Strona 49 z 91
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Ola21061987 dacie radę z nauką pisania i czytania, widzę że córcia jest na to gotowa. Jest rzeczywiście dojrzała jak na swój wiek. To bardzo dobrze, będzie ci lżej jak dzidziuś się urodzi. I super, że woła w nocy tatusia U mnie był właśnie taki podział: tatuś do starszej, ja do młodszej - cyc, pielucha itp. Nie dałabym rady z dwiema naraz. W następnym roku tatuś będzie miał dwie Ciekawe czy da radę, bo to są nocne wędrowniczki?

Ja planuję jak najdłużej wozić córki tam i z powrotem jedną do szkoły, drugą do przedszkola a potem na zajęcia dodatkowe. Start we wrześniu, aby mi ciąża na to pozwoliła jak najdłużej

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny, czy któraś was chodzi do lekarza na NFZ. Ja dzisiaj byłam w szpitalu i nas w przychodni. I mój lekarz co prywatne mnie przyjmował kazał odstawić lutenię, a okazało się , że muszę ja brać dalej jak brałam zmieniłam lekarza na NFZ...byłam bo dostałam takich bólów że nogi wyprostować nie mogłam....

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny U mnie z apetytem słabo, waga stoi w miejscu. Za to u partnera przybywa kilogramów Samopoczucie się poprawiło, aczkolwiek zdarzają się gorsze dni, gdzie przeleże w łóżku.

Jula, ja młodą od września też będę wozić na zajęcia pozalekcyjne 3 razy w tygodniu, mam nadzieję, że zdrowie pozwoli jak najdłużej.

Maalinowa, ja w pierwszej ciąży i obecnej chodzę na NFZ. Z poprzedniego lekarza byłam średnio zadowolona, dało się wyczuć, że bardziej zależy mu na kasie. Wtedy akurat nie pracowałam, ale koleżanka, która też do niego chodziła i chciała zwolnienie, to kazał jej przyjść prywatnie i wtedy wypisze...

Ile razy na NFZ jest robione USG?

Member
    MałaM

O mnie
    Ja też chodzę na NFZ. Lekarz jest dobry a usg miałam już robione 2 razy. Jutro następna wizyta (bo wizyty bez usg akurat mam co miesiąc). Chodzę też prywatnie do lekarza z lepszym usg ale po badaniu w 12 tyg kazał mi przyjść dopiero w 21 tyg więc raczej na kasę nie leci ogólnie mam zamiar trzymać się obu.

Senior Member Awatar Kasienka_P_
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamusią Karolinki 23.02.2011 :) i Kamilki 24.09.2013
    Wpisów
    2
    Dzień dobry mamusie.

Przepraszam, nie chcę wam robić za spam na wątku, ale chciałam podpytać czy może komuś przydałyby się jakieś ubranka dla dziewczynek. Mam do sprzedania po mojej córce w rozmiarze od 56/62-92/98, w dobrej cenie, miałam oddać w rodzinie, ale sami chłopcy się rodzą.
    Mogę na priv przesłać zdjęcia w zależności co byłoby potrzebne. Jeśli jakaś mamusia jest z Warszawy to można będzie osobiście.

Zdrówka dla Mamuś i dzidziusiów.
    Pozdrawiam Kasia

Member
    Juja

O mnie
    maalinowa ja tym razem chodzę do fajnego lekarza na NFZ. Dwa razy miałam robione USG na NFZ. Badanie prenatalne USG robiłam u tego samego lekarza ale w jego prywatnym gabinecie. U niego też zrobię połówkowe.

Różnicy czy NFZ czy prywatnie poza oszczędnością sporej kasy nie widzę. Choć na fundusz jest mniej USG i szybka jest wizyta w gabinecie, co sobie chwalę bo w trzeciej ciąży to ja nie mam pytań do lekarza a i rozbierać się przy każdym badaniu mi się nie chce. A jakby coś się działo to mam tel. prywatny swojego lekarza lub jadę na szpital.
    Acha we wcześniejszych książkowych wręcz ciążach chodziłam prywatnie, wydałam sporo kasy niepotrzebnie, a wcale zadowolona do końca nie byłam. I żaden z lekarzy prowadzących ciąże nie był przy porodzie (choć obiecywali, że będą), więc byłam na łasce i niełasce niestety lekarzy dyżurujących.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ja miała póki co 3 wizyty u ginka i na każdej robił usg dopochwowe. Na ostatniej, dodatkowo zrobił jeszcze na brzuszku, bo byłam z partnerem i chciał zobaczyć dzidziusia
    Pod koniec września idę na usg prenatalne prywatnie, do innego lekarza. W pierwszej ciąży wizyty krótkie były, obecnie 15-30 min.

Hej wam

Dawno nie zaglądałam do Was, ale nie miałam siły.
    Ja wcześniej i teraz chodzę do gina na NFZ. Już miałam 2 USG zrobione i wg karty ciąży mam mieć jeszcze przynajmniej 2.

Wczoraj byłam na konsultacji w poradni hematologicznej i wylądowałam na oddziale w szpitalu. Dzisiaj miałam zrobioną krzywą wchłaniania żelaza (6 x pobierana krew ) i na obchodzie wieczornym powinnam dowiedzieć się co i jak i jak będzie wyglądało leczenie. Ale za to zrobili mi dzisiaj USG Dzidzia rośnie, wg USG ma 6 tygodni i 6 dni, szyjka długa, zamknięta, więc wszystko jest w porządku.
    Czasami czuję ucisk w podbrzuszu i mam wrażenie, że dziecko mi się rozpycha, ale to chyba jeszcze za wcześnie Idę chyba zaraz spać, bo co tu robić w tym szpitalu. Dobrze, że mąż mi laptopa przywiózł, to chociaż mam jakikolwiek kontakt ze światem zewnętrznym

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja chodzę prywatnie mam ogólnie 3 x usg , a w razie w zawsze mogę poprosić o więcej , mi to pasuje w tamtej ciąży też tak miałam. Wierzę że wszystko jest ok i jestem dobrej myśli.
    Magera współczuję szpitala , wracaj szybko do domu.
    Dziewczyny ja wiem że tak ni z gruchy ni z pietruchy wyskakuje ale czy znacie jakieś fajne pomysły na przystawki na zimno ? 4- tego mamy ten roczek i oprócz nugetsów nie wiem co zrobić....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów