ja mam termin na styczeń, ale mam nadzieję, że mogę się wtrącić i zaprosić na mojego bloga z testami, recenzjami, przepisami, zabawami dla dzieci itd http://www.babymanager.pl/. Aktualnie na profilu FB jest mały konkursik z kartą podarunkową do H&Ma do wygrania

Trzymam kciuki za wszystkie z Was!

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    RULOWA współczuję tamtejszej opieki ,ja ledwo co wytrzymuje do kolejnej wizyty (4tyg) żeby zobaczyć moje maleństwo ,czy wszystko jest ok a na każdej wizycie mam robione usg i sobie nie wyobrażam czekać tyle tygodni w dodatku ze coś Cie niepokoi .MALAM budujecie dom ? My mamy już wszystkie plany ,pozwolenia i za 2 tygodnie ruszamy z fundamentami.MAGERA przykro mi że musisz leżeć w tym szpitalu ale każda z nas by się tak poswiecala dla malenstwa,kontroluja Ci wyniki ,jest poprawa ?MAALINOWA ja też miewam bóle podbrzusza ale nie są mocne ,ciągle i żadnego krwawienia nie mam więc chyba jest wszystko ok .Ja chodzę do lekarza prywatnie bo u nas na NFZ jest porażka jeśli chodzi o ginrkologow,pierwsza ciążę mi prowadziła ta sama doktor i byłam bardzo zadowolona ,zresztą to moja sąsiadka więc jeśli by mnie coś nagle niepokoilo to mogę podejść do niej do domu :-) Dziś odebrałam wyniki i niestety niektóre mam za niskie więc pewnie dostanę leki na anemie i w ogóle,wizyta w środę już się doczekać nie mogę :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów