Strona 5 z 91
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar klaudia2684
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-03 zobacz kalendarz
    DO 12 tygodnia to jest kupa czasu... Ale czytałam na internecie i konsultowalam się że swoim lekarzem na temat tabletek dla przyszłych mam. Zamówiłam je sobie w aptece i jutro juz je wypróbuj. Podobno pomagają ma mdłości i wymioty zobaczymy czy podzielają. Nie są szkodliwe maja jakiś wyciąg z imbiru. Czytałam że imbir bardzo pomaga na nudności ciążowe kupiłam i daje do herbaty ale nie smakuje mi zapach mi nie podchodzi i nie smakuje... Wiec juz sie nie mogę doczekać aż je wypróbuj mam nadzieję że pomogą bo jak nie to będzie źle.. Ja już sobie z tym nie radzę cały dzień mdłości nie mogę normalnie funkcjonować..

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    ja własnie wybieram sie do lekarza. juz się wykąpałam ubrałam, i zbieram siły na makijaż, kurcze nie mam na to siły i chęci, chociaz to był mój codzienny rytuał od nastolatki. oj musze sie mobilizowac, nie chce sie zapuścić już w ciazy i chodzić poczochrana w getrach i rozciagnietych koszulkach.

O mnie
    Mamarin mamma tak się nazywają te tabletki.. Myślę że warto spróbować jak myślicie?

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    mnei bardzi meczył ból brzucha, zaczełam brac magnez i jest o wiele lepiej.
    jak sie konsultowalas z lekarzem to pewnei ze tak, zobaczysz jak zareagujesz na nie jak nie pomoga to odstawisz, ale jak pomoga to czemu masz sobie nei ulżyć

Member
    daria888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    daria888 a ile córcia już ma?
    ja bym chciała karmić piersią, mam nadzieję że tak będzie
    11 miesiecy :-)

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja nawet nie wiedziałam że są jakieś proszki na mdłości.
    Pierwszą ciążę przechodzilam książkowo zero wymiotow itd jedynie od czasu do czasu miałam mdłości i zgage. Z tymi dolegliwościami to jeszcze różnie może być wcale nie koniecznie muszą być do 12 tyg jak i mogą być dłużej wszystko zależy jak kto przechodzi ciążę.

Member
    daria888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-14 zobacz kalendarz
    Ja nie mialam mdlosci ani w pierwszej ani w drugiej ciazy dzwonilam dzis do mojej gin. i nie ma juz terminow na czerwiec... mam dzwonic 1lipca... dziwne bo zawsze zapisywaly do przodu... a mialam nadzieje zobaczyc serduszko w przyszlym tygodniu..
    Ostatnio edytowane przez daria888 ; 15-06-16 o 18:36

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mfk jak tam po wizycie u lekarza?

Dziewczyny współczuję wam strasznie dolegliwości.
    Mi zupełnie nic nie jest. W ogóle nie czuję, że jestem w ciąży. W pierwszej ciąży też tak miałam, że tylko może 5 razy zemdliło mnie i wtedy pomagała woda cytrynowa.

Senior Member Awatar kasiens
    Mieszka w
    Działdowo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-28 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie!
    Sama jestem grudniówką, ale zajrzałam do was bo może któraś z was bierze Femibion natal 1. Musiałam przejść już na 2 zostało mi więc 27 tabletek, z którymi nie mam co zrobić. Może którejś z was by się przydały? W razie czego prosze o kontakt przez priv.
    Pozdrawiam i rośnijcie zdrowo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów